Krūtys: jausmingo vartotojo gidas

652__9001ac.jpg
 
Moters krūtys – nuostabus kūrinys. Jų būna įvairių dydžių, formų, netgi spalvų. Tačiau naudojimo instrukcija, deja, prie jų nepridėta.

Sakysite, kam reikalinga ta instrukcija? Be abejo, tam, kad glamonėjant krūtis abiejų partnerių pojūčiai būtų kuo malonesni. Nes daugumai moterų puikiai pažįstamas jausmas, kai partneris, glamonėdamas krūtis, užuot subtiliai jaudinęs, veikiau įerzina: daro tai per grubiai arba pernelyg nemokšiškai.

Taigi visų pirma – šiek tiek teorinių žinių. Moters krūtis sudaro riebalinis audinys ir raiščiai, o tik po jais – raumenys. Krūties viduryje (o tiksliau – ties jos viršūne) yra tamsesnio pigmento zona, vadinama areole. Areolės viduryje – spenelis.

Kiekviena moteris skirtinga, ir kiekvienai patinka skirtingos glamonės sekso preliudijos metu, sekso metu ir, žinoma, po sekso. Nemaža dalis moterų apskritai pamiršta, kad seksualiniuose žaidimuose gali dalyvauti ir krūtys. Nors dauguma mėgaujasi jos „dvynukėms” rodomu dėmesiu.


• . Vis dėlto vienas pirmųjų patarimų vyrams būtų toks: niekada negriebkite partnerei už krūtų naudodami tai kaip signalą, jog esate pasirengęs meilės žaidimams.Prie krūtų turėtumėte priartėti lėčiau ir subtiliau, dar prieš jas paliečiant moteris turėtų būti lengvai susijaudinusi. Staigus krūtų palietimas užveda daugelį vyrų, bet moterims paprastai sukelia tik nemalonų, nejaukų jausmą.


•  Antra – bent jau įžangoje, net ir moteriai susijaudinus, pernelyg intensyvus krūtų spaudimas, minkymas yra nemalonus. Šiuo atveju krūtis būtų galima palyginti su vyrų sėklidėmis – per stiprios glamonės dar kaip reikiant neįkaitus gali padaryti meškos paslaugą. Todėl vertėtų priminti: su krūtimis reikia elgtis švelniai.


•  Nepamirškite, kad moters krūtų jautrumas gali kisti priklausomai nuo jos hormoninių ciklų ir organizmo pokyčių. Artėjant menstruacijoms, taip pat nėštumo metu moters krūtys tampa ypatingai jautrios, todėl bet koks šiurkštesnis prisilietimas nėra tiesiog nemalonus – jis netgi skausmingas.


•  Įžanginių glamonių metu suimkite krūtį delnu, švelniai paglostykite spenelį. Jei moteris parodo, kad jai tai malonu, prisilietimus galite palengva stiprinti, pereinant prie kito etapo – spenelio. Deja, šiuo atveju moterys dažnai patiria tikrų tikriausią užpuolimą: įsitikinę, kad aistrai uždegta žalia šviesa, vyrai prie jo tiesiog puola ir prisisiurbia. Arba ima sukioti, tampyti spenelius. Tai – devyniais atvejais iš dešimties moteriai labai nemalonu, todėl pradėti taip pat turėtumėte kur kas švelniau.


•  Žingsnis atgal. Švelnus erzinimas preliudijos metu – labai pageidaujamas. Todėl nereikėtų susitelkti vien ties speneliais: šiek tiek švelniai pažaidus jais, grįžti prie viso krūties ploto, bučinių, glamonių kitose kūno vietose. Kartkartėmis švelniai perbraukite per krūtį delnu, palieskite pirštais areolę, spenelį. 


•  Spenelių glamonės lūpomis ir liežuviu – atskira tema. Liežuviu spenelius galima laižyti, spaudyti, stimuliuoti – šiuo atveju spaudimo nebus per daug. Čiulpimas ar švelnus spenelio kandžiojimas (švelnus!!!) – tai jau kiek intensyvesni veiksmai, kurie po įžangos taip pat patinka daugumai moterų.


•  Visą laiką stebėkite partnerės reakciją, ar jai patinka tai, ką darote. Geriausia – paraginkite ją kalbėti ir pasakyti, kas jai patinka labiau, kas mažiau. Jei ji nėra linkusi kalbėti aistros metu – vadovaukitės neverbaliniais signalais: kvėpavimu, dejonėmis, kūno išsirietimu. 


•   Daugybei vyrų rūpi ir kitas klausimas: ar galima moters krūtis suspausti ir panaudoti frikcijoms? Atsakymas – taip, daugumai moterų tai atrodo nepaprastai seksualu. Pamėginkite ir paklauskite jūsų partnerės, ar jai tai patinka. Beje, toks veiksmas teikia malonumą vyrui, o moters aistra tuo metu gali pradėti kristi žemyn. Todėl nepamirškite tokių žaidimų metu jaudinti jos kitais būdais: bučiniais, stimuliuodami spenelius ar bent jau kalbėdami ką nors seksualaus. Palaikykite akių kontaktą. 


•  Spenelio palietimas peniu moteriai dažniausiai taip pat labai malonus: toks prisilietimas būna švelnus ir šiltas, o vaizdas abiems partneriams – nepaprastai jaudinantis. 


•  Galiausiai – apie tai, kas svarbiausia! Pastaruoju metu visuomenėje įsivyravęs krūtų dydžio ir formos sureikšminimas, kai prieš akis nuolat šmėžuoja tobulos grožio chirurgų sukurtos krūtys, daugeliui moterų, turinčių natūralias krūtis, kelia šiokį tokį kompleksą: natūralios krūtys niekada nebus tokios idealios formos, kaip patobulintos chirurgų. Todėl pats neseksualiausias dalykas, kurį vyras gali padaryti – tai nekorektiška pastaba ar net pajuokavimas apie partnerės krūtų dydį, formą ar kitus ypatumus. Tik žinodama, kad jos krūtys jums patinka tokios, kokios yra, moteris jausis saugi ir seksuali. Tad net jei ir svajojate apie pornofilmuose matytus tobulus apvalumus, nė žodžiu apie tai neprasitarkite savo partnerei, nes priešingu atveju jūsų aistros bangos bus nuslopintos dar pirminėje stadijoje. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras