Kunilingas: problemos ir sprendimo būdai

seksas2(12).jpg
 
14 komentarai
Ne visos moterys mėgsta būti patenkinamos liežuviu. Vienos baiminasi, jog partneriui gali nepatikti jų skonis ar kvapas, kitos tiesiog jaučiasi per keistai, kai jis atsiduria tarp jos kojų. Yra keletas niuansų, kodėl moterys atsisako kunilingo malonumo. Aptarkime populiariausias priežastis ir tai, kaip išspręsti šią dilemą...

1. Problema. Skonis ir kvapas

Pirmiausia, reikia suprasti, jog sveikos (nesergama tokiomis ligomis, kaip bakterinė vaginozė ar  trichomonozėmoters) moters išskyrų kvapas yra visiškai natūralus ir daugeliui vyrų malonus ir netgi labai! Žinoma, kvapas prieš mėnesines gali šiek tiek pasikeisti dėl sumažėjusių gerųjų bakterijų kiekio. Taip pat prieš ciklą moters išskyros gali turėti specifinį geležies kvapą. Tad šiuo nepatogiu laikotarpiu jums gali padėti mėgiamo skonio oraliniai lubrikantai ir jums nereikės nerimauti, jog jūsų partneriui skonis ir kvapas sukels diskomfortą. 

2. Problema. Vien klitorio stimuliacijos nepakanka

Pasiekti orgazmą vien tik stimuliuojant klitorį tikrai galima, tačiau šį malonumą tūkstančius kartų merginos patyrė dar paauglystėje, tyrinėdamos savo kūną ir besimasturbuodamos. Subrendusi moteris nori kuo daugiau malonumų vienu metu, tad jeigu patenkinate ją vien tik liežuviu, ji gali šio džiaugsmo ir atsisakyti, nes to - tiesiog per mažai. Darydami kunilingą, naudokite pirštus ar į pagalba pasitelkite sekso žaislus. Šiuo klausimu, moteris taip pat neturėtų tylėti, jeigu jūsų partneris yra susitelkęs tik klitorį, paprašykite jo, kad norėtumėte ir pirštukų ten!

3. Problema. Neturite aptarimo galimybės

Tikrai ne visos poros yra linkusios aptarinėti savo seksualinį gyvenimą ir juo labiau dailiosios lyties atstovėms nėra jauku komentuoti kunilingo technikos! Atminkite, jog jūsų partneris nemoka skaityti minčių, tad kur kas jaukiau jausis tiek jis, tiek jūs, jeigu visa tai aptarsite proceso metu. Nebijokite pakomentuoti: stipriau, aukščiau, žemiau, o taip!

4. Problema. Moterims nepatogu, kada sekso metu dėmesys yra skiriamas tik jai

Jos bijo, jog nepasieks orgazmo. Padėtį dar labiau apsunkina jūsų pastangos, išeikvota energija ir noras suteikti savo mylimajai neapsakomą O. Šiuo atžvilgiu, bene geriausia išeitis – 69. Nors kai kurios moterys teigia, jog sukoncentruoti dėmesį abipusio oralinio metu sunku, tačiau  baimės ir nerimo atveju, ši kamasutros poza yra puiki išeitis.

5. Problema. Jis tai pradeda per greitai

Netgi oralinio sekso metu – preliudija yra reikalinga tam, jog kūnas šiek tiek sušiltų, o į moters lyties organus priplūstų daugiau kraujo. Įsiaudrinusi ir susijaudinusi moteris orgazmą patirs greičiau. Jei norite sutelkti daugiau pojūčių į apatinę kūno dalį, galite kunilingo džiaugsmą  paįvairinti stimuliuojančiais oraliniais lubrikantais bei kremais. 

6. Problema. Nepatogi pozicija

Susikaustymas lovoje ir baimė išbandyti naujas pozas yra viena didžiausių seksualinių problemų tarp porų. Kalbant apie kunilingą, pozicija gulint, gali sukelti nepatogumų ne tik moteriai, bet ir vyrui (kaklo raumenų nuovargis, nepatogi galvos laikysena).Atminkite, jog  kunilingo metu, moteris nebūtinai turi būti apačioje, tad kodėl jai neapžergus partnerio  galvos būnant viršuje? Jeigu taip nepatinka, tada galite patobulinti ir įprastą pozą, kada  partnerė guli ant nugaros. Atsigulkite patogiai, o po sėdmenimis pasidėkite pora pagalvėlių . Taip būsite aukščiau ir partneris taip greit neprivargs. Vardan  didesnio malonumo bei dar  patogesnio priėjimo, pritraukite šlaunis arčiau krūtinės ir apglėbkite jas rankomis. Kartais moterys gėdijasi, tokios kojų padėties, todėl ji greičiausiai nesupyks jeigu padėsite jai įsitaisyti į tokią padėtį. 

7. Problema. Per daug galvojama

Net tada kada moterys yra užimtos, jos linkusios galvoti apie pašalinius dalykus, o kunilingo metu joms gali būti ypač sunku atsipalaiduoti. Tačiau turite suprasti, kad dabar yra  jūsų laikas ir jums nereikia nieko daryti, tik mėgautis malonumu! Jeigu vis vieną sunku atsipalaiduoti, bent kartais vertėtų seksą paįvairinti ispaniškais meilės lašiukais. Jie šiam tikslui pasiekti kuo puikiausiai tiks!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (14)
Mielai sutikčiau padaryti tą malonumą merginai ar moteriai kuri to nori
Labai patinka laizyti jai nebandzius tai bandyk
Mielai tai padarysiu to norinciom 867321755
Man dar niekas to nedarė....
Prisijunkite prie diskusijos...MIELAI LAIZYSIU JAUNOM MERGYNOM MOTERIM BUSIU JUSU PAKLUSNIU VERGU 868925367
Prisijunkite prie diskusijos...Mielai darysiu jaunom merginom moterim apziosiu ir laizysiu kaip verqas busiu joms 868925367
Malonu tai daryti
kaifas. malonu jausti kai moteriai tai malonumas 860923520 moterim iki 55m
tik kunilingas 860405720 rasykit sms jei norit sio malonumo
(Deja ) tai tavo vyras d....
Na valandom gal pabostu abiem, gal pusvalandžio pakaktu jei nuo dusios varai
Mielai tai daryciau moteriai,kuri nori????863879965
o mano vyras nepripazysta jokio oralinio, labai noreciau kad kas mane palepintu situo malonumu....
Daryciau valandom, jei tik butu kam.
Naujas komentaras