Kokio sekso trokšta lietuviai? (apklausos rezultatų apžvalga)

style-1024x683(1).jpg
 
Dėkojame visiems nepabūgusiems sudalyvauti suaugusiems.lt apklausoje. Tikimės, jog jūsų pačių atsakymai įkvėps jus ieškoti dar daugiau naujų atradimų lovoje, o patiems nedrąsiausiems linkime išdrįsti išsakyti savo fantazijas ir ,žinoma, jas realizuoti!

Taigi, skubame atsakyti į klausimą, kokio gi sekso trokšta lietuviai?

Iš viso apklausoje dalyvavo 590 respondentų, kurių didžiąją dalį sudarė stiprioji lytis (73,9 %) ir kiek daugiau nei ketvirtadalis respondenčių buvo moterys (26,1 %).

Savo seksualinį gyvenimą vertinti ryžosi poroje gyvenantys asmenys (74,3 %),  vienišiai (16,7 %) bei tie, kuriuos domina santykiai be įsipareigojimų (9 %). 
 


Paklausti "Kaip vertinate savo seksualinį gyvenimą?" apklausos dalyviai situaciją apibūdino gan palankiai. 43,7 respondentų  teigė, kad savo intymų gyvenimą vertina gerai, tačiau jiems norėtųsi daugiau įvairovės. 27,6 % dalyvavusių apklausoje sakė, jog galėtų būti ir geriau, o 19,1 % -  savo seksualinį gyvenimą vertina tiesiog puikiai ir teigia, kad jiems nieko netrūksta! Ir mažiau nei dešimt procentų respondentų yra nepatenkinti savo seksualiniu gyvenimu. 

Kalbant apie seksualines fantazijas, jomis su savo antrąja puse dalinasi didžioji dalis lietuvių (63,3 %). Likusioji dalis apklaustųjų -  tyli ir apie savo slapčiausius troškimus nekalba. 

Taigi, kokios slapčiausios fantazijose aplanko lietuvius?  Kaip atskleidė apklausos rezultatai beveik 29,4% apklausos dalyvių trokšta pasimylėti su tos pačios lyties atstovu ar atstove! 27,8 % - fantazuoja apie seksą trise, 18,8 % trokšta patirti dominavimo žaidimų nuotykį. Likusieji dalyviai kaip vieną didžiausių seksualinių troškimų įvardino orgijas ir seksą be tabu!
 

Svajokite, fantazuokite ir nebijokite įgyvendinti savo slapčiausių troškimų! O, kad būtų lengviau tai padaryti, dviems apklausos dalyviams dovanojame po 10  €  prekes.suaugusiems.lt dovanų kuponus! Sveikiname su laimėjimu Paklusnųjį ir Dalią P.! Laimėtojus informuosime  ir atsiųsime nemokamo apsipirkimo kodus el. paštu! 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras