Kodėl tau turėtų (ne)patikti misionieriaus poza?

download(8).jpg
 
1 komentaras
Bene pati populiariausia ir geriausiai žinoma sekso poza yra misionieriaus. Tai poza, su kuria daugelis iš mūsų pradėjo savo lytinį gyvenimą. Visi žino šią pozą ir greičiausiai ne kartą yra ją išbandę. Vis dėlto, kad ir kokia patogi ir maloni būtų ši poza, ji turi ir savų minusų. Šį kartą pabandėme apžvelgti misionieriaus pozos pliusus ir minusus.

Minusas (pliusas?) - jis atlieka visą darbą

Moterims ši poza yra gana patogi, bet tik ne vyrams. Apskritai ši sekso poza tikrai ne tingiam vyrui. Misionieriaus poza galima iššifruoti kaip sekso pozą, kur visą darbą atlieka vyras - moterims šiuo atveju telieka įvertinti vyro pastangas ir mėgautis malonumu. 

Pliusas - tai poza, kurios neįmanoma sugadinti

Misionieriaus poza patogi tuo, kad kiekvienas gali išbandyti šią pozą. Tam nereikia jokio specialaus pasiruošimo - tiesiog jis atsigula ant jos, įsiskverbia ir iš lėto pradeda judėti. Idealus variantas tiems, kurie šiek tiek pritingi mylėtis ir yra pavargę.

Minusas - ne itin higieniška

Kadangi pagrindinį darbą atlieka vyras, natūralu, kad “dirbdamas” šį darbą jis prakaituoja ir šiuo “turtu” dalinasi su moterimi. Keli nukritę prakaito lašai ant moters kūno nėra seksualu ar itin higieniška.

Pliusas - jis nustato tempą

Kartais sekso metu sunku išlaikyti vienodą tempą, todėl misionieriaus poza idealiai tiks tiems atvejams, kuomet abu norėsite tiesiog gerai pasimylėti. Kadangi jis kontroliuoja, jis ir juda jam patinkančiu rimtu. Bet ir šiuo atveju derėtų nepamiršti, kad reikia patenkinti ir jos norus, todėl pirmiausia derėtų pasirūpinti ja.

Minusas - jokio kūrybiškumo

Ji tiesiog guli ant lovos praskėtusi kojas, o tuo tarpu jis, atsigulęs ant jos, bando ne tik ją patenkinti, bet ir pats tuo mėgautis. Galbūt kam nors tai gali pasirodyti kaip itin patogi poza (jis dirba, ji mėgaujasi), tačiau tai greitai nusibos. Juk ir jis nori pailsėti ir leisti viską atlikti jai, tiesa?

Pliusas - jos kojos ant jo liemens (?)

Kai kurie vyrai teigia, kad tai velniškai seksualu, o moterys sako, kad kojomis apsivyti jo liemenį yra labai patogu. Vadinasi, jeigu jam ir jai gerai, tai yra dar vienas pliusas misionieriaus pozai.

Minusas - veidas į veidą

Vieni sako, kad misionieriaus poza yra labai romantiška ir jausminga, nes besimylintieji gali matyti vienas kito veidą. Bet ar tai yra įdomu? Kartais iš tiesų labai malonu matyti aistra besimėgaujantį mylimojo (-osios) veidą, tačiau ne visada. Ypač tada, kai iš jo / jos burnos sklinda ne itin geras aromatas…

Minusas - kur jam dėti galvą?

Moteris patogiai guli pasidėjusi galvą ant pagalvės, o jo galvai tenka išbandymas - kaip patogiai įsitaisyti? Yra keli variantai - bučiuoti ją ir taip viso sekso metu laikyti galvą, bučiuoti jos kaklą ir atremti galvą į lovą arba susirėmus kaktomis žiūrėti jai tiesiai į akis iki kol abu baigsit. Ne itin daug pasirinkimų ir tikrai tai nėra patogu tiek jam, tiek ir jai.


Jūsų nuomone, misionieriaus poza turi daugiau pliusų ar minusų? Išsakykite savo nuomonę komentarų skiltyje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Sakyciau, kad gan taikliai aprasyta viskas. Mes su antra puse visuomet sita poza pradedam, ir po to keiciam, tad bedos, kad tik vienas ,,dirba" neturim ????
Naujas komentaras