Madingiausios sekso tendencijos

 
3 komentarai
Manote, kad puikiai žinote, kas sekso metu jums teikia didžiausią malonumą? Puiku! O ar žinote, kas šiuo metu madinga? Specialiai jums – naujausios sekso mados tendencijos: žaisliukai, karštos vietos, afrodiziakai ir kt.

1. Sekso meditacija. Tai ypatinga seksualinės terapijos forma, vadinamas lėtasis seksas. Šios meditacijos ištakos – budizmas, tantra, daoizmas. Sekso meditacija padeda kontroliuoti orgazmą, atrasti pačius slapčiausius malonumo taškus ir dar labiau sustiprintibei prailginti stipriausius seksualinius pojūčius. Beje, tokiai praktikai partneris – netgi nebūtinas. Nors, tiesą sakant, geriau kai sekso meditacijos imatės drauge su juo. Taigi kaip patekti į devintą dangų? Tai padaryti galite dviem būdais: išmokite meditacijos (nepainiokite su imitacija!) ir išsiugdykite seksualinę sąmonę. Tam prireiks daug praktikos. Daugiau apie seksualinės meditacijos teoriją ir praktiką galite sužinoti puslapyje www.onetaste.us.

2. Scena ir ovacijos. Japonams priskiriama daugybė keisčiausių pasaulio išradimų, ypač erotikos srityje. O viena naujesnių pasaulį nustebinusių tendencijų – „air sex“: sekso imitacijos varžybos prieš gausią publiką. Apsirengę žmonės pavieniui prieš publiką vaidina lytinį aktą su nematomu partneriu. Pasak tokio šou kūrėjų, grupė vienišų japonų studentų „air sex“ metu turi vieną tikslą: ne jaudinti, o teikti pramogą žiūrovams. JAV pasigavus šią idėją surengtas netgi čempionatas, kuriame akivaizdžiai matėsi, kas jame – aktorius mėgėjas, o kas – šios srities profesionalas. Nugalėtoju skelbiamas tas, kuris geriausiai įtikina, jog jo vaidinamas seksas – tikras.

3. Gaminkite su aistra. Jei norite užmegzti naują romaną, ir tuo pat metu užsiimti kuo nors naudingu, kodėl gi nepakvietus jums patinkančio žmogaus į maisto gaminimo pasimatymą? Tiesa, tam tektų susiplanuoti dar ir kelionę į Paryžių, nes Lietuvoje kol kas tokie nevyksta. Neįprasta idėja gimė prancūzų virtuvės šefui Frederikui Česno. Lankydamas kulinarijos kursus jis staiga suprato, kad virtuvė – puiki vieta naujoms pažintims užmegzti ir paflirtuoti. Jo restoranas „L’Atelier de Fred” pagarsėjo visame Paryžiuje, nes čia šypsenos, gundymai ir jausmai sumaišomi tikrų tikriausiame la troškinyje. Kursų trukmė – trys valandos. Pirmosios dvi – maisto gaminimas, dar viena valanda – jo degustacija.

4. Daryti tai visiems matant? Kodėl gi ne, jei ir darantieji, ir matantieji su tuo mielai sutinka. Geriausias sprendimas ir vieniems, ir kitiems – vadinamasis dogingas (dogging). Tai madingas pikantiškas užsiėmimas, kurio idėja gimė Didžiojoje Britanijoje ir palengva plinta po įvairiausias šalis. Ji skirta tiems, kurie dievina seksą gryname ore, jaukiose ir vaizdingose vietose (parke, miške, paplūdimyje). Išskirtinis dogingo bruožas – besimylinčiųjų ir stebinčiųjų kiekis.  Tai – ne šiaip parke besimylinti porelė, užklupta atsitiktinio praeivio. Tai – daug porelių ir daug praeivių, kur ir vieni, ir kiti puikiai žino, kad turės progos paspoksoti arba patys bus stebimi. Jei norėtumėte tokiame renginyje sudalyvauti – teks užsiregistruoti viename iš daugybės dogingui skirtų forumų ir sulaukti eilinės sesijos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Tikrai, Ievos pievos
Man.patynka.labiai.seksas
Kazkaip jūs čia kažką nuraset į lankas
Naujas komentaras