Kur pasimylėti ne namuose? 6 nuostabios vietos seksui

masinoj.jpg
 
Nėra vietos pasimylėti, o gal sena lova bei seksas namuose tapo rutina? Apsidairykite aplink ir įjunkite fantaziją. Užsiimti seksu galima beveik visur, o seksas už namų ribų gali tapti nauju judviejų pomėgiu!


Siūlome prisidėti prie atrakcijos  “Pasimylėk ne namuose” bei pateikiame Jums galimų mylėjimosi zonų atmintinę.
 

Automobilis. Tai tradicinis pasirinkimas standartinių matmenų mėgėjams. Jūs tikrai turėjote lytinių santykių automobilyje, o kada paskutinį kartą? Nepraleiskite progos pakartoti šį nuotykį ir nusukite nuo kelio pirmai progai pasitaikius. 
 

Pirtis. Baseinas, poilsio kambariai, sauna ar pirtis nuteikia atsipalaidavimui ir žinoma, seksui! Idealus variantas, jei galite pasigirti nuosava pirtimi, tačiau tiks ir vieša. Vienintelis minusas tas, jog galite likti užklupti ir užfiksuoti, tačiau budrumas seksui suteikia savotiško įdomumo, o tikimybė būti užkluptiems sužadina ar didesnį jaudulį. 

 


Patarimas:

 • Eikite į šiltą, bet ne prikaitintą pirtį. 
 • Nepamirškite silikoninio ar tirštesnės konsistencijos (ne taip greit nusiplaunančio)  lubrikanto. 
   

Stogas. Seksas ant stogo – neapsakomas malonumas. Tačiau ši vieta gali būti stebima fiksavimo kamerų ar galite būti pastebėti pert palydovą. Esate sujaudinti ir  suintriguoti dangiškam meilės aktui. Tuomet pasistenkite rasti stogą, kuris yra atokiau nuo kitų pastatų stogų ir bus geriau jei pastatas ant kurio mylėsitės, bus senesnės statybos. 

Patarimas: 

 • Nepamirškite, kad ant stogo gali būti šalta, vėjuota ir kiek nešvaru, tad bus idealu jei su savimi turėsite mažą kilimėlį bei anklodę.
   

Miesto parkas. Nuo neatmenamų laikų žmonės mylėdavosi ir iki šiol mylisi parkuose. Atokūs ir tamsūs kampeliai, graži aplinka bei nemokami suoliukai. Galite mylėtis pasislėpus už medžio stovimoje pozicijoje ar  padarykite tai ant suoliuko, imituodami romantišką sėdėseną .
 

Patarimas:

 • Bus paprasčiau jei nedėvėsite  kelnaičių ir būsite apsirengusios trumpą sijoną.  
   

Stadionas. Kai kuriuose miestuose stadionas turi atvirą įėjimą, tačiau atminkite, kad pasportuoti užsukate ne jūs vieni. 
 

Įėjimas.  Daugiabučių laiptinė yra viena mėgstamiausių ir populiariausių vietų tarp paauglių. Tad kodėl gi neprisiminus audringos paauglystės? Netikėtai užklupo aistra bežiūrint į kylantį į viršų mylimosios užpakaliuką? Nelaukite, kol pasieksite namus ir priremkite ją prie sienos.
 

Patarimas:

 • Rizika būti užkluptiems laiptinėje yra labai didelė ir greičiausiai akto žiūrovų veidus jums teks matyti kiekvieną dieną. Juk jie - jūsų kaimynai. Tad geriau tai padarykite vėlai vakare ir jei įmanoma, sumažinkite apšvietimą. 

   

Verta prisiminti, kad nepadorus elgesys viešuose vietose yra draudžiamas įstatymų ir už šį malonumą jums gali tekti susimokėti.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras