Kodėl tu nesimėgauji seksu?

2c64995a12209e88e6aa545761d4ff8f.jpg
 
Nors seksas priverčia atsipalaiduoti ir patirti malonumą, vis dėlto ne visiems tai pavyksta. Kai kurie nė nedrįsta prisipažinti, kad seksas jiems sukelia nemalonias situacijas. Tai gana ironiška – juk seksas turi kelti tik malonius ir gerus prisiminimus!

Taigi, kodėl tu nesimėgauji seksu?

Myliesi tik dėl partnerio

Smagu, kad galvoji apie kitą žmogų ir nesi savanaudis, bet pagalvok, ką tau tai suteikia? Gana dažnai tiek vyrai, tiek ir moterys, mylisi tik iš inercijos stengdamiesi patenkinti kito poreikius. Atrodo, jog jei kitas to nori, kodėl man to nesuteikus?

Vis dėlto, tokia situacija turi dvi puses. Pirma, vienpusis pasitenkinimas. Tavo partneris (-ė) gali būti labai patenkinti po sekso, nes gavo tai, ko norėjo (orgazmą ir malonumą). Kas liko tau? Tik padėka, kad nepatingėjau ir atlikai „savo pareigą“. Iš pradžių tai gali tave tenkinti, bet vargu, ar tai bus visą laiką. Malonumo nusipelnei ir tu.

Antra, seksas gali atpalaiduoti po sunkios darbo savaitės. Jei tavo antra pusė pasiruošusi tave užvesti, tau pavyks atsipalaiduoti ir iš tiesų mėgautis seksu. Tai šiek tiek pavojinga – gali būti, kad tu tiesiog aptingsi ir visiškai nerodysi iniciatyvos seksui. Kam jos reikės, jei tavo partneris pasakys, kada tavęs nori? Tai jam/jai gali pabosti, todėl prisimink savo poreikius ir mylėkis.

Seksas pagal tvarką

Jūs pradedate bučiuotis, po truputį nusimetate drabužius, trumpai sustojate ties erogeninėmis zonomis, po to jis užsideda prezervatyvą, kelios pozos ir baigta. Galbūt pirmą kartą mylintis viskas atrodė puiku, bet po n-tojo karto suprasi, kad visiškai nieko nepajutai.

Turbūt nieko nėra blogiau nei seksas pagal tam tikrą tvarką. Seksas turi būti įvairus ir nenuspėjamas, todėl tai, kas vyksta pagal planą, gali greitai atsibosti. Sulaužyk planus ir iš tiesų pradėk mylėtis – ne tik lovoje ir misionieriaus poza.

Išpildai partnerio fantazijas, bet ne savo

Jis/ji nori išbandyti šiurkštų seksą, BDSM, todėl sutikai būti vergu, kad padėtum įgyvendinti slapčiausius troškimus. Tau įdomu, tu jauti malonumą tai darydamas, bet kokios tavo fantazijos?

Šį patarimą greičiausiai girdėjai tūkstančius kartų, bet kažkodėl tu to nepaklausai. Kiekvienoje poroje nuoširdus pokalbis yra labai svarbus. Tai – santykių pamatas, be kurio nebus tvirtos partnerystės. Ypač sekso, tenkinančio abi puses.

Nė negalvok, kad tavo seksualinės fantazijos yra nesveikos. Pasikalbėk su partneriu ir pasakyk, kas tave jaudina ir ką tu norėtum išbandyti.  

„Teisingas“ seksas

Internetas rašo, kad geras seksas baigiasi abiejų partnerių orgazmu. Vis dėlto, ar tai yra tiesa?

Vyrams pasisekė labiau, nes beveik kaskart jie sugeba baigti, užtat moteris šiuo klausimu kiek kebliau. Turbūt ne viena moteris yra pakliuvusi į tokią situaciją, kuomet vyrams, bandydamas „pagelbėti“, lieja prakaito upelius, kad tik greičiau ji baigtų. Kartais jam tai pavyksta, bet kai kada moteriai tenka suvaidinti, kad ji jau patenkinta.

Seksas neturi kelti įtampos. Ne visos moterys pasiekia orgazmą sekso metu, todėl neverta jaudintis dėl to. Atsimink, kad glamonės ir pati kulminacija turi kelti šiurpuliukus, atpalaiduoti. Žiūrėk į viską daug paprasčiau ir mėgaukis pačiu procesu. Tokiu būdu ir rezultatas bus daug malonesnis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras