Lesbiečių sekso paslaptys

lesbian4-1024x662.jpg
 
1 komentaras
Prieš keturiasdešimt metų, jog užkariauti geidžiamą moterį reikėjo būti kareiviu, šeštajame dešimtmetyje – žydu, septintajame – juoduku. Dabar norint užkariauti merginą, reikia ja būti!

Kodėl lesbietiškas seksas yra toks įdomus ir dėl kokių priežasčių jos  į savo lovą negali įsileisti vyro? Pasirodo  paslaptis slypi labai moteriškuose dalykuose, o kai kurių triukų iš mergaičių, mylinčių mergaites gali pasimokyti ir vyrai!

Paslaptis Nr.1. Moteriškų grožybių privalumai

Merginos dažnai kaltina  vyrus, jog jie yra nepakankamai gerai apsirengę, nekeičia kojinių, nesiskuta. Ką jau bekalbėti apie intymių vietų depiliaciją. Tačiau moterims kūno priežiūra yra vienas didžiausių malonumų, o apie jų meilę gražiems ir stilingiems drabužiams bei aksesuarams sukurtas ne vienas filmas. Subtilus ir glotnus merginos kūnas, švelnūs plaukai, gražūs drabužėliai visada traukia ir sužadina jaudulį (ir ne tik vyrams!). Tad, kodėl merginos negali pasidžiaugti šiais moteriškais dalykais tarpusavyje?

Paslaptis  Nr. 2.  Tinkama atmosfera

Priešingai nei moterys, vyrai gali pasimylėti bet kur, bet kokiomis sąlygomis ir jų noro  nenužudys sujauktas ir netvarkingas kambarys. Moterims romantiška atmosfera ir komfortas yra vienas svarbiausių dalykų siekiant atsipalaiduoti. Žvakių šviesa ar bent jau blankesnis apšvietimas, švarūs ir švelnūs patalai, iškedentos pagalvės dailiosios lyties atstoves  nuteikia erotiškiems eksperimentams. 

Paslaptis  Nr. 3. Preliudijos svarba

Negalima pamiršti glamonių. Mokslininkai rekomenduoja preliudijai skirti bent 10-15 minučių. Deja, vyrai bučiniams ir glamonėms dažnai pašykšti laiko, nes jei tam skiria jo per daug, kenčia pati sekso trukmė ir lytiniai santykiai trunka vos kelias minutes.  Šiuo atžvilgiu moterims yra kur kas paprasčiau, jos gali neskaičiuodamos laiko mėgautis aistringomis glamonėmis , karštais bučinukais ir valandas trunkančiu seksu.

Paslaptis Nr. 4. Oralinis seksas

Kas geriau žinos karščiausius moters taškus negu pati moteris, o vienas didžiausių lesbietiško sekso privalumų – kunilingas. Galbūt kai kurie vyrai ne itin dažnai lepina savo moterį oraliniu, tačiau lesbietės kunilingo teikiamais džiaugsmais lepinasi labai dažnai!

Paslaptis Nr. 4. Sex atributų įvairovė

Galingos frikcijos ir intensyvūs judesiai pirmyn ir atgal leidžia pasiekti intensyvų ir drebinantį orgazmą. Jog patenkinti  šį fiziologinį poreikį lesbietės ar biseksualios moterys naudoja vibratorių ar Strap – on.Tačiau nuostabiam seksui vien to nepakanka. Damos dievina įvairovę ir įsiskverbimo metu jos mėgsta pasilepinti klitorio masažu pasitelkiant klitorio stimuliatorių ar kitus daikčiukus iš erotinių prekių parduotuvės. Tad kiekviena heteroseksuali pora taip pat neturėtų pamiršti šių dalykų.

Paslaptis Nr. 5. Atviri pokalbiai

Moterys yra ekstravertės ir su jomis yra lengviau užmegzti pokalbį bet kokia tema. Be abejonės, visa tai atsispindi ir intymiame gyvenime. Nors vyrams nepadorios šnekos akto metu sužadina didžiulį jaudulį, mergina merginai  lengviau ir  drąsiau  ištaria net pačius nešvariausius žodžius. Tai lytiniams santykiams suteikia daugiau spalvų, tad dejonės būna garsesnės, o orgazmas trunka ilgiau.

Paslaptis Nr  6.  Seksas nėra paskutinė instancija

Daugelis moterų po aistringo sekso trokšta šilumos, dėmesio ir meilės. Vienintelis dalykas, ko po visko reikia vyrams, tai miegas. Tad  šiuo atveju, lesbietiški santykiai yra kur kas intymesni už heteroseksualų bendravimą. 

Kaip ir heteroseksualūs santykiai, taip ir lesbiečių draugystė  turi savų pliusų  ir minusų, tačiau kalbant apie privalumus, iš netradicinės pakraipos atstovių  turi ko pasimokyti kiekvienas vyras!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
seksizmas.
Naujas komentaras