Kodėl žmonės mėgsta grupinį? Taisyklės ir motyvai

46dd0cc2-6ab5-4034-93e2-7fe2c6c3b3fe.jpg
 
Grupinis seksas nėra uždraustas įstatymų, todėl ir tokio sekso laikyti iškrypimu ar kažkuo neteisėtu, nevalia. Taip pat joks nusikaltimas – seksas tarp tos pačios lyties atstovų, „auksinis lietus“ , fetišo ar kiti intymūs žaidimai, jei tik šie užsiėmimai nekenkia sau ir aplinkiniams bei yra laikomasi tam tikrų normų.

Genetinis požiūris į grupinį

Vyrų pasąmonėje užfiksuotas mechanizmas – apvaisinti kuo daugiau patelių, todėl grupinis seksas gali būti traktuojamas kaip natūralus gamtos dalykas.

Moters genuose užkoduotas poreikis būti patrauklioms vyrams, kurie yra vaisingi ir gali padėti susilaukti palikuonių. Todėl pasąmonėje užkoduotas  noras įtikti vyrams yra per šimtmečius išlikęs instinktas. Gyvūnų pasaulyje  poravimasis dažnai vyksta su keliais patinais ir laimi tas, kurio spermatozoidai yra greičiausi, sveikiausi ir stipriausi. 


Pagrindinės svingerių taisyklės

Tiems, kurie nori pasinerti į grupinio sekso malonumus, reikėtų atminti keletą dalykų:

 • Visi grupinio sekso nariai turi apsvarstyti naujos narės dalyvavimą orgijoje. Jei visi sutinka, puiku. Mergina gali tapti benduomenės nare.
 • Pretenduoti į grupinio sekso susibūrimą gali ir poros, kurių santykiai nėra oficialūs. Svarbiausia, kad porelė neturėtų neigiamų savybių ir nebūtų linkusi į smurtą.
 • Amžius ir socialiniai skirtumai neturėtų būti priežastis, kodėl vyras ar moteris negalėtų dalyvauti grupinio sekso orgijoje. Sekse, visi partneriai lygūs.
 • ​Ir  pagaliau pagrindinė taisyklė. Nepaprastai svarbu,  sukurti jaukią ir komfortišką aplinką, kurioje kiekvienas galėtų prisidėti prie bendro proceso, o ne tik siektų pažiūrėti ar gauti naudą tik sau.

Grupinio sekso klasifikacija

Be tradicijų ir taisyklių, grupinis seksas dažniausiai skirstomas į šias grupes:

 • Vienas vyras ir dvi ar daugiau moterų.
 • Viena moteris ir du arba daugiau vyrų.
 • Vieno vyro pakvietimas į poros žaidimus.
 • Moters pakvietimas į poros žaidimus.
 • Dviejų ar kelių porų seksas.
 • Vienos lyties asmenų grupinis seksas.


   

Kodėl įsitraukiama  į grupinį seksą?

Psichologai įsitikinę, kad grupinio sekso poreikis yra visiškai normalus ir suprantamas dalykas:

 • Daugelis svingerių (porelių) suvokia, kad seksas tarp porų gali pagerinti ne tik seksualinį gyvenimą, bet ir sutvirtinti dviejų žmonių santykius.
 • Kaip ir bet kurios rūšies santykiai, seksas reikalauja nuolatinio dėmesio ir įsipareigojimų. Todėl prieš pasineriant į tokius vakarėlius būtinas kūrybiškumas. Antraip, toks seksas gali virsti rutina, o lytiniai santykiai gali nebeteikti malonumo. Dažnai vakarėlio dalyviai turi tam tikrus ritualus ir tradicijas, tai suteikia lytiniams santykiams daugiau spalvų ir leidžią drąsiai pasinerti į intymias linksmybes.
 • Patyrę svingeriai žino, kad grupinis yra reali galimybė išsaugoti šeimą ir meilę. Grupinis gali paįvairinti bendravimą tarp porų ir padaryti jį įdomesnį.
 • Yra žmonių, kurie mano, kad grupinis seksas yra proga pabendrauti. Ir dalis tiesos tame yra. Neretai grupinio sekso dalyviai buriasi į grupes, atsižvelgdami į savo pomėgius. Pavyzdžiui, domisi mokslu, klausosi tos pačios muzikos, yra sportininkai ar šokėjai ir pan.

Pabandykite bent kartą pagalvoti apie grupinio sekso idėją. Pasvajokite ir pasidalinkite mintimis apie tai su savo partneriu. Pirmas žingsnis nuo ko reikėtų pradėti, pokalbis , bendros fantazijos bei visiškas atvirumas savo partneriui.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras