Ledinis seksas: didesniam jauduliui ir dar stipresniam "O"

Top-5-Sexiest-Ways-to-Put-a-Condom-On(1).jpg
 
Taikant "temperatūros žaidimus" ir naudojant karščio arba šalčio techniką, galėsite stimuliuoti neuroceptorius po oda. Be abejonės, visa tai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą. Nervų galūnėlių stimuliavimas glamonių metu, padidins norą ir susijaudinimą bei atneš naujų pojūčių. Viskas ko jums reikės – keli ledo kubeliai.

Sušildyk orgazmą

Šaldymo kameroje visada turėkite užsišaldę ledo kubelių. Kada būsite pasiruošę kaitinančiai preliudijai, sudėkite ledukus į indą ir tarp pirštų paėmę  vieną leduką, pradėkite masažuoti partnerio ar partnerės kūną. Neįprastas temperatūrų skirtumas padidins jaudulį, nes organizmas bus įkaitęs, o atšaldyta oda taps dar jautresnė. Įsidėmėkite, nedėkite ledukų tiesiai ant lyties organų. 
Žaiskite temperatūrų skirtumą

Kai kūnas įkaista, raumenys atsipalaiduoja, o jam atvėsus – įsitempia. Žaidžiant temperatūros žaidimus, galite kontroliuoti partnerio susijaudinimo bangas. Galite pradėti preliudiją sušildant partnerio kūną kažkuo karštu. Tai gali būti šildantys kremai, masažo žvakės,  pakaitinto medaus ar vaško lašiukai. Lašinkite karštus lašus ant pilvo, aplink spenelius, o vidinę šlaunų pusę glostykite ledo kubeliu. Šalti prisilietimai sukels šokiruojančius, bet labai jausmingus potyrius. Pajusite kaip jūsų kūnas imsa drebėti iš geismo ir jaudulio.
 


Tirpinantys oralinio sekso džiaugsmai

Palaikykite ledo rutuliuką ar kubelį  burnoje, arba laikant jį tarp lūpų, masažuokite partnerio pilvą ir judėkite žemyn. Tai suteiks įdomių įspūdžių abiems. Tirpinantys liežuvio ir lūpų receptorių pojūčiai suteiks įdomių lytėjimo potyrių darančiajam, o besimėgaujantis oraliniu seksu, su nekantrumu lauks diversiško orgazmo!
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras