Kunilingo pliusai ir minusai vyrų akimis

 
56 komentarai
Per tyrimą, kurį atliko vyrų žurnalas „Playboy“ buvo apklausta apie du tūkst. vyrų internetu ir paaiškėjo, kad dauguma stipriosios lyties atstovų į kunilingą žvelgia palankiai - net 93,3 proc. vyrų bent retsykiais pamalonina savo partneres oralinėmis glamonėmis, o 61,3 proc. vyrų tiesiog patinka daryti kunilingą, dar 32,1 proc. vyrų iš visų apklaustų sakė, kad jie daro tą tik tuo atveju, jei partnerės intymi vieta depiliuota ir vos 6,5 proc respondentų laiko kunilingą „žemiau vyriško orumo“ užsiėmimu.

Daryti kunilingą – itin subtilus ir preciziškas darbas

Tiesa, negalima pamiršti ir to, kad požiūris į minetą ir kunilingą - pakankamai skirtingi. Mat vyrai linkę visais įmanomais ir neįmanomais būdais pasiekti, kad partnerės darytų minetą, nes feliacija jiems - tai tarsi savaime suprantamas dalykas. O jei moteris atsisako vyrui suteikti malonumą oraliniu būdu, tai vyras laiko svaria priežastimi ne tik įsižeisti, bet ir nutraukti santykius.

O daryti kunilingą – itin subtilus ir preciziškas darbas. Jei vyrui net nemokšiška feliacija suteikia malonumą, tai moteriai - reikia patyrusio partnerio, „tikro“ juvelyro.

Be to, paprastai moteris ne iš karto leidžia vyrui turėti artimų kontaktų su vagina. To galima tikėtis, jei moteris visiškai pasitiki partneriu.

Vis dėlto pamėginkime išsiaiškinti, kodėl vieni vyrai su malonumu daro kunilingą savo partnerėms, o kiti į tą reikalą žiūri negatyviai ar net su pasišlykštėjimu.

Supranta, kad oralinės glamonės gali suvaidinti lemiamą vaidmenį jųdviejų santykiuose

Banalu ar ne, tačiau pirma priežastis – tai vyrams patinka. Kaip bebūtų keista, bet dauguma iš jų patiria neregėtą malonumą. Tai galima paaiškinti dėl dviejų priežasčių. Pirma, jei moteris prileidžia vyrą prie klitorio, vadinasi, ji pasitiki juo, o tai vyrą sustiprina ne tik lytiškai, bet ir psichologiškai. Jis ima pasitikėti savo jėgomis, jaučiasi tikras mačo. O antra priežastis - jam patinka moters kvapas. Yra net tokių vyrų, kuriems kunilingus teikia didesnį malonumą nei moteriai. Be to, tai pats tiesiausias kelias, norint užkariauti moters širdį. Nors priežastis pakankamai egoistiška, tačiau taip yra ir nieko nepadarysi.

Vyras, kuris kažko nori iš moters, pavyzdžiui, nieko neįpareigojančio sekso, puikiai supranta, kad oralinės glamonės gali suvaidinti lemiamą vaidmenį jųdviejų santykiuose.

Tačiau tai gali būti ir altruistų ar tiesiog jautrių žmonių argumentai, kurie laikosi principo: svarbiausia – suteikti malonumą partnerei.

Gerai, jei ir partnerė laikosi to paties principo. O jei ne, tai ilgainiui vyras, arba pakeis savo požiūrį arba susiras kitą moterį.

Beje, per tyrimą paaiškėjo, kad 73 proc. respondentų prisipažino, jog darant kunilingą jiems ypač patinka jausti, kaip moteris tai jaudina ir suvokti, kad tai jų nuopelnas. Kitas klausimas, ar taip, kaip jie daro, patinka moterims. Galų gale, kad seksas būtų įvairiapusiškesnis. Juk negalima visą laiką mylėtis „misionieriaus“ poza, norisi kažko neįprasto ir nekasdieniško. Be to, tai ir galimybė „pailsėti“ nuo ritmiškų judesių.

Kodėl kai kurie vyrai stoja piestu prieš kunilingą?

Kaip bebūtų gaila, bet tenka pripažinti, kad dalis vyrų vis dar laikosi puritoniškų taisyklių sekse.

Mat jie galvoja, kad bet koks seksas, išskyrus tradicinį ir tik „misionieriaus“ poza – amoralu, todėl negalima to daryti. Suprantama, toks vyras ir mylisi tik išjungęs šviesą.

O jei vyras mėgsta analinį seksą ir minetą, tačiau stoja piestu prieš kunilingą, vadinasi, jis atvirai veidmainiauja arba galvoja, kad pastarasis sekso būdas žeminą jo vyrišką orumą. Tada remiantis šia logika, išeina, kad feliacija žemina moters orumą.

Kažkam nepatinka oralinis seksas, todėl, kad po to jam tampa bjauru burnoje. Bet, kaip sakoma, prastam šokėjui ir... trukdo. Todėl vyro atsikalbinėjimai: „ nenoriu, nedarysiu, tuojau sugalvosiu, kodėl“, reiškia, kad tokiu būdu jis stengiasi išsisukti nuo oralinių glamonių. Todėl, kad jis nemoka tai daryti ir ieško bet kokio preteksto, kad tik neapsigėdintų prieš partnerę. Žinoma, prisipažinti jai, kad nesugeba daryti kunilingo, jis neišdrįsta, nes tai būtų didelis smūgis ne tik per jo savimeilę, bet ir žemiau juosmens.

Bet ir mokytis jis nepageidauja, nes ir tada tektų pripažinti savo bejėgiškumą. Daugiausia, ko galima iš jo tikėtis – minutę dvi preliudinių oralinių glamonių.

“Nėra frigidiškų moterų – yra nemokšos vyrai“

Po to jis jausis atlikęs pareigą, ir pradės daryti tai, ką moka, t.y. mylėsis klasikine, „misionieriaus“ poza.

“Kodėl aš turiu daryti jai, jei ji man nedaro?“ – turbūt yra retoriškai paklausęs save ne vienas vyras ir iš emsės jie teisūs. Juk seksas kaip ir tikra meilė – tai menas ne tik duoti, bet ir gauti. T.y. ji turi būti abipusė.

Antraip, anksčiau ar vėliau, menas taps nusivylimu ir jausmų atšalimu. Todėl, jei vyras netikėtai liovėsi moteriai teikti oralinį malonumą, reikėtų jai pagalvoti, ar tik ne dėl to, kad ji neatsako jam tuo pačiu?

Be to, ne vienas vyras galvoja, kad vis tiek malonumo iš kunilingo moteris negauna, tai kodėl stengtis?

Iš tikrųjų jie net nenutuokia arba tiesiog nenori jausti, kad moters nepasitenkinimo priežastis – jie patys, jų nesugebėjimas padaryti taip, kad moteris atsidurtų septintame danguje iš laimės. O visiems žinomos frazės: „nėra frigidiškų moterų – yra nemokšos vyrai“ dar niekas nepanaikino.

Vyrai, kurie aktyvūs seksualiniame gyvenime, vertina santykius ir tiesiog nori patirti pasitenkinimą, be jokios abejonės, teigiamai žiūri ir į kunilingą ir jį darys su malonumu, jei ir moterys atsakys tuo pačiu.

O tie, kurie vis dėlto prieš – daugiau praloš nei išloš. Ir nereikėtų pamiršti, kad sekse nėra nieko draudžiamo, jei tai patinka abiems partneriams.

 
Komentarai (56)
Merginos kurios sako kad nemegsta kunilingo - meluoja pacios sau :D :P dailusis lyzt :P
69 jėga
jega
Kunilingas ir felacija - mums neatsiejama sekso dalis, kuri priveda prie pakartotiniu orgazmu :-)
iš asmeninės patirties galėčiau pasakyti, kad šitas reikalas gali nepatikti dėl nemalonių patirtų pojūčių anksčiau. Turėjau partnerį, kuris tiesiog nepalaikydavo pakankamos švaros kelnėse, būdavo nemalonus kvapas, o jis kone reikalaudavo oralinio. Visada kategoriškai liepdavau eiti nusiprausti, o tai tikrai žemino ir jį. Su dabartiniu partneriu pradžioje dėl to labai laužiausi, nes bijojau, kad vėl bus tas pats. Tačiau šitas žmogus yra visiškai kitoks, pats tik ir nori palyst po manimi, nes tai jam be proto patinka. Dabar net neįsivaizduoju mylėjimosi be kunilingo :)
bla bla bla. straipsnis tikrai sausas ir eilinis feministinis sudas apie "net ir nemoksiskas minetas suteikia malonuma o kunilingas jau kazkas subtilaus precizisko". ogi nepatikesi, bet tikrai ne visos moteriskes sekse yra nerealios ir mokancios daryt oralini.
Savo draugui oralini darau, bet kad man jis darytu nesileidziu ir neprasau ar dar kazko... palenda pora kartu i metus ir tai nesileidziu nereikia man to, nors ir musu seksas nera man 9 dangus
palaikau
mums irgi patinka
Jega. Man patinka, mano moteriai patinka. Nesu sutikes tokios kuriai nepatiktu.
Zmones, komentuokit straipsni, o ne foruma darykit.
Straipsnis sausokas, bet is esmes kuo daugiau straipsniu, tuo maziau jaunimo galvose paskalu. O juk tas jaunuolis ir pradeda savo gyvenima seksualini kazkur, kazka isgirdes, perskaites.
Visiskai pritariu Daivai. Neapkenciu oralinio sekso tikras slamstas, per ta kunilinga moterys serga candida grybeliu, nes jo yra burnoje. Tai isvis nehigieniska nesamone. Uz tai ir ieskojau vyro, kuris butu konservatyvus. Turiu nuostabia santuoka, patiriu vaginalini, klitorini orgazmus. Gal pas tas, kuriu vagina atbukusi ir nejautri tai ir belieka laizytis ir ciulptis, nes apie vaginalini orgazma tik internete skaite.
Oralinis yra nuobodus, neidomus ir siutina. Turejau partneri, kuris tai mego, blin kaip nekenciau to jo laizymo, snukin norejosi tik duoti, buvau iolikos durnas, mylejau ir zeminausi, net uzpykina pagalvojus, kaip kaip kokia idiote aukojausi tada del kazkokio smikio. Visus oralinius, kaip kosmara prisimenu, kaskart draugui darydama oralini norejau ji pasmaugti. Lovoje jis buvo netikes, jam gal tik 5-10min stovejo, niekad su juo nebaigdavau, O dabar 7m.turiu vyra, kuris gali ilgai, daug, kiek as noriu ir, kaip as noriu, nepamenu kada paskutini karta buciau nebaigusi. MAn mano vyras nuostabus. Gaila man savo 2 metu. kuriuos praleidau tuomet su oraliniu agresoriumi per savo durna galva ir mazochizma. Myliu savo vyra, nes jis man dovanoja orgazmus ir yra nuostabiai aistringas, mylintis.
Daiva, tavo tas poziuris man toks zinok biski sovietinis kai visas seksas buvo tabu o ka kalbet apie kunilinga, rasei kad tokie straipsniai tik paaugliam arba tiem kurie nebesidomi niekuo kitu, tai leisk paklaust kodel pati juos skaitai? jei taip nepatinka neskaityk. Akivaizdu kad augot "muziku" tarpe jei tokius anekdotus pasakojo. As asmeniskai nesigediju oralinio as ji suteikiu ir man mano panele ji suteikia ir nematau nieko cia blogo ar gedingo, to gedijasi tik kompleksuoti zmones kuriem yra svarbi musu visuomenes nuomone kuri keiciasi jau laikui einant ir mazai kas "smerkia" toki seksa. O kad jusu vyras nepraso to tai nereiskia kad jis nenori, vaginalinis seksas gali tapt rutina o kad jos isvengt reikia paeksperimentuot ko akivaizdziai jus nedarot linkiu sekmes ir bukit atsargi nes nezinosi gal tas jusu vyras turi "kas jam paciulpia" tai tiek :))
Daiva,manau Jusu nuomone klaiki,.Gal Jusu vyras turi moteri kuri patenkina oraliniu,uztai jis jusu nepraso.manau jai jus paimtumet i burna jis skrajotu po debesim.as manau,kad su vyru reikia myletis taip kaip paskutini karta,is vysos sirdies.Oranilis yra malonus dalikas,o malonumas gali buuti abipusis.Man asmeniskai daryti vyruj oralini yra malonumas,nes jam tai malonu.Gal sioj vietoj busiu grubi,atsiprasau iskrto.Bet as dariau -darau ir darysiu.teikiau vyruj -teikiu vyruj-teiksiu vyruj.cia mano nuomone.Daiva jai jums 70metu tai kitas reikalas:-)
Ponia Daiva galetu pasiskaityti pati ka paraso ! ! ! ! ! Nes persa svo nuomone kitiems ir izeidineja...bet jos izeisti negalima mat. Gerai nesvarbu, ka ji mano, nes matosi, kad su geru kontingentu bendravo vaikysteje, tai sutraumuota psichika pasireiskia ir dabartiniams santykiams.
Na ka reiskia ven tai, kad ji prisipazysta jog yra BLONDINE ?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Tai man jau daug ka pasake... Ji pati laiko save grazia, patraulia,... O drauges dar geresnes turbut???!?!
Ir koks zmogus noretu su ja sneketi apie santykius(intymius) jai ji pirmu sakiniu jau uzpuola, kad tai iskrypimas?!???!!????!!
Nepatinka tai ir parasyk, kad tau nepriimtina, bet iskrypimas tikras yra kai bandoma visus iskrypeliais kitus padaryti!!!!!!!
Visas vakaru pasaulis reiskias yra iskrypes ir ten gyvena tik iskrypeliai.!! Reiskias visas auksciausiai civilizacijos visuneje esancios salyse tik iskrypeliai gyvena...!!!!!!!!!!
Kokius cia apsurdus paraso kaikurios puritones tai ziauru...!!!!!!!!
Sveikos mergynos,na ir idomiai ciajus pliapat...bet as noriu jusu paklausti ar gali vyras daryt kunilinga nesciai moteriai? ir dar ar galima vyruj stimulioti lezuviu nescios moters krutis? as tai tesiog kaifuoju kai jis man tai daro,nepakartojamas jausmas yra....tik nzn ar tai galima
Turiu omenyje, kad koks skirtumas tai iskrypimasa ar ne, jei abiems patinka tiek gauti kaip ir suteikti toki malonuma vienas kitam?! Labiausiai patiko mintis: "Sekse nėra nieko draudžiamo, jei tai patinka abiems partneriams."
Tikriausiai kaip ir daugeliui vyru megstu kai mergina man padaro mineta, o merginos , bent jau visos tos su kuriom teko bendraut megsta kai vaikinas burna patenkina ja :) tad tikrai pritariu visiems kas uz oralini seksa, nes tai nuostabu :) Ir net jei tai yra iskrypimas, ar yra skirtumas jei abiems tai patinka?
Kunilinga dievinu, o jei jis daromas su meile ir aistra tai net geriau nei iprastas sex...ir jokio zeminimo cia nematau...
Kadangi mano darbas susijes su uzsieniu, esu prabuvojes ne vienoj Europos salyje, susipazint teko su ivairiu tautybiu zmonems, kazkaip tokiu nesamoniu, kad oralinis iskrypimas, tai neteko girdet. Tai ir kyla klausimas, jei esi viena protinga, o aplink tik iskrypeliai vargsai, gal visgi yra priesingai?
Man rodos, ner ko cia taip baisiai pestis.. Na prisiklause vaikystej ponia Daiva anekdotu ir pletku snargliu, kurie pliauskia beleka is to begalinio noro bent karta gyvenime patirt oralini seksa... Vat ir liko moteriskei nusistatymas visam gyvenimui. Tegul mano, kad vyrams tai nepatinka, kad tai zemina moteri ir t.t. cia gi pavadinime parasyta "vyru akimis", reiskia Daiva aiskina, ka is tikruju vyrai TURI galvoti ir jausti. Ir JOS DRAUGES irgi geriau uz vyrus zino kas jems patinka. Tegul gyvena iliuzijom, jei jom nuo to geriau ir jei jaucias sventos ir orios del to. O ir is tiesu yra vyru, kuriem oralines glamones nepatinka, bet ju mazuma ir tai ju reikalas. Aciu Dievui, mes su vyru tokiais niekais sau galvos nekvarsnam. Pirmiau pabandom, o tik paskui nusprendziam patinka tai ar ne. O nederama yra tik garsiom dejonem trikdyti miegancius kaimynus ;) Peace, people ;)
uzsilaizyciulpkit jus su savo tupais komentarais kas nori ta daro kas ne nedaro job tvaju mat beprotnamis kaskoks
Na nezinau, kur kokie atsilikeliai ar kas panasaus, nieko izeidineti nereikia uz isreiksta savo nuomone, na Moteriai ar Merginai pasirode tai nelabai priimtina. Na juk visi esame skirtingi ir negalime buti visi tokie pat. Nors pats esu jau seima sukures senokai, taciau kiek "paisdykauti" su zmona lovoje niekada neatsisakau. Zinoma tai sakyti gana geda ir visuomeneje nera priimta, taciau isbandyti oralini seksa ir suteikti ji moteriai kuria myli yra tikrai malonu. Jei Daiva mano kitaip, tai tegu taip ir lieka, nesmerkiu, taciau gyvenimas poziuri gali pakeisti, o gali ir ne. Cia jau kiekvienu teise rinktis asmeniskai :)
Atsimink ,jai tu neciulpsi savo vyrui ,tikrai atsiras kas tai padarys uz tave,nebent jis toks atsilikelis kaip ir TU!
Visi normalūs žmonės žinoma neduoda ataskaitos, kad mylisi ir kada mylisi. Bet jei paklaustum bet kurį ar bet kurią pažįstamą, ar jis(ji) turi seksualinių santykių, pažiūrėtų į tave kaip į kvailį, nes savaime aišku, kad TAIP. O jei paklaustum, ar praktikuoja analinį, oralinį ir velniai žino kokį dar seksą, jis irgi pažiūrėtų į tave kaip į durną ir atsakytų:"Aš ne IŠKRYPĖLIS". Net jeigu ir meluoja, tai prisipažinti paprasčiausiai GĖDA. Draugės tipo mato mano nusistatymą...Ne-jų nusistatymas toks pats, tai matosi iš žmogaus ir tai visų normalių žmonių nusistatymas. Kas dėl vaikų paauglių...Nežinau, ar jiems tai svetima, ar ne. manau svetima. Bent jau esu 1000 proc. tikra, kad paaugę ar suaugę vaikai neneigia, kad turi santykių su kt.lytimi, bet nė vienas nepasigirtų, kad turi nenormalius santykius, nes, jei ir turi , tai jiems pasprasčiausia GĖDA.
o tu nori pasakyt kad siaip viska savo draugem pasakoji kaip sexa darai su vyru, nemanau kad pasakoji ir jos tau paprasciausiai nepasakoja, nes mato tavo nusistatyma
Daiva, o Jūs vaikų turite? Kaip manote, jiems svetima tai, apie ką čia rašoma? ;-)
Patikėk, ne visos moterys kekšės, būna ir tokių. Ir labai daug tokių pažįstu Jos gyvena šioj planetoj- myli ir mylisi, gimdo vaikus. TIk tau atrodo , kad aplink vien tokie ar tokios kaip tu.
Šiaip nelabai rišliai parašėte, nelabai supratau, ką norėjot pasakyti. O psl.skirtas suaugusiems, todėl nepykite, brangieji, kad suaugusių būna ne tik tokių kaip jūs ir jie taip pat turi teisę parašyti savo nuomonę Prašom nesirūpinti dėl mano šeimos, vyro ,ištikimybės ir pan. Čia jau mūsų reikalas.
Įdomūs komentarai kiek matau. Čia tinklalapis skirtas tiems žmonėms, kurie domisi seksualiniais potyriais, nori kažko išmokti, sužinoti, tad nereikia čia kišti "normalių" žmonių nuomonių. Visada atsiras kuriems kažkas neįtinka, tad prašom,niekas neverčia čia lankytis. Kas dėl potyrių, nenustebčiau, jeigu vieną dieną ponios Daivos vyras susirastų kitą, tu būk karšta kiek tik nori, kai pragyveni su žmogumi ne vienerius metus, tuolab jei vaikų turi, išorinis grožis partnerių akimis blunka, lieka prisirišimas, gėris būti kartu ir naujovės lovoje. Ne 18-likiniai būni ištisai, kad pamatei nuoga moterį ir visas kūnas pasiruošęs.
idomu,daiva,jus kokioj planetoj ir kokiam pasauly gyvenat :))))))?va,pasirodo dar ir tokiu moteru buna siais laikais :DD
Aš nerašiau, kad esu karšta blondinė.Aš tiesiog graži, normali blondinė, kurią vyras myli ir kurio kiaušai ne skysti. Skysti yra tų, kuriems nestovi ir tegali liežuviu moterį patenkinti.
Tai reiškia, jei vyras gerbia moterį, tai jau yra po padu? Ir nereikia kitų įžeidinėti.Išvis, pastebėjau, kad , kai tik užkibini jūsų pomėgius, parašai teisybę, labai įširstate. Matyt jaučiate, kad esate neteisūs. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia: žmogus yra gamtos dalis, o gamtoje tokių nukrypimų nuo normos nėra. Bent aš nežinau nė vieno pvz.
man atrodo, kad jusu vyras - skystakiausis bailys neturintis savo nuomones ir tunantis po ponios Daivos padu. jei nebijotu - tikrai pasakytu, kad to nori. o del to, kad jus "labai karsta blondine", kazkaip dristu suabejoti...
Man labai patinka, kai vyras padaro normaliai. Tiesiog kaifas. Esu labai karšta ir man nereikia papildomų stimulų. Daug dalykų nesam patyrę, ir gerai. Juk ne viskas , kas nepatirta, yra puiku. Pvz, kai kas kaifuoja nuo narkotikų ar svaigsta nuoalkoholio.
Aš pati esu blondinė irlabai simpatiška, o ne sena nupezus boba.
Daivut, ar bent suvoki , apie ką kalba čia "eina", ar bent patyrei "šitą dalyką" pati ?...
Jauciu, kol cia rasinejat, Jusu vyrui kokia blondine ciulpia :)
Moterys,Moterys...- Jūs nežinot nieko... nebijokit, pabandykit su tuo kas tai daro jau senai ir Jūs pajusit, kaip po visą Jūsų kūną laksto virpuliukai ir kaip nerealiai Jūs sudrėksit... yra nuostabu jausti virpančią iš kaifo Moterį...
jei nesi pajutusi kunilingo malonumo negali sakyti kad tai istvirkimas ar kas panasaus
Mano vyras prilaiko tvirtą, nenučiulptą, tai taip padaro, kad ir nupezusiai tinka.
o kaip tu kitus vadini, kuriu vertybes skirtingos???? Sena, nupezus boba
Tu pati vargšė- nusižeminusi vergė. Prašau čia kitų vargšais nevadinti, jei vertybės skirtingos.
Vargse Ponia Daiva,ir vargsas jos vyras.....
Ajezus, ka per komentatore puslapis isitaise... per visus... manau net kitam puslapi jos braiza komentavimo atpazinciau :DDDDD
O mano vyras mane dulkina pro ausį, tiesiog kaifas. Kartais laižo man ausytę, visą sierą išlaižo. O aš mėgstu jam pačiulpti nosį. Ypač patinka nosies syvai. Juk kai myli žmogų, tai visas kūnas skanus.
Bučinys, jeigu dar tokį atsimeni, yra lūpos prie lūpų, o ne lūpos prie š....s. Pardon, bet užpakalinės dalies niekam nelaižysiu.Užpakalis, net ir išmaudytas, iškvėpintas, yra užpakalis.
_.(Penis- ne saldainiukas.Į burną reikia imti maistą. ) _ Vadinasi ir aistringas bucinys nenormalu, nes kito zmogaus liezuvis patenka i burna....
O mes dulkinamės,mylimės ir išdykaujame BE JOKIŲ TABU!Gyvename juk tik vieną kartą:)
Graziai issireiksta: jei myli visas jo kunas skanus. Pritariu sitam posakiui, o sita ponia truputi vaikisku paziuru, kad dar klauso kas aplink snekama apie ciulpima, emima ant dancio ir t.t. cia taip buna tarp paaugliu ir tik lietuvoi. uzsienije tai priima zmones taip nesisaipo is dalyku kurie yra tikrai malonus...
Gerbkite ponios Daivos nuomonę, gal pas ją šeimoje ir viskas gerai, tačiau ir ponia Daiva turėtų gerbti kitų nuomonę. Jei du žmonės turi susitarimą apie tai, kas juos tenkina ir kas ne, tai kodėl lįsti jiems į akis ir aiškinti, kas yra gerai ir kas ne. Jeigu yra žmonių, kurie nebandę kitokio kontakto (jei seksas buna tik vaginalinis) ir jo nesupranta tai tegu būna. O kas liečia puslapio pervadinima, tai siulyčiau gal poniai Daivai sukurti atskira skilti, kurioje detumete straipsnius apie vaginaline sueiti ir pan :) nes siaip manau 99 proc lankytoju cia yra labai malonus ir geranoriski zmones ir jie tiesiog neskaito to, kas jiems nepatinka
TRūksta žodžių,,, Aišku kalbėjau. Nejaugi jūs taip norit pataikauti vyrui, nes bijote, kad neišsidirbinėtų su kitomis? gerbti save daugiau reikia. O senovės Romoje tikrai buvo visokių orgijų. Net šūkį turėjo"Duonos ir žaidimų" Todėl ir žlugo Romos imperija. Puritonai, turintys moralės dar laiko pasaulį.
Ar kada kalbėjotės su vyru, ką jis IŠ TIESŲ mano apie "išsidirbinėjimus"? Nemažai būna taip, kad moteriai atrodo, kad viskas gerai, o paskui sužino, kad vyriškis "nenormaliai" išsidirbinėja su kita... Ar vartėte istorijos knygas? Ką vaizduoja piešiniai antikoje ir dar seniau? Net ir tada egzistavo ne tik vaginalinis seksas.
Tai negi negalima pasiskaityti? Čia gi puslapia suaugusiems. Aš ne vaikas, todėl turiu teisę paskaityti ir parašyti savo nuomonę. Turėtumėte puslaspį kitaip pavadinti, kad normalūs žmonės nepradėtų skaityti. Tarp kitko iš kur "ponei Daivai" žinoti, kad man seksas irgi šlykštu. Jusų žiniai- serksas ne šlykštu, nes seksas būna tik vaginalinis, visa kita -na seksas. O išsidirbinėjimas visada šlykšu.
Įdomu, ir ką šiame tinklapyje ponia Daiva išvis veikė? :-)
Miela, pone, aš ne autorė ir ne čiulpėja ar dar kas, bet jei JUMS tai yra nepriimtina tai nereiškia, kad ir kiti mėgsta monotoniją lovoje ir visur kitur. Aš irgi ne už visokius pasidergimus lovoj, bet tai kai myli žmogų tau visas jo kūnas SKANUS. o jei penis jums kažkas šlykštaus tai ir seksas yra šlykštu jūsų žodžiais. :) Jei moteris ar vyras prastai rūpinasi savi higiena tai žinoma nebus malonu kitam žmogui tenkinti oraliniu būdu.
Atsiprašau, bet nebrukite savo puritoniškos nuomonės. Mūsų, t.y. kaip jūs sakote "čiulpiančių" ir mums "bučiuojančių ten" yra dauguma:)) Ir mus vyrai dievina, ir mes juos mylime.Kai žmonės vienas kitu pasitiki, myli, sekse nieko negali būti ir nėra gėdingo. Tai kas abiems patinka ir teikia malonumą nėra amoralu.
Straipsnio autoriai tiesiog skatina ištvirkavimą. Iš vis- šis puslapis ne suaugusiems, bet paaugliams. Arba tiems, kuriems jau niekas neįdomu. Į padorius žmones straipsnio autoriai žiūri su pašaipa, atseit jie pripažįsta tik vieną-misionieriaus- pozą.Iš kur jau jūs žinot? Aš( ir mano aplinkos žmonės) pripažįstam tik NORMALŲ seksą tarp vyro ir moters. Pozos tinka visos, kurios padeda susijungti vyro ir moters genitalijoms. Iš moterų, kurios čiulpia, normalūs vyrai šaiposi. Apie šitą "meilės"rūšį išgirdau dar paauglystėje ir, deja, tik iš nepagarbių anekdotų ir posakių: -ji ima ant danties -jos plati burna, matyt čiulpia ir t.t. Visada tokie pasakymai buvo ištariami su pasišlykštėjimu. Todėl gryniausia nesąmonė, kad vyras gali net supykti, jei moteris atsisakys paimti jo penį į burną.(Penis- ne saldainiukas.Į burną reikia imti maistą. ) Normalūs vyrai tikrai dėl to nepyksta, netgi to nenori. Maniškis man to nė karto ir nepasiūlė, net minties nebuvo apie tai. Panašiomis temomis su draugėmis per daug nediskutuoju,tačiau aiškiai jaučiasi iš atskirų užuominų, kokia neigiama jų nuomonė ir apie tuos, kurie laižo, ir apie tas, kurios čiulpia. Sakysit, jos taip daro, bet neišsiduoda. Bet, jeigu tai ne gėdinga, tai kam turėtų slėpti? Juk niekas neneigia, kad turi NORMALIŲ lytinių santykių, nesigėdija to. Ir nereikia vaginalinio sekso šalininkų apšaukti šventeivomis, šaltais, bejausmiais ir panašiai. Kieno neatbukę pojūčiai, kas myli savo antrąją pusę, tas tikrai patiria pasitenkinimą be jūsų oralinių, analinių išsidirbinėjimų.
Naujas komentaras