Kunilingas - ne tik lūpos ir liežuvis

oral(1).jpg
 
1 komentaras
Oralinį seksą dievina ne tik vyrai, bet ir moterys. Jei norite, kad ji jums atsidėkotų tuo pačiu, palepinkite ją kunilingu. Taigi, kaip pasiruošti ir pamaloninti ją liežuviu.

Viena populiariausių kunilingo technikų - 30 sekundžių liežuvio ir lūpų judėjimas pagal laikrodžio rodyklę, o po to prieš laikrodžio rodyklę, apimant klitorį ir zoną aplink jį. Tačiau technika dar ne viskas, labai svarbu atminti, jog tai kas patinka vienai, nebūtinai turi tikti kiekvienai. Darydami kunilingą, stebėkite jos kūno kalbą, reaguokire į dejones. Nėra sunku suprasti ar merginai tai ką darote teikia džiaugsmą ar ne. Jei nematote jokios reakcijos iš partnerės, pabandykite liežuviu prasiskverbti giliau, energingiau, aukščiau ar žemiau bei stebėkite kokie jūsų veiksmai ją užveda, o kokie ne. 

Visų moterų intymios vietos dizainas šiek tiek skiriasi, tad atidžiai ištyrinėkite jautriausias jos zonas. Nepamirškite pasitelkti  ir pirštų. 

Oralinis seksas - ne tik burna ir liežuvis. Moterims didžiulį malonumas suteikiamas tada, kada glamonėdami klitorį ir zoną apie jį, patenkinsite ją pirštais arba panaudosite   vibratorių, dildo ar kitą sekso žaisliuką. 

Nepamirškite merginai pasakyti, kaip jums skanu ir patinka tai daryti. Tai leis jai visiškai atsipalaiduoti. Sekse moterims labai svarbi psichologinė pusė, tad ji greičiau patirs orgazmą, kada  žinos, kad tai darote su pasimėgavimu. 

Nebandykite liežuvio pakeisti pirštais. Kiekviena kūno dalis turi savo užduotį. 

Užsiimant kunilingu išmėginkite skirtingas pozas. Tinkamos pozos pasirinkimas turi įtakos  intensyvesniems ir ryškesniems potyriams.

Nepamirškite, kad vienos technikos ir būdo kaip patenkinti ją oraliniu, nėra. Monotonija, tai vienas blogiausiu dalykų, kuris gali nutikti lovoje. Tad būkite lankstūs, išmanūs ir nebijokite eksperimentų!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Labas pasaulio stebukle gal nori aistringo malonaus kunilingo? (f)
Naujas komentaras