Kokį seksą labiausia mėgstate Jūs?

pora-58e8b6d5f28b6.jpg
 
7 komentarai
Kai du žmonės yra labai artimi, seksas tampa aukščiausiu jų santykių tašku, kai susilieja dviejų žmonių meilė. Tuomet susiliejimas būna ir fizinis, ir emocinis. O kai tokie intymūs santykiai prasideda, seksas padovanoja nepakartojamus pojūčius. Smagu, kai šilti jausmai užgimsta savaime ir jie niekur nedingsta, tačiau dažniausiai reikia ir „padirbėti“ dėl gerų santykių.

Aistringas seksas

Koks gali būti nuostabus seksas, vedamas aistros, troškimais, kuriam niekaip negalima atsispirti! Ir kas gi pasakė, kad būtent toks seksas netinka šeimyniniams santykiams? Neretai susituokę žmonės tokį seksą prižadinę neįprastose situacijose, nelabai patogiomis aplinkybėmis, kai protas ir padorumas trumpam yra pamirštami. Ir jei kurią nors dieną nesate linkę į intymius santykius, neverta užsisukus į sieną užmigti. Pagalvokite, kaip galite nustebinti savo antrąją pusę – erotiniais drabužėliais, sekso žaisliukais, neįprastomis pozomis – ir galbūt jūs neisite miegoti dar pusę nakties!

Linksmas seksas

Nereikėtų visuomet į seksą žvelgti kaip į Labai Rimtą Reikalą. Jis gali būti ir kvailas, ir išmintingas, ir žaismingas, ir lengvabūdiškas.

Čia svarbu, kad abu partneriai būtų nusiteikę linksmai. Nereikėtų gėdytis, jei pas kurį nors susipainiojo koja patalynėje arba jus nutraukė pačiu svarbiausiu momentu. Jei nors kažkas jums atrodys juokinga, nebijokite nusijuokti – tai gali tik pakurstyti aistrą. Kartais humoras padeda sutaisyti pašlijusius intymius santykius labiau nei rimti ir ilgi pokalbiai.

Švelnus seksas

Šiuolaikinė moteris nelabai panaši į švelnią ir trapią būtybę, tačiau glamonių ir švelnumo jai visuomet reikia – kaip bet kokiam augalui. Lengvi prisilietimai, masažas, bučiniai – tokia preliudija jau pati iš savęs suteiks didelį pasitenkinimą. O vėliau atsivers durys ir į nepamirštamą seksą. Atsiduokite švelnumui ir sulauksite to paties.

Piktas seksas

Kaip bebūtų keista, kai kurios poros užsiima seksu prieš, po ir pykčio metu. Kai susikaupia susierzinimas, jūs pradeda kalbėti pakeltu tonu, o tuomet viską pabaigti aistros apsuptyje lovoje.

Vis dėl to atminkite, kad seksas tik tuomet bus teigiama iškrova, kai jūs abu siekiate normalių santykių. Jei problemos yra užsitęsusios, ir nei vienas iš jūsų negali nustatyti priežasties, kodėl viskas pašlijo, seksas nesuteiks reikiamo ir laukiamo rezultato.

Eksperimentinis seksas

Net jei jūs ir branginate santykiuose ramybę ir stabilumą, neatmeskite galimybės paeksperimentuoti. Jūs galite iš anksto aptarti, ką darysite šią naktį: vien tik pokalbis gali sužadinti jūsų aistrą. Nesigėdinkite kalbėtis apie tai ir lovoje: kaip du mokslininkai, kaip du tyrinėtojai dalinkitės savo nuomone, patirtimi, aptarinėkite rezultatus. Nebijokite naujovių, nebijokite laikinų nesklandumų, keiskite mylėjimosi vietas ir sąlygas, išradinėkite naujas pozas. Jūsų – tik du, tad tik nuo jūsų dviejų ir priklauso, kaip klostysis toliau intymūs santykiai. Kurkite meilę savo rankomis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Ar tik ne koks alfonsas?
Vis lova ir lova,o be lovos neina ka nors sugalvot kazkaip jau perdaznai seksas tapatinamas su lova...
as tai uz 69
galeciau patennkinti bet kuria motery kaip tik ji noretu
hmmm
man svarbu visoks sexas...ir glamones,,ir pliaukstelejimas per uzpakaliuka....ir pabuti tuo kuo niekada negalvoju kad tapsiu ta momenta..atvirai...viskas saunu kas nesukelia skausmo,,na bent man...
Šiuolaikinė moteris nelabai panaši į švelnią ir trapią būtybę, tačiau glamonių ir švelnumo jai visuomet reikia – kaip bet kokiam augalui.
Naujas komentaras