Kodėl sekso bičiulis yra geriau nei vaikinas?

pora-miegamajame-5432e897cf2a0(1).jpg
 
Moterys svajoja apie princą ant balto žirgo ir laimingą gyvenimą po vestuvių. Jos ieško svajonių jaunikio ir kaskart nusivilia sutikdamos vien vyrus, kuriems rūpi tik laisvė ir seksas. Žinoma, kiekvienas atvejis yra skirtingas, tačiau realybė yra gana paprasta - dabar žmonės pirmenybę teikia malonumams, o ramus ir kiek nuobodus šeimyninis gyvenimas gali palaukti.

Ką daryti merginai, ieškančiai antros pusės, bet niekaip jos nesurandančiai? Atsipūsti ir priimti pasiūlymą iš patrauklaus vyruko, siūlančio draugišką seksą dėl kelių paprastų priežasčių:

Pirma - sekso bičiulis visada stengsis dėl geresnio sekso

Aišku, mylintis vyras visada bandys sužavėti lovoje, tačiau jis gana greitai aptingsta ir visiškai nesistengia. O kam jam stengtis - juk tu jau užkariauta!

Viskas vyksta priešingai su sekso bičiuliu. Jo misija - ne tik suteikti tau orgazmą, bet ir įgauti daugiau patirties lovoje išbandant naujus triukus. Todėl jis visada norės eksperimentuoti lovoje ir būtinai suteikti tau orgazmą. Jeigu tau bus gerai, vadinasi, ir jis jaus didžiulį malonumą. 

Šiuo atveju sekso bičiulį galima pavadinti tikru džentelmenu. Jis stengsis dėl tavęs ir, žinoma, visada įvertins ir pastebės tavo pastangas (arba naujus seksualius apatinius, kurių dažnai antros pusės nė nepastebi).

Antra - seksas padeda atsipalaiduoti

Mokslininkai teigia, kad dažnas seksas ne tik sumažina stresą, bet ir padeda geriau išsimiegoti. Po pasiekto orgazmo, kūnas išskiria prolaktiną, kuris atpalaiduoja kūną ir padeda greičiau užmigti. Vadinasi, aistringa naktis su sekso bičiuliu nuramins ir padės užsimiršti apie antrąją pusę.

Net ir tos, amžinai besiskundžiančios galvos skausmu, neturėtų atsisakyti sekso. Orgazmo metu išsiskiria ir kitas hormonas - oksitocinas - malšinantis skausmą, padedantis jaustis pakylėtai (štai iš kur kyla palaima po sekso!) ir atsipalaiduoti. 

Išvada - seksas pats geriausias vaistas nuo nuovargio ir galvos skausmo, todėl negalima jo atsisakyti. Ypač jei sekso bičiulis stengiasi pamaloninti ir suteikti šiurpuliukus pažadinantį orgazmą. Taigi, tarp antros pusės paieškų padaryk pertrauką ir pasimėgauk geru seksu.

Trečia - sekso bičiulis visada bus atviras

Seksu pagrįstos draugystės reikalauja tam tikrų taisyklių. Pirmiausia, abu turite nuspręsti iki kada visa tai truks (pvz., iki pirmų pasimatymų su dėmesio vertais asmenimis) ir kiek jūs abu leisite vienas kitam būti atviri. Galbūt jis paklaus tavęs, kur nusivesti merginą pirmam pasimatymui arba tau bus įdomu sužinoti apie vaikinų kabinimo triukus. Kas žino, galbūt jis paklaus tavęs kaip pakabinti patinkančią merginą arba kur slepiasi paslaptingasis G taškas?

Ne visi gali būti atviri. Ir ne visiems patinka atvirumas. Galbūt jam nepatiks tavo pasakojimai apie naują kolegą darbe, kuris atrodo gana patrauklus, o pati susierzinsi išgirdusi apie merginą, su kuria jis buvo jau trijuose pasimatymuose. Tai tikrai gali erzinti.

Atsimink, kad tokie santykiai ilgai netrunka. Priėmusi šio žaidimo taisykles turėsi ne tik gerą seksą, bet ir puikų draugą, su kuriuo galėsi atvirai pasikalbėti. Galbūt tau iš pradžių nebus labai malonu klausytis jo nuotykių su kitomis, tačiau turi įvertinti tokius jo prisipažinimus. Juk jis tavimi pasitiki! 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras