Kodėl vyrai kartais sako „ne“ seksui?

vyras-583d7948e2795.jpg
 
Įprasta manyti, kad vyras – tai nepailstantis eržilas, kuris visada yra pasiruošęs seksui. Nors įvairių tyrimų duomenimis yra įrodyta, kad vyrai dažniau galvoja apie seksą nei moterys, bet net pasitaikius tinkamai progai vyras gali pasakyti „ne“ intymiems malonumams.

Skamba kaip iš fantastinio filmo? Yra kelios priežastys, kurios puikiai tai iliustruoja.

Nėra „chemijos“

Šiuo atveju vyras yra pasiruošęs mylėtis tik su ta moterimi, kuriai jis jaus ne tik fizinį ryšį, bet ir simpatiją. Kai kuriems vyrams yra svarbus ne tik partnerės seksualumas, bet ir kitos jos savybės – komunikabilumas, domėjimasis pasaulio naujienomis ar darbštumas. Galbūt moteris jam jaučia simpatiją, bet gali būti, kad jausmai yra vienpusiai. Žinoma, jis galėtų imti ir pasinaudoti mergina, bet net ir tai jam gali pasirodyti nepatrauklu. Ir viskas vien dėl to, kad moteris jo netraukia (kaip asmenybės ar galimos antrosios pusės)!

Taigi, net jei tu pasiūlei vyrui pasimylėt, o jis nesutinka ir pasiūlo tau susitikti kur nors kavinėj ar meno parodoje, gali būti, kad jis nori tave geriau pažinti. Seksas bus vėliau, todėl palauk ir būk kantri!

Nuovargis

Kai kurios moterys šia priežastimi naudojasi vengiant sekso, bet ją gali naudoti ir vyrai. Jie taip pat turi teisę būti pavargusiais. Stresas darbe, šeimos problemos, finansiniai sunkumai – visa tai gali turėti didelės įtakos jo nenorui mylėtis. Juk energija buvo išnaudota, todėl natūralu, kad jis pavargo ir nori nieko nedaryti.

Ką šiuo atveju daryti? Leisk jam pamiegoti, o rytą atsiimk iš jo tai, ko negavai vakare.

Erekcijos problemos

Net ir pats seksualiausias vyras gali imti ir atsisakyti sekso vien dėl to, kad jam... nestovi. Įvairios erekcijos problemos kamuoja didelę dalį vyrų (silpna erekcija, per greitai pabaigia ir pan.), o apie tai dažniausiai jie nekalba, nes jaučia gėdą. Juk koks tu vyras, jei negali patenkinti moters?

Šiuo atveju išeitys yra kelios – tai erotinių prekių parduotuvė, kurioje galima rasti įvairių prekių, stiprinančių erekciją arba vizitas pas urologą. 

Nesijaučia patrauklus kitoms merginoms

Ne tik merginos nepasitiki savo kūnu, dėl jo taip pat gali kompleksuoti ir vyrai. Vyrai taip pat nori būti gražūs ir patrauklūs priešingai lyčiai. Grožis kartais gali nulemti, ar kitas asmuo atkreips į tave dėmesį, todėl vyras, kuris nesijaučia patraukliu (nors iš tiesų turi užburiančias mėlynas akis ar tvirtą pilvo presą), pradeda kompleksuoti dėl to, kad juo niekas nesidomi.

Turbūt vienas iš dažniausių kompleksų yra penio dydis. Populiaru manyti, kad tik didelio penio savininkai gali patenkinti moterį, bet iš tiesų taip nėra. Moterys vertina ne tik penio dydį, bet ir bučinius, aistringas glamones ar oralinį seksą. 
Taigi, svarbu ne dydis, bet tai, ką daro vyras lovoje. O padaryti jis gali iš tiesų labai daug.

Neturi apsaugos

Galbūt šis pasiteisinimas atrodo juokingai, bet tiesa yra ta, kad vyrai sekso metu nori jaustis saugūs kaip ir moterys. Nepageidaujamas nėštumas ar lytiniu keliu plintančios ligos nėra kiekvieno vyro svajonė, todėl kai kurie nė nebandys rizikuoti pasimylėti be apsaugos, bet ir labai to norėdami. Tokiu atveju aistringi bučiniai, glamonės ar oralinis padės nuleisti susidariusią įtampą ir pasimėgauti kūniškais malonumais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras