Kunilingas: 10 svarbių dalykų, kad malonumas būtų tikras

2016022281-dolog-amit-a-tettetett1.jpg
 
3 komentarai
Kunilingas – moteriai teikiamos oralinės glamonės, kurios dovanoja maloniausių potyrių abiems partneriams. Žodžiu kunilingas apibūdinamas moters išorinių lytinių organų stimuliavimas lūpomis ir liežuviu. Tai bučiavimas, laižymas, čiulpčiojimas.

Kunilingas gali tapti ir puikia preliudija, ir būdu, padedančiu pasiekti orgazmą. Tiesa, kad jis iš tikrųjų teiktų tik malonumą, o ne trikdytų ar taptų atgrasiu, būtina paisyti tam tikrų niuansų.

1.    Visų pirma – svarbu atmosfera, kuri abu partnerius turėtų nuteikti atpalaiduojančiai. Atsipalaidavimo reikia tiek vyrui, tiek moteriai. Dauguma moterų, tenkinamos oraliniu būdu, nuolat jaučia įtampą galvodamos, ar partnerio netrikdo jos lytinių organų išvaizda arba kvapas. Tokias abejones išsklaidyti padeda galimybė prieš meilės žaidimus nusiprausti po dušu. Tai yra bene pagrindinė priežastis, kodėl oralinis seksas kur nors parke, miške ar klubo tualete filmuose atrodo įspūdingai, bet gyvenime daugelį moterų veikiau trikdo nei gundo.

2.    Daugiausia malonumo moteriai teikia klitorio stimuliacija – tai itin jautri erogeninė zona, kurią glamonės lūpomis ir liežuviu veikia itin stipriai. Tiesa, čia labai svarbu ir partnerio atsargumas: jei moteris bus dar nepakankamai susijaudinusi, bet koks grubesnis judesys ar brūkštelėjimas aštriais barzdos šereliais gali būti labai nemalonus.

3.    Glamonių tempas didinamas palengva, aktyviausia stimuliacija atliekama tada, kai moteris jau maksimaliai susijaudinusi. Skubėti atliekant kunilingą nerekomenduojama, judesiai neturėtų būti pernelyg staigūs. Švelniai lieskite moters jautriausias vietas, braukykite liežuviu tarp lytinių lūpų, lūpomis paspaudykite ar švelniai čiulpčiokite klitorį. 

4.    Nebijokite eksperimentuoti, tyrinėti partnerės kūną: taip galite atrasti daugybę jautrių vietų, kurias palietus moteris susijaudina vis stipriau ir stipriau.

5.    Daugelis vyrų yra įsitikinę, kad gilus įsiskverbimas liežuviu moteriai teikia didžiausią malonumą. Tiesą sakant, tik vienai-kitai moteriai toks triukas daro įspūdį. Tuo tarpu dauguma dailiosios lyties atstovių teigia tokios stimuliacijos apskritai beveik nejuntančios.

6.    Dar viena gana paplitusi vyrų klaida – staigus tempo kaitaliojimas ar netgi sustojimas. Lengvai susijaudinančioms ir orgazmą pasiekiančioms moterims tai – nieko baisaus, tačiau jei moteris orgazmą patiria sunkiai, jokiu būdu negalima nutraukti oralinių glamonių prie jo priartėjus, ir pereiti prie kitų stimuliacijos būdų – tai staigiai sumažins jos susijaudinimą, o kad pasiektų tašką, kuriame buvo, teks stengtis iš naujo. Kitaip tariant, nuo mažiau intensyvių, neoralinių glamonių, pereiti prie oralinių – puiku, bet nuo intensyvių oralinių – prie mažiau jaudinančių, neverta.  Esmė tame, kad po oralinių glamonių kitokią stimuliaciją moteris jaus gerokai silpniau, taigi aistra ne didės, o tik mažės.

7.    Neverta blaškytis mėginant pagauti partnerės žvilgsnį, spoksant jai iš tarp kojų – tai partnerę tik be reikalo blaškys: jums atliekant kunilingą, moteris mėgaujasi pojūčiais, taigi apskritai dažniausiai užsimerkia. Jūsų aistringas žvilgsnis malonumo tikrai nepridės.

8.    Nebijokite partnerės paklausti, kur ir kaip liečiant jai malonu, o kur – ne. Nenustebkite: yra ir tokių vietų, kur jums nuoširdžiai darbuojantis lūpomis ar liežuviu partnerė apskritai beveik nieko nejaučia. Neįsižeiskite, jei ji jums taip ir pasakys: esmė – ne tame, kad jūs blogai ją tenkinate. Tiesiog tai, kas liečiant pirštais ar peniu teikia malonumą, gali nekelti jokių pojūčių liečiant liežuviu ar lūpomis: juk toks prisilietimas mažiau stiprus, taigi ir juntamas kitaip. Ir atvirkščiai: moters kūne netrūksta itin jautrių vietų, kurias perbraukus pirštais pajuntamas diskomfortas, nes pojūčiai – pernelyg intensyvūs, o štai švelniai palaižius užplūsta malonumo banga.

9.    Jokiu būdu nereikia pūsti, žnaibyti, kutenti ar kramsnoti moters lytinių organų. Pernelyg intensyvus laižymas – tarsi šuns, - taip pat čepsėjimas dažniausiai irgi nesukelia euforijos. Geriausiai tiks nuoseklūs, pakankamai stiprūs judesiai liežuviu klitorio, makšties ir galbūt išangės srityje.

10.    Ir svarbiausia: jei norite ir toliau mėgautis oralinėmis glamonėmis, jokiu būdu neparodykite moteriai, kad jums buvo nemalonu – netgi juokais. Taip pat jokiu būdu netraktuokite oralinių malonumų kaip savotiškos paslaugos už ką nors atsidėkojant ar avanso, esą „aš tau padariau, dabar – tavo eilė“. Tai nereiškia, kad negalite tokiu būdu pažymėti ypatingesnių progų ar tikėtis „atsakomojo gesto“. Tiesiog niekaip neparodykite, kad darėte tai iš pareigos ar turėdami kokių nors kitų ketinimų, išskyrus tikslą suteikti jai malonumą.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Daug problemu gali sukelti per silpna erekcija. Maniskis del to vartoja spedra (avanafili), tai beda issisprendzia labai greitai. Be to, sveikatos tai negadina- nuo siu vaistu jauciasi puikiai. Paprastai lytine funkcija gerinantys vaistai sukelia bent galvos skausma ar svaigima, o Spedra pasizymi geriausiu toleravimu, neturi tokiu stipriu salutiniu poveikiu.
Sveikutes
mmmm,skanu,kaip dabar atlikciau kuriai nors gera,gera kunilinga
Naujas komentaras