Kuo pavojingas seksas be geismo

4.jpg
 
4 komentarai
Seksologai neslepia, kad moterys, norėdamos įtikti vyrams ir besimylėdamos per prievartą, be jokio noro, gali užsidirbti tik ligų.

Jei vyras nesusijaudina, nėra ir erekcijos

Remiantis atlikto tyrimo duomenimis, 42 proc. vyrų teikia pirmenybę spontaniškam ir greitam seksui. O štai daugiau nei 70 proc. moterų – ilgai preliudijai ir glamonėms. Todėl nėra ko stebėtis, kad toks seksualinių norų neatitikimas – viena iš pagrindinių problemų vyro ir moters tarpusavio santykiuose. Vyrui geisti moters – būtina sekso sąlyga. Kitaip tariant, jei vyras nesusijaudina, nėra ir erekcijos. O štai moteris gali gulti su vyru į vieną lovą visiškai be jokio noro. Tačiau, jei ji nori įtikti vyrui, turėtų nepamiršti, kad seksas per prievartą gali baigtis rimtomis sveikatos problemomis.

Žinia, kad vyrui reikia tik pagalvoti apie seksą ar pamatyti savo draugę nuogą ir jis kaip mat pasirengęs intymiems santykiams. O moteriai visai kitaip. Dailiajai lyčiai reikia ne tik ilgų preliudinių glamonių, bet ir tinkamos aplinkos bei atmosferos. O jei moteris susirūpinusi, kaip čia geriau išbalinus lubas ar nudažius sienas, tikrai neatsiras noras mylėtis. Žinoma, ne viena moteris eina už pavadėlio vyrui ir neturi nieko prieš seksą, net jei jo ir nenori. Tačiau intymūs santykiai be susijaudinimo, greičiau kenksmingi nei naudingi. T.y. seksologai skiria keturias pagrindines priežastis, kodėl seksas be geismo gali baigtis liūdnomis pasekmėmis.

1. Тraumos

Moteriai susijaudinus vagina pradeda išskirti sutepimą, ji tampa elastinga ir prisitaiko prie vyro lytinio organo dydžio. Lytinės lūpos taip pat padidėja du tris kartus, išpamsta ir klitoris. O tuo metu ir atsiranda sutepimas. Vagina pailgėja ir išsiplečia, o jos diametras greta gimdos kaklelio padidėja net tris kartus. O jei moteris nesusijaudina, vagina santykiaujant gali būti rimtai traumuota. Intymus suartėjimas be geismo dažnai baigiasi vaginos raumenų ištempimu ir net jos priekinės sienelės plyšimu. O vyrui seksas be natūralaus sutepimo taip pat neteikia didelio džiaugsmo. Mat ant pasididžiavimo gali atsirasti nubrozdinimai, o aktyviai santykiaujant, galima net labai rimtai traumuoti lytinį organą.

2. Ligos

Sekso metu, net ir be ypatingo susijaudinimo, kraujas priteka į lytinius organus. O jei suartėjimas nesibaigia orgazmu, kraujas išteka iš lyties organų labai iš lėto, net užsistovi, todėl gali išsivystyti kiaušidžių ir gimdos ligos. Remiantis atlikto tyrimo duomenimis, beveik 70 proc. moterų, kurioms buvo diagnozuota gimdos mioma, turėjo problemų su orgazmu. Be to, orgazmo metu iš vaginos išstumiamos tystančios susikaupusios gleivės. O jei tai neįvyksta, lytiniuose organuose jaučiamas tempimas ir maudžiantis skausmas. Dėl to gali prasidėti skausmingos menstruacijos ir pagausėti išskyrų iš vaginos.

3. Hormonai

Susijaudinimo metu organizme gerokai padidėja endorfino – džiaugsmo hormonų lygmuo, padedantis sunaikinti kenksmingas bakterijas, taip pat pagerina širdies kraujagyslių ir kvėpavimo funkcijų veiklą. O jei mylimasi be jokio noro, organizmas paprasčiausiai patiria nereikalingą papildomą krūvį, kraujagyslės dėvisi, kenčia širdis. Be to, gali atsirasti problemų ir su hormonais. Jei po gero sekso hormoninis fonas būna normos ribose po 10 minučių, tai po prasto sekso tam reikia beveik valandos.

4. Emocinės problemos

Seksas be poreikio ar net per prievartą, suprantama, nesuteikia jokio emocinio pasitenkinimo ir priveda prie nervinės įtampos. Vietoj džiaugsmo jis provokuoja nuovargį, apatiją, emocinius neigiamus protrūkius. Žinia, didesnę gyvenimo dalį vyro ir moters seksualiniai poreikiai nesutampa. Todėl iki 30 metų moterys paprastai skundžiasi, kad partneris pernelyg daug reikalauja sekso. O jau vėliau, kai moterims daugiau nei 30 metų, priešingai, ima išgyventi, kad sekso per mažai. Norint, kad moteris visados būtų patenkinta intymiais santykiais, jei reikia pakankamai ilgų preliudinių glamonių, o taip pat sukurti atitinkamą nuotaiką ir aplinkai. Tarkim, įjungti blausią šviesą ir romantišką muziką. Vyras turėtų nepamiršti, kad moteriai reikia mažiausiai 10 minučių preliudinių glamonių, bet nuoširdžių, o ne šiaip sau, tik atsižymėti. Skirtingai nei vyrams, moterų pats artumo laukimas iš esmės nesujaudina. Užtat ir svarbu glamonės, švelnumas ir erotinės fantazijos.

 
Komentarai (4)
Ne grieztas vyras buna ,o IKIRUS,kuris privercia moteri myletis kai ji to nenori. Man irgi yra teke tai daryti,kad tik atsoktu jis nuo manes,bet ir pati visada pasiekdavau savo orgazma,nes galu gale vistiek susijaudini,bet tas susijaudinimas ateina daug veliau ir makstis isbrinksta jau praejus kuriam laikui nuo pacios sueities. Esu turejus ir odos irtrukimu del to... ne pats maloniausias jausmas.
Tai nereikia asilo vyro rinktis, ir neteks suprast. O jei jau mergina daznai nenori - cia kita kalba, cia beda ir vyrui ir jai :) Bet per prievarta myletis, be abejojo, yra absurdas.
Gausi griežtą vyrą, tada suprasi :DDD
ner ko myletis, jei nenori, kam per rpievarta, nesuprantu
Naujas komentaras