Kodėl verta pasimylėti per pirmą pasimatymą?

77.jpg
 
36 komentarai
Egzistuoja nerašyta taisyklė, kad nevalia moteriai permiegoti su vyru per pirmąjį pasimatymą. Tačiau ar ne tiesa, kad taisyklės ir yra sukurtos tam, kad būtų laužomos?

Žinoma, mintis po pirmojo romantiško susitikimo iš karto griūti į lovą yra pakankamai drąsi bei dažniausiai nepriimtina. Tačiau kiekviena situacija – skirtinga, todėl šis apsisprendimas gali būti įvairus ir tai nebūtinai byloja apie moters lengvabūdiškumą. Kodėl pasimylėti per pirmąjį pasimatymą vis tik verta?

  • Tai gali būti vienintelis šansas tai padaryti su konkrečiu žmogumi. Pirmasis pasimatymas, kartu gali būti ir paskutinis. Taigi, kodėl nesurizikavus, jeigu seksualinis potraukis šiam žmogui yra labai stiprus?
  • Sakoma, kad vyrai niekada rimtai nežiūrės į moteris, permiegančias su jais pirmojo pasimatymo metu. Tokios ir panašios seksistinės pažiūros labai žeidžia kai kurias dailiosios lyties atstoves. Šios teigia, kad geriau negaišti laiko ir tokį vyrų nusiteikimą pastebėti pirmojo, o ne penkiasdešimtojo pasimatymo metu.
  • Moterys, kaip ir vyrai, taip pat mėgaujasi seksu ir nori tiesiog pasimylėti. Todėl geriau nešvaistyti laiko mintims apie galimas intymios aistros pirmojo pasimatymo metu pasekmes ir tiesiog griūti į lovą.
  • Labai svarbu patikrinti seksualinį suderinamumą. Galima kibirkščiuoti kiek tik nori, tačiau pastebėjus neatitikimus šioje srityje, dažniausiai pabaiga aiški. Dėl šios priežasties naująjį partnerį geriausia išbandyti kuo greičiau. Priešingu atveju, kam gaišti brangų laiką? Trūkumų šiam argumentui ieškoti neverta, nes jis nenuginčijamas.
  • Moterys kartais irgi nori vienkartinio sekso. Egzistuoja stereotipas, kad kartą įlindusios į vyriškas kelnaites, jos iš karto nori tapti geriausiais draugais su tuo, ką ten randa. Tačiau tiesa tokia, kad dailiosios lyties atstovės, kaip ir vyrai, su konkrečiu asmeniu gali norėti intymumo tik vieną kartą.

Kad ir kaip bebūtų, tik pati moteris turi nuspręsti, ko norėtų iš naujai sutiktojo vyro ateityje ir ar pirmasis pasimatymas tikrai tinkamiausias laikas seksui. Jeigu tam vis dėl to pasiryžtama, svarbiausia nepamiršti apsaugos priemonių. Priešingu atveju, ryte lauktų įtempti pusryčiai.

Parengta pagal Thefrisky.com 

 
Komentarai (36)
Su Meilužiu susipažinome čia, virtualiame pasaulyje. Buvo daug bendrauta, kalbėta apie seksą, troškimus, apsikeista foto. Tai kai susitikome, nebuvo net minčių, seksą atidėti. Viskas pavyko super gerai, nors tarėmės dėl vieno karto, tai įvyko ir antrąkart, ir dar kartą... Svarbiausia išsakyti savo svajones, troškimus, be tabu... :)
sexsas pirmo pasimatymo metu parodo ar tinkate vienas kitam, buna taip kad ji ar jis net nezino ka kaip daryti pirmo pasimatymo metu, man panasiai buvo gerai kad papuole patyrusi nes buvo issiskyrusi moteris gaila kad tai truko neilgai tik pusantru metu,bet nesigailiu ka ismokino mane jei esu dekingas iki siol,turiu jau kita drauge ir ji man atsidave pirmam pasimatyme,mes jau 5 metai draugaujam,prisimenan,as uz per pirma pasimatyma.
Kekses manifestas :DD
nereikia per pirmą pasimatymą
Per pirma pasimatyma as ja suviliojau. Ji liko nakvoti pas mane. Po metu susituokem. Dabar jau niolikti eina ir visada svenciam susipazinimo data :-)
Gyvenime visaip pasitaiko...
MYLEKITES,KOL GALITE
as visai pritariu siam straipsniui, taip, tai nereiskia kad su kiekvienu iskart gult reikia,bet jei jauti neitiketin trauka, kodel gi ne. Mano situacija buvo tokia, kad vos pradejus dirbti naujama darbe, kolega gal menesi rode neitiketina demesi, o pasimylejom per pirmaji pasimatyma, siai dienai mes jau 6metai kaip vede.
Na ziuriu jus tik kalbat, kuri pirma ais i pasimatyma su manim? na o pasjui galima bus ir pakalbeti:-) ukromas@gmail.com
Kaip sakoma kiek zmoniu tiek nuomoniu...kiekvieno juk asmeninis gyvenimas kaip jis ilgesi ir mes neturime teises smerk kitu nes esam patys idealai,tad jai mergina ar vaikinas permiegojo pirmo pasimatymo metu saunu cia ju reikalas.
Negalima visoms moterims taikyti sitos etiketes vienareiksmiskai. Juk nereiskia, kad kiekviena karta susitikus su nauju zmogum, puoli i lova. Musu situacija is sono gal irgi panasiai nuskambetu - taip, permiegojome per pati pirmaji pasimatyma, taciau susipazinom internetu, mano zmogus tuo metu dirbo ir gyveno uz tukstanciu kilometru nuo manes... kai beveik po pusmecio jo sulaukiau, mudviem nekilo minciu kazko gedytis ar laukti :) jau daugiau kaip metai mudu kartu, gyvenam kartu uzsieny ir esam labai laimingi, ir seksas musu nuostabus :) tiesa, kartais pajuokaujam, kad jau taip ir atsidaviau pati pirma karta, taciau juk nemiegi su bet kuo, kiekvienas turim savo kriterijus, pagal kuriuos pasitikrinam potencialius partnerius ;) Sekmes visiems :)
As pirma karta su vaikinu pasimylejau per pirma pasimatyma ir nieko ten nemaciau blogo, jeigu jau aistra atejo, tai kodel gi ne, cia kiekvieno zmogaus asmeninis pasirinkimas. O ir nuo to karto jau praejo daugiau nei 3 metai ir mes abu vis dar kartu labai laimingi, o ir patenkinti savo seksualiniu gyvenimu. O ir ta karta visada smagiai prisimename. Nors tai ir buvo vienintelis kartas mano gyvenime, tikrai nesigailiu to kas buvo ir ka apie mane jis pagalvos, nors, aisku, taip daugiau ir nedaryciau.
Rimta ar nerimta mergina, pigi ar brangi, nustatote ne jus brangieji... Verte nusistato pats zmogus, taip kad tik nuo jo priklauso, teisingai jos elgiasi ar ne? Savigarba, kiekvieno asmeninis reikalas.. O tu gali ir nemiegot is pimo karto su vaikinu.. "Kaip lojo sunys , taip los".Apjuodinti mergina labai paprasta. Tiesiog nekreipkite merginos demesio, ka kalbes vaiknai :) :) :)
O gal merginai lygiai taip pat reikia : tik sekso!!! Tai kodel neatsidavus is pirmo karto, pasiimi, ko reikia ir eini pirmynnn.. Koks kieno reikalas, ka man tai reiskia. Tai mano ir tik mano reikalas, ir galvokit jus ka norit...
šakės, kokia nesąmonė. dar tokio briedo nesu skaičiusi
Buvo susitikimas, moteriškė pati įsiropštė pas mane...Atsirado aistra, įsimylėjimu...Banga vos nenušlavė jos ir mano šeimos... Praėjus daug metų - nebebendraujame visai...
Man mergina jei pasiulo pati per pirma pasimatima pasimileti, tokia mergina kuri nevertina ir zemina save yra beverte butybe kuri nesupranta kas yra garbe ir orumas
As niekada nesimyliu per pirma pasimatima, pirma susipazistu, o tik po to galima ir miletis
Gal man kas negerai, bet man kaip tik pats smagumas yra suvilioti merginą, prie jos prieiti. Kuo greičiau ji man atsiduoda tuo pigiau atrodo... bent jau tokia mano nuomonė. Netikiu kad kada pradėsiu draugaut su mnoterim kuri man atsidave pirma dieną, tuo labiau kad su ja pradėsiu kartu gyvent...
Man tas pasimylėjimas per pirmą pasimatymą dažniausiai asocijuojasi su pirmu ir PASKUTINIU pasimatymu. O jums, vyrai, po tokio pasimatymo neiškyla durnas klausimas, kad ji tą daro su kiekvienu pirmą kartą sutiktu? Koks, save gerbiantis vyras norėtu su tokia pratęsti draugystę į rimtus santykius? Aišku, be komentarų, jei tai vienadienis nuotykis ir abu siekia to paties... Tai valio tada! Patenkini aistrą ir atea... :) O jei kalba eina apie rimtus santykius, tai mergina atsiduodanti per pirmą pasimatymą, man, asmeniškai, atrodo pigi. Bet tai tik mano asmeninė nuomonė. Ir tegul vėliau neverkia į pagalvę, kodėl jis man nebepaskambina........ :D
Airi,gaila,kad toks siauras mastymas,bei skurdus suvokimas,vien tik "pavercia keksemis"!,visi tokie vyrai kaip tu,kurie kalba apie kekses kaip tu jas ivardini,o patys mielai su tom keksem miegotu kiekviena diena.. Gerbk zmones,ir ju pasirinkimus. Juk nenoretum,kad tave pradetu vadinti kaip nors panasiai..
Vo cia tai ziauru, sis straipsnelis visas paneles pavercia Keks....... kaip tik nauja pazintis, taip ir pagalys :DDDD
O jus vaikinai labai noretumete gyventi su tokia mergina , kuri permiegojo su nezinia kiek vaikinu, per tuos pasimatymus ?
Delskit delskit merginos kuo ilgiau. Tada visai vaikinu neturesit :D . Per pirma pasimatyma kai mergina pasimyli, manau nera labai geras gestas is jos puses, bet taip save branginant tai vaikinas gali suprasti, kad mergina visai jo nenori.. Ir tada viskas gali baigtis tuo, kad mergina liks an t ledo, nes labai jau save tausojo ir saugojo ;)
Gerai, kad aš tokia ne viena :))))
man pačiai tai įvyko ir visiškai nesigailiu :) esu tikra,kad jis manęs lengvabūdės nelaiko.
Kuo greičiau tuo geriau, kam čia laiką gaišti. Tas savęs koncervavimas nesąmonė.
Nesamone,vaikinams nepatinka tokos vienkartines as tokia niekad nebusiurma pasimatyma!
Su draugu pasimylėjom per Valentino dieną, nes taip tiesiog įvyko. Buvom priversti nakvoti automobilyje.
O man visos priežastys patinka ;)
Pirmą priežastį užskaitau! :D
To Modesta: aš kalbu ne apie kiekvieną individualų atvejį, o apie bendrą mąstymą, kuris yra būdingas daugumai. Tavo nuomonė yra išskirtinė ir tai sveikintina :D
Kazy, o kodėl būtinai pasimylėjimas turėtų reikšti gimstančią meilė ir vesti į surimtėjimą? Aš nesutinku. Tai gali būti tiesiog vienkartinis momentas, kuriuo pasimėgauji ir tiek. Čia jokio "privalo tik rimtėti" nėra..
Verta, neverta - apie tai nediskutuosiu. Esmė yra tame, kad vyrai ir moterys pasimylėjimą skirtingai suvokia ir apie tai negalima pamiršti. Vyrams pasimylėjimas gali būti tik smagus atsitikimas ir vienkartinis nuotykis. O moterys visada mano, kad jeigu jau pasimyli su vyru, tai viskas – gimsta meilė ir santykiai su juo privalo tik rimtėti.
o aš tai jokiais būdais nesutinku. reikia delsti kuo ilgiau!
aš irgi taip sakau, kad verta ;)
Naujas komentaras