Lietuviškoji erotikos pasiūla netenkina

 
1 komentaras
Jau pametėte skaičių, kiek kartų per dieną galvojate apie seksą? Erotinio ir panašaus turinio internetiniai portalai – antrieji jūsų namai? Tačiau apie tai nekalbate, bet vis tiek smalsaujate, kaip gyvena kiti? Nurimkite – jūs ne vieni.

Lietuvaičiai ir lietuvaitės nėra tokie drovūs, kaip kartais bandoma mūsiškius nupiešti. Jie ne tik nuolatos galvoja apie kūniškus malonumus, domisi suaugusiems skirta informacija, bet dar ir drąsiai teigia, kad malonumų pasiūla lietuviškojoje virtualioje erdvėje jų netenkina.  

Mintys apie seksą - nuolatos

Vienas lietuviškas socialinis tinklas atliko apklausą apie erotinio ar kitokio suaugusiems skirto turinio portalus. Joje dalyvavo vyresni nei 18 metų vyrai ir moterys, o daugiau nei pusės apklaustųjų amžius buvo nuo 25 iki 40 metų.

Paprastai statistiniai duomenys ne visada įdomūs, tačiaų šįkart skaičiai – tikrai iškalbingi. 7 moterys iš 10 ir beveik visi vyrai (94 proc.) nuolatos galvoja apie seksą. Negana to, ketvirtadalis pastarųjų net negalėtų suskaičiuoti, kiek kartų per dieną tai daro. Pusė dailiosios lyties atstovių dažniausiai apie kūniškus malonumus susimąsto kelis kartus, o tokia pati dalis vyrų – apie dešimt kartų per dieną.

Erotika ar dar kažkas ašresnio – uždraustas vaisius, kurio vis norisi ragauti. Pavyzdžiui, beveik pusė visų vyrų ir moterų lankosi suaugusiems skirtuose portaluose. Iš jų penktadalis dailiosios bei 5 iš 10 stipriosios lyties atstovų nesikuklindami žiūri vaizdo įrašus. Pastarieji turi didelį pranašumą prieš erotinio ar panašaus turinio fotografijas. Jomis tenkinasi penktadalis vyrų ir beveik perpus mažiau moterų.

Įdomus faktas ir tai, kad keletas procentų apklaustųjų lankosi suaugusiems skirtuose portaluose tik tam, kad galėtų pažaisti internetinius žaidimus.    

Pasiūla netenkina

Sakoma, kad Lietuva – Marijos žemė. Tik kad toj mūsų Marijos žemėj visai ne tyruoliai gyvena. Pavyzdžiui, erotinio ar dar aštresnio turinio lietuviškus internetius portalus galima drąsiai skaičiuoti šimtais. Tik kad vieni žinomi geriau, o kiti – nėkart negirdėti. Nors skaičius ir iškalbingas, tačiau apklausos metu paaiškėjo, kad net ir tokia pasiūla mažam Lietuvos kraštui tenkina tik nedidelę dalį juose besilankančiųjų. Maždaug keturi vyrai iš dešimties ir pusė moterų sako, kad visi lietuviški erotinio ar aštresnio tipo portalai yra labai panašūs. Taip pat neretai atstumia dizaino nepatrauklumas ar bloga informacijos, vaizdų kokybė.

Dešimtadalis dailiosios ir dukart tiek stipriosios lyties atstovų nesilanko tokiuose lietuviškuose portaluose dėl absoliučiai netenkinančio turinio. O beveik trys iš dešimties vyrų nė karto nenaršę šiuose net negalvodami renkasi užsienio tinklalapius, skirtus suaugusiems.  

Artūras Katinas

 
Komentarai (1)
aš tai įsipaišau į šią statistiką. O jūs? ;-)
Naujas komentaras