Krepšinio aistruoliai sekso prekių perka visiems metams

 
2 komentarai
Prekes.suaugusiems.lt neseniai paskelbė akciją, žadančią grąžinti išleistus pinigus, jei Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė laimės auksą. Pasirodo, tikinčių lietuvių pergale tikrai nėra mažai – sekso prekių pardavimas ženkliai padidėjo.

Perkant internetiniame puslapyje prekes.suaugusiems.lt rugsėjo 2-17 dienomis pirkėjai turi puikią galimybę atgauti išleistus visus šiomis dienomis išleistus pinigus, kurie bus grąžinti dovanų kuponais (akcijos taisykles galite peržiūrėti čia). Jau tikrai nemažai pirkėjų pasinaudojo šia proga: perkamos įvairios prekės, pradedant populiariais vibratoriais, seksualiais apatiniais drabužiais ir afrodiziakais, ir baigiant gana ekstremaliomis prekėmis – botagėliais, antrankiais ir t.t. Mėgstantys paįvairinti seksualinį gyvenimą perka gana dideliais kiekiais – o kaip gi kitaip: Lietuvis vyrų krepšinio rinktinė tikrai stipri, taigi, tikimybė, kad ji laimės auksą, tikrai nėra menka.

Pirkėjas Antanas komentare rašė: „tikrai džiaugiuosi šia akcija. Su žmona gana dažnai mėgstame išbandyti sekso žaisliukus, taigi, karts nuo karto apsiperkame šiame internetiniame puslapyje. Šį mėnesį tai darėm jau du kartus – tikimės, kad krepšinio rinktinė laimės auksą. Žmona taip pat labai patenkinta – ramiai išleidžia mane stebėti krepšinio rungtynių, tad turiu progą pabūti ir su draugais. Mano žmona tikrai nėra labai didelė krepšinio gerbėja, tačiau vis prašo pranešti apie rezultatus sms žinute. Ji taip pat tiki mūsų krepšininkų pergale.“

Lieka patenkintos abi pusės: tiek ir vyrai, tiek ir moterys. Krepšinis ne tik suvienija Lietuvą, bet ir suartina poras: intymus gyvenimas kartais gali tapti gana monotonišku, todėl vienas geriausių būdų tai paįvairinti – naudoti sekso žaisliukus. Kurį laiką jie buvo vertinami kaip tabu, tačiau šiandien jau suvokiama, kad tai gali būti puikus lytinių santykių paįvairinimas, o ir moterys vis dažniau prasitaria, kad sekso metu naudojami žaisliukai gali padėti lengviau pasiekti orgazmą. Prekes.suaugusiems.lt užtikrina, kad čia rasite platų sekso prekių pasirinkimą, taigi, kiekvienas išsirinks prekę pagal savo poreikius. O kodėl nepasinaudojus proga, kai galite atgauti išleistus pinigus?

Tikėkite pergale ir Jums pasiseks!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
jo jo
mes uz seksa ir krepsini :)
Naujas komentaras