Kodėl vyrai nenori naudoti prezervatyvų?

Colorful_Condoms_1200x628-facebook.jpg
 
3 komentarai
Prezervatyvai yra pati populiariausia apsisaugojimo priemonė nuo nepageidaujamo nėštumo. Paskaičiuota, kad kiekvienais metais JAV sunaudoja 450 mln. prezervatyvų, o visame pasaulyje - apie 5 mlrd.! Ši apsisaugojimo priemonė yra lengvai prieinama, pigi ir apsauganti nuo lytiniu būdu plintančių ligų.

Ir nors daugybė žmonių naudoja prezervatyvus, vyrai priešinasi tam dėl pačių įvairiausių priežasčių.
 
„Man nepatogu“

Pagrindinis vyrų argumentas, kodėl jie nenori naudoti prezervatyvo, yra patogumas. Vyrai skundžiasi, kad prezervatyvas nuslysta, nėra tinkamo dydžio ar jį naudodami nieko nejaučia. Ar šie argumentai yra pagrįsti? Nejau prezervatyvai tokie nepatogūs?

Vyrai, prieš pirkdami prezervatyvus, turėtų atidžiau pasigilinti į tai, ką perka. Ant kiekvienos prezervatyvų pakuotės yra nurodyti dydžiai ir prezervatyvo storis. Todėl prieš perkant reikėtų atidžiau perskaityti pakuotę ir, žinant savo dydį, išsirinkti tinkamus prezervatyvus. Jeigu norite nusipirkti kelis vienetus skirtingų prezervatyvų, klauskite konsultančių arba susiraskite internete prezervatyvų dydžius. Tik tinkamo dydžio prezervatyvas apsaugos nuo nepageidaujamų pasekmių bei leis nevaržomai mėgautis meilės malonumais.

Be to, nesigėdykite pirkti prezervatyvus! Juk nuo to priklausys, ar po devynių mėnesių netapsite tėvais. O gal apsirgsite lytiniu būdu plintančia liga, nes turėjote daug nesaugių meilės nuotykių? 

„Nebijok, į vidų nebaigsiu“

Šią frazę moterys taip pat labai dažnai girdi. Vyrai taip bando įtikinti moteris, kad laiku ištrauks penį ir baigs išorėje, todėl bus išvengta nepageidaujamo nėštumo. Tačiau kaip tai apsaugos nuo lytiniu keliu plintančių ligų?

Nutrauktas lytinis aktas nėra apsisaugojimo priemonė. Vargu, ar tai galima pavadinti seksu, nes šiuo atveju greičiausiai baigia tik vyras, o moteris… Ji taip ir lieka vidury kelio - susijaudinusi, tačiau nepatyrusi orgazmo. Todėl prezervatyvas garantuos, kad abi pusės liks patenkintos.

„Kodėl turiu saugotis tik aš?“

Šiuo atveju vyrai manipuliuoja moterimis. Tai nėra gražu, nes visa atsakomybė atitenka moteriai. Esą, aš noriu sekso, bet tu pasirūpink, kad po to nebūtų jokių pasekmių. Ei, vyrukai, kur dingo džentelmenai?

Tačiau atvejų būna pačių įvairiausių. Moteris naudoja kontraceptines piliules, todėl papildomos apsaugos tarsi nereikia. Bet ne visos moterys gali gerti kontraceptines piliules, todėl būtų labai įžūlu liepti savo antrajai pusei gerti piliules. O ką daryti, jei nežinai, ar ji vartoja piliules, nes neseniai pradėjote bendrauti? Klausti, ar vartoji, tikrai nereikėtų. Tikri vyrai bus pasirūpinę tinkama apsauga ir neklausinės nepatogių klausimų.

„Neturiu prezervatyvo“

Dažnai vyrai vadovaujasi tokia logika. Jeigu neturiu apsaugos, vadinasi, jos ir nereikia. 

Toks požiūris tik parodo, kaip neatsakingai ir nebrandžiai mąsto vyras. Aišku, būna pačių įvairiausių situacijų, kuomet viskas pakrypsta netikėta linkme, apie kurią negalvojai prieš pasimatydamas su simpatija. Ką tokiu atveju daryti?

Sustokite ir nieko nedarykite. Parodyk jai pagarbą ir nebandyk įkalbinėti pasimylėti be prezervatyvo. Neparodyk jai, kad esi visiškai beviltiškas, todėl net ir neturėdamas prezervatyvo bandai ją sugundyti. Juk mylėdamasis be prezervatyvo, rizikuoja tiek ji, tiek ir tu. Ne tik netikėta tėvyste, bet ir galimybe užsikrėsti lytiniu keliu plintančia liga. Ar tu esi tikras, kad ji niekuo neserga?

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (3)
Nesąmonė dažnai naudoju
Suaugusiems.lt Pažinčių 2 sav. Gold narystė
Narystės kodas: 7437845
Gal geriau pasiklausti nei neaišku kas nutiks.
Naujas komentaras