Krūmai, juostelė ar nieko: viskas apie bikinio srities šukuoseną

bikini-wax.jpg
 
5 komentarai
Bikinio srities šukuosena, jos privalumai ir trūkumai kartais kelia daugiau galvos skausmo nei šukuosena ant pačios galvos. Kas vis dėlto geriau? Jausminga oda be plaukelių, intriguojanti juostelė ar... natūrali augmenija? Pamėginkite apsvarstyti visus UŽ ir PRIEŠ.

JAV atlikus apklausą nustatyta, kad 82 procentai moterų ir 49 procentai vyrų šalina visus arba dalį gaktos plaukų. Likusioji dalis puoselėja natūralumą. Kuris variantas geresnis – kiekvienas renkasi pats, ir vis dėlto pravartu bent jau teoriškai žinoti, kokius argumentus pateikia „priešininkų“ komanda.
 

Natūralumas

70-ųjų „krūmynai“ kartkartėmis ir vėl atgimsta kaip vintažinė mados tendencija. Sutikite, tai turi savotiško žavesio. Tai – tarsi maža seksuali jūsų paslaptis.
 

Natūralumui – TAIP

Padeda apsisaugoti nuo trinties. Daugeliui žmonių mintis, kad abu partneriai liečiasi vienas į kitą gaktos plaukais, atrodo atgrasi. Vis dėlto tam tikrose pozose tai – privalumas. Pavyzdžiui, kad ir kaubojės poza, kai partnerei gali nemalonių pojūčių suteikti jautrios gaktos srities odos trintis į vyro gaktikaulį. Dar blogiau – jei jį dengia dygūs ataugantys šereliai. Oi!

Vienu rūpesčiu mažiau. Kai apsisprendžiate bikinio sritį palikti natūraliai savieigai, atkrenta išties opi problema – kaip šalinti plaukelius, išvengti plaukų įaugimo, skausmo depiliuojant vašku, ir taip toliau. Galų gale, kartkartėmis aktualu ir finansų klausimas: šiaip ar taip, depiliacija grožio salone nėra labai pigi, o ją atlikti reikia reguliariai. Nemažai daliai vyrų apskritai eiti į grožio saloną tokiu delikačiu klausimu – atgrasi mintis.

Brandus žavesys. Ne paslaptis, kad plaukų augimas gaktos srityje – vienas iš lytinio subrendimo požymių. O kai plaukelių ten nėra, iš esmės tai – ne kas kita, kaip mėginimas žūtbūt išsaugoti jaunystę ir net infantilumą. Arba sekimas porno industrijos padiktuota mada, kad „ten“ neturi būti jokių plaukų. Daugeliu atvejų filmų suaugusiems kūrėjai tame įžvelgia paprasčiausią pragmatizmą: kai vaizde nesimaišo plaukai, lytiniai organai ir tai, kas su jais vyksta sekso metu, geriau matosi. Taigi tai – vienas iš būdų pateikti žiūrovui dar daugiau nuogybės.
 

Natūralumui – NE

Plaukai sulaiko kvapus. Puikiai žinote, kad per odą jūsų kūnas pašalina daug jam nereikalingų medžiagų. O jos išskiria kvapus. Reguliariai prausiantis tai – ne problema. Tačiau plaukus išplauti šiek tiek sunkiau nei odą. Juolab plaukus, kurie nuolat liečiasi su intymiomis išskyromis. Taigi gaktos plaukuose ilgiau išsilaiko įvairūs kvapai, ir tai gali tapti estetine problema net ir skrupulingai puoselėjant higieną.

Tai nešiuolaikiška. Taip, visuomenės santykis su kūno plaukais išties nėra logiškas. Mes visi ant kūno turime plaukų, o šie plaukai turi paskirtį. Tačiau daugeliu atvejų stengiamės šiuos plaukelius pašalinti visais įmanomais būdais, nes būtent nepriekaištingai lygi kūno oda yra tam tikras idealas, kurio visi siekiame.

Hm... oralinis seksas. Kas galėtų ginčytis, kad su „apžėlusiu“ partneriu oralinis seksas tampa beveik neįmanomas ar bent jau visai ne malonus. Burnoje besiveliantys ir visur besipainiojantys plaukai yra ne šiaip atgrasu – daugumai žmonių tai sukelia net vėmimo refleksą. Taigi aukoti šį malonumą vardan galimybės būti „natūraliu“ vargu ar verta.

Labas, paplūdimy! Ir viso gero, bent kiek daugiau odos atidengiančios glaudės ar kelnaitės! Plaukeliai, kyšantys iš po maudymosi kostiumėlio – tikrai atgrasu, ir nieko čia daugiau nepakomentuosi.
 

Plika ir seksualu

Nesvarbu, ar plaukus apačioje skutate, ar šalinate vašku – ir čia neapsieinama be ir PRIEŠ, reiškiamų visiškam odos plikumui. Štai apie ką turėtumėte pamąstyto priimdami sprendimą:
 

Plikumui TAIP

Viskas apačioje – glotnu ir seksualu. Šis pojūtis labiausiai įsimena visiems, kurie pirmą kartą pasiryžo bikini srities depiliacijai. Būtent glotnumas, švara ir dėl to kylantis seksualumas yra pirmas jausmas, ateinantis po susierzinimo dėl diskomforto ir skausmo procedūros metu.

Taip švariau. Sekso metu norisi, kad viskas būtų gražu ir estetiška. Tai nebūtinai reiškia banalią romantiką su žvakėmis ir rožių žiedlapiais. Tai pasakytina ir apie partnerio kūną, jo gebėjimą save pateikti. Taigi nors gaktos plaukai gali būti švarūs, sąlyginai švelnūs ir prižiūrėti, nusileidus apačion ir pamačius švariai nuskustą ar nudepiliuotą odą, jausmas tikrai malonesnis akiai. Be to, taip patogiau atlikti oralinį seksą. 

Tai vizualiai prailgina penį. Taip, taip, tai – labai gera priežastis vyrams taip pat pasirūpinti neplaukuota oda apačioje. Kai ten nėra plaukų, išties susidaro įspūdis, kad penis bent keliais centimetrais ilgesnis. Susirūpinusiems dėl savo dydžio kartais tik jų ir tetrūksta tam, kad išsigydytų savo kompleksus.
 

Plikumui NE

Plaukelių šalinimas – erzinanti kova. Jei jums patinka visiškas plikumas, gana dažnai tenka leistis į kompromisus. Vienas patogiausių būdų palaikyti švarią odą – depiliacija vašku. Tačiau tam, kad ją atlikti būtų įmanoma, plaukeliai turėtų būti užaugę bent kelis centimetrus. Taigi depiliacija kurį laiką – džiaugsmas, o paskui – kančia sukandus dantis, kai plaukeliai jau pradės atauginėti, bet kitai depiliacijai dar bus per anksti. Ir taip – be galo. Skutant plaukus taip pat visišką glotnumą išlaikyti sunku, nes plaukeliai ima atauginėti dar greičiau. Taigi plaukų šalinimas ima panėšėti į nesibaigiančią kovą su vėjo malūnais.

Tai truputį rizikinga. Jei skutate plaukelius namuose, tikriausiai ne visada pavyksta išvengti įbrėžimų, įpjovimų. Kai kurias vietas – kad ir sritį prie analinės angos – apskritai sunku pasiekti. Taigi prireiks kantrybės ir įgūdžių kol išmoksite. O pradedantiesiems, gali būti, teks iškęsti vieną-kitą žaizdelę, kartais atsiranda įaugusių plaukų, ir taip toliau.


Teks rūpintis... nuolatos. Net ir tuo atveju, jei esate tas laimingasis, kuriam kūno plaukai auga lėtai. Vis dėlto daugeliui žmonių tiek veido (vyrams), tiek bikini srities plaukai auga pavydėtinai greita. Taigi tam, kad išliktumėte nepriekaištingos formos, teks apie šią sritį galvoti nuolatos.

Plaukelių įaugimas. Plaukas įauga į odą tada, kai jis pradeda augti netinkama kryptimi, pakrypęs taip, kad netrukus įsiskverbia atgal į odą. To stengiamasi išvengti skutant plaukus jų augimo, o ne priešinga kryptimi. Vis dėlto retai kam pavyksta išvengti skausmingų paraudusių spuogelių, atsiradusių įaugus plaukams.
 

Juostelė apačioje – aukso viduriukas?

Atrodo, kad šis logiškas abiejų pozicijų „vidurkis“ ir yra tikrasis aukso viduriukas, padedantis sujungti ir vieno, ir kito privalumus.
 

Juostelei TAIP

Tai patrauklu. Žavi išpuoselėta juostelė (ar trikampiukas, ar rombas – kaip jums labiau patinka) yra elegantiška klasika ir dar vienas būdas parodyti, kad rūpinatės visomis savo kūno vietomis. Be to, daugumai žmonių būtent tokia „šukuosena“ intymioje vietoje atrodo patraukliausia ir seksualiausia.

Pakanka plaukų, kad būtų seksualu. Kitaip tariant, juostelė gali tapti puikiu kompromisu jei jūsų partneriui patinka, kai plaukelių „ten“ yra. Taip pat įtiks partneriui, kuriam patinka visiškas plikumas – ta plona juostelė estetinio vaizdo tikrai nesugadins. O kartu ir įrodys jūsų brandumą: plaukų ten yra, vadinasi jūs – nebe vaikas. Gal ir juokinga tai įrodinėti tokiu būdu, tačiau pasąmonėje gaktos plaukų nebuvimas žmonėms vis dar asocijuojasi su vaikyste.

Taip patogiau. Net jei jums patinka apačioje turėti ne tik mažučius šeriukus, bet ir ilgesnius plaukus, kai jų – tik juostelė, tai leidžia patogiai manipuliuoti depiliuotom ir nedepiliuotom vietom. Pavyzdžiui, palikus juostelę, visiškai nuskusti plaukus nuo tos srities, kuri stimuliuojama oralinio sekso metu. 
 

Juostelei NE

Tiesą sakant, be jau aukščiau išvardytų problemų, kad nuolat šalinant plaukelius iš tam tikrų vietų teks reguliariai jomis rūpintis, bei išliekančios rizikos, kad keletas nepaklusnių plaukelių gali įaugti į odą, šio pasirinkimo minusų kaip ir nėra. Veikiausiai kaip tik todėl tokia „šukuosena“ yra pati populiariausia ir savo pozicijų nežada niekam užleisti artimiausiu metu.
 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
apie plika net is keliu vyru esu girdejus, kad jiems primena kudiki ir yra britku del to
geriau kad plika.atsiveria visas grozis
tikrai taip,,,,kam tie krumai??
Taip krūmai nėra lb gražu. Kuo mažiau tuo erotiškiau
ten turi būti sutvarkyta, na juostelė gali būti, bet tik ne krūmas
Naujas komentaras