Maksimali atrakcija: 5 būdai dar glaudesniam kontaktui

bcbf0a7d94827c60a9c15059cc225ed9.gif
 
2 komentarai
Net ir pati geriausia sekso poza su laiku atsibosta, o greitai patirtas orgazmas nebeturi tokios didelės reikšmės kaip seniau. Kartais norisi tiesiog mėgautis pačio akto teikiamais malonumais ir intymumu su partneriu!

Rekomenduojame išbandyti kelias kamasutros pozas, kurios privers norėti partnerio dar labiau, dar stipriau ir dar giliau. Būkite tikri jūsų kūnas bus jums dėkinga, nes šios pozos privers dirbti iki tol "miegojusius" raumenukus!


Violončelės

Leisk partneriui pasiekti pačias giliausias tavo gelmes. Atsigulk ant nugaros, iškelk kojas į viršų ir ištiesk pėdutes. Leisk partneriui patogiai prieiti ir įsiskverbti. Bus idealu, jei viena vyro koja galės remtis į grindis. Taip jis galės lengviau judėti, o frikcijos bus gilesnės, tvirtesnės ir galingesnės. 
 

Stebuklingas žiedelis 
 


Abu partneriai atsigula ant šono taip, kad jog būtų susiglaudę blauzdomis. Moteris sudrėkina klitorį lubrikantu ir stimuliuodama šią zoną leidžia partneriui įsiskverbti. Ši sekso poza suteikia galimybę stimuliuoti karščiausias moters erogenines zonas. Kol ji mėgaujasi intymiu masažu, vyras  gali glamonėti jos krūtis ir kuždėti nepadorius žodžius.

 

Kobra

Partneris guli ant nugaros, kojos sulenktos. Moteris ištiestomis rankomis išlaiko viršutinę poziciją. Akto metu įsisikverbimas nėra gilus, bet yra juntama klitorio trintis. Ši kamasutros poza  skatina savaime susitraukti makšties raumenis ir veikia panašiai kaip Kegelio pratimai
Laivelis

Atsigulkite ant pilvo taip, lyg gulėtumėte ant masažo stalo. Laikykite kojas šiek tiek praskėstos, jog partneris galėtų įsisikverbti. Partneris pasirenka patogų kampą įsiskverbimui, jog būtų patogu įsisiūbuoti ir atlikti judesį pirmyn - atgal.


 

Šlaunų meistras

Moteris stovi priešais lovą šiek tiek praskėtusi kojas. Vyras paima partnerę už klubų ir ją patenkina įterpiant penį jai tarp šlaunų (moteris aktyviai dirba šlaunų raumenimis). Tokia pozicija, be skverbties, suteiks jai malonių pojūčių stimuliuojant klitorį, o vyrui ši padėtis padės  visiškai atsipalaiduoti ir suteiks galimybę  užbaigti aktą jo nenutraukiant.

 www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Aš irgi už violončelę
Violončelės geriausia, ktur ji dar vadinama veidrodiniu malonumu: https://goo.gl/IJAG1n mėgstu pozas suglaustomis kojomis, jos man žymiai subtilesnės ir seksualesnės nei tos kur reikia plačiai išsiskėsti... jaučiuosi tikra dama šioje pozoje :D
Stebuklingas žiedelis irgi puiki!
Naujas komentaras