Kokius erotinius žaislus naudoja lietuviai? (APKLAUSOS APŽVALGA)

sextoys09.jpg
 
Praėjusio mėnesio apklausoje teiravomės Jūsų apie erotinių žaisliukų naudojimą. Apklausa atskleidė, kokie sex daikčiukai tarp Lietuvos gyventojų yra patys populiariausi bei kaip dažnai ir dėl kokių priežasčių vyrai ir moterys lepina save suaugusiems skirtais dalykėliais.

Iš viso apklausoje dalyvavo 168 respondentai: 111 vyrų ir 53 moterys. Didžioji dalis visų respondentų sekso žaislais dalinasi kartu su partneriu (81,5%), likusioji dalis antrosios pusės neturi ir sekso žaisliukus naudoja vienatvei praskaidrinti.
 

Beveik pusė apklaustųjų (47,6%) erotiškais dalykėliais save lepina kartą į mėnesį arba rečiau, 32,7 % sekso prekėmis intymų gyvenimą praskaidrina  2 - 5 kartus per savaitę ir 4% - be žaislų suaugusiems neįsivaizduoja savo kasdienybės. 17%  teigia sekso žaislų nenaudojantys.
 

O kokie gi daikčiukai iš erotikos pasaulio yra patys populiariausi? Pasirodo lietuviai yra smalsūs ir trokšta išbandyti visko po truputį (43,3%). 18,5% respondentų savo seksualinius poreikius patenkina dirbtinėmis vaginomis, dildo bei vibratoriais ir trečią vietą pagal populiarumą užima analiniai sekso žaislai (7,7%). 

 


Į klausimą, ar sekso žaislai padėjo pagerinti santykius su antrąją puse, teigiamai atsakė 62,5% lietuvių ir 19% erotinės prekės nepadėjo pasiekti glaudesnio ryšio su partneriu. 
 

Santykiai lieka santykiais, tačiau kalbant apie malonumą, didžiajai daliai apklausos dalyvių (77%)  erotinės prekės padėjo pasiekti stipresnį orgazmą, 8 % deja to padaryti  nepavyko. Likusieji to pasakyti negali, nes  dar neišdrįso įsigyti erotinio pirkinio!


Na, o kad būtų  drąsiau išsirinkti žaisliuką suaugusiųjų žaidimams, kaip ir kiekvieną mėnesį,  vienam laimingajam, dalyvavusiam mūsų apklausoje, www.prekes.suaugusiems.lt dovanoja 10 eurų apsipirkimo kodą. Sveikiname p. Gediminą! Su Jumis susisieksime asmeniškai el. paštu.

 


www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras