Laukinio sekso patarimai: vejam lauk nuobodų seksą

couple-having-sex-against-wall-e1434004879629.jpg
 
Atminkite šie laukinio sekso patarimai leis Jai būti apsėstai Jumis! Juk nėra nieko blogiau nei mėgautis atsibodusiais ir neįdomiais lytiniais santykiais. Tačiau šių dienų tiesa tokia, kad kuo labiau bandoma parodyti savo eržilo prigimtį, tuo didesnis šansas – patirti fiasko.

Laimei, visada yra išeitis ir jei nežinote (o gal tiesiog esate primiršę) kaip patenkinti moterį, mes visada pasiruošę pažerti veiksmingų patarimų intymių santykių tema. Linkime nenuobodžiauti lovoje, o pasimėgauti laukiniu seksu!
 

Spontaniškumas ir iniciatyvumas

Vienas pagrindinių dalykų, kodėl jos susiranda meilužį yra nuobodulys namuose. Dažnai rutina taip įsisuka į kasdieninį šeimos gyvenimą, kad partneriai net nenutuokia, kas nutiko, kodėl viskas nebe taip kaip seniau? Beje, moterys rutinos problemą dažniau įžvelgia, tačiau vienos pačios išspręsti jos tikrai negalės. Nelaukite, kol iniciatyvos imsis kitas vyras...

Nustebinkite ją ir būkite spontaniški! Nepatingėkite paruošti vakarienę. Na, o jei laiko neturite ar nepasižymite kulinariniais sugebėjimais, tikrai neprastesnė mintis bus nuvažiuoti į restoranas ir ištarti auksinę frazę: “Brangioji, turi pusvalandį susiruošti, važiuojam kur nors pavalgyti”. Patikėkite, apetitas pakils ne tik maistui.


 

Taip pat nepamirškite daugiau laiko praleisti kartu.  Įsitaisykite patogiai ant sofos ir pažiūrėkite kartu filmą. Visada prisiminkite, kad moteris dievina iniciatyvius vyrus. Tad kodėl tokiu negalite būti Jūs tiesiog dabar?

 

Elektrošokas

Norėdami pakurstyti aistrą ir išguiti iš miegamojo nuobodų seksą jums gali prireikti elektrošoko. Žinoma, tikrai nesiūlome kišti pirštus į rozetę ar patirti tikrą elektros iškrovą, tačiau kasdieniniame gyvenime netikėtumas ir kažkas neprognozuojamo gali kuo puikiausiai suveikti. Tad nutaikykite progą, kada jūsų draugė ar žmona persirenginėja, tvarko namus, keičia patalynę ar dirba.
 

Tiesiog čiupkite ją už liemens, prasižiokite ir begėdiškai įsiskverbkite jai į burną. Toliau nesustokite ir eikite iki galo....
 

Nešvankios kalbos

Nors daugelis vyrų sutiktų, kad purvinos kalbos užveda, tačiau ne kiekvienas linkęs šiuo koziriu pasinaudoti.Tokiomis kalbomis išlaisvinsite ne tik savo mintis, bet ir purvinam seksui nuteiksite ją! 


Jei nesate kalbos meno virtuozas, siūlome tokį pokalbį nukreipti panašia linkme. Svarbiausia nuoširdumas ir drąsa:

  • Netvardykite emocijų ir neslopinkite aimanų garsų.
  • Šnabždėkite jai ką Jūs norite su ja daryti.
  • Tyliai pasakykite ką ketinate padaryti su ja.
  • Pasakykite kaip elgtumėtės su ja tam tikroje situacijoje.


Atminkite, purvinos kalbos lovoje daro stebuklus!
 

Žaidimai ir eksperimentai

Kiekvienas vyras žino, kad moterims patinka staigmenos. Tad kodėl neturėtumėte jomis džiuginti jos lovoje? Esant tinkamai progai prieikite prie jos ir užriškite jai ant akių raištį bei pradėkite žaidimus... Darykite tai, kas jus nuteikia laukiniam seksui. Aišku, skirkite laiko ir preliudijai. Palaižykite jos krūtų spenelius, ausis ar pamaloninkite ją kunilingu. Galite į pagalbą pasitelkti ir įvairius sekso žaisliukus, kurie puikiai tiks abiems. Pavyzdžiui,  vibratorių abiems, vibruojantį penio žiedą su klitoriaus stimuliatoriumi ar kitus žaisliukus bei įvairius atributus.


Latekso mergina su antrankiais

Jūs abu turite kalbėti apie savo fantazijas. Tiek vyras, tiek moteris turi mokėti išsakyti apie tai ką galvojate. Žinoma, tai visai nereiškia, kad būtinai turite pasakyti viską, tačiau kelios išgirstos intriguojančios detalės ir troškimai tik pagerins Jūsų lovos reikalus.

Būkite konkretūs. Moterys neturėtų gėdytis išsakyti kažką panašaus į tokias  frazes:

Norėčiau būti prirakinta prie lovos antrankiais ir išperta botagėliu.
Norėčiau pasidulkinti su tavimi ir dar vienu vyru.
Išprievartauk mane. 

Svarbiausia, kad sakytumėte tai, kas  yra jūsų galvoje ir nebijotumėte atvirauti. Juk kalbos yra pirmas žingsnis svajonių įgyvendinimo link.
 

Seksas automobilyje

Nors miegamasis tikrai tinkama ir patogi vieta mylėjimuisi, tačiau tai dar nereiškia, kad nėra kitų nuostabių vietų seksui! Realybė tokia, kad moterys geidžia ir fantazuoja to, kas yra neįprasta ar net nepriimtina.


Puikus ir gan populiarus (tačiau tikrai neatsibodęs) sprendimas - seksas automobilyje. Nuvažiuokite į mišką ar mylėkitės tiesiog mašinoje. Taip pat  vertėtų apsvarstyti ir mintį  apie praleistą naktį viešbučio numeryje.
 

Svarbiausia, kad nesikuklintumėte daryti tai, kas galbūt Jums yra neįprasta, o leistumėtės būti užvaldomiems instinktų. Būkite vedlys, o tada ir moteris tikrai Jums parodys ką sugeba!
 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras