Manau, kad sergu anorgazmija. Ką vertėtų išbandyti?

vulvodynia-pochwica-anorgazmia.jpg
 
3 komentarai
"Manau, kad sergu anorgazmija. Per 27 m. nesu patyrusi orgazmo. Turiu pastovų partnerį jau porą metų. Nejaučiu jokių kompleksų kalbant apie buvimą nuogai. Bandėme ir skirtingas pozas, tačiau atradome tik tas, nuo kurių skauda. Dirginant klitorį, kažką jausti pradedu po labai ilgo laiko , 15 - 20 min., tačiau po 2-3 sekundžių pradeda skaudėti, klitoris pasidaro labai jautrus ir tenka nustoti dirginti. Kokius būdus kovoje su anorgazmija rekomenduoja seksologai? Ką vertėtų išbandyti?" (Sauė, 27 m).


Anorgazmija, tai būsena, kada moteris negali patirti orgazmo net esant seksualinei stimuliacijai. Manoma, kad 10 - 15 proc. pasaulio moterų, gyvenančių aktyvų seksualinį gyvenimą nepatiria orgazmo. Tačiau iš tiesų, šis skaičius gali būti ir didesnis, juk ne kiekviena moteris ryžtasi prisipažinti apie šią savo problemą ir verčiau jau orgazmą tiesiog suvaidina.

 Be abejonės, jog melas ir suvaidintas orgazmas tik dar labiau atitolina galimybę patirti didįjį „O“. Tačiau jūsų situacija – kitokia. Jūs bandote, ieškote sprendimų ir tai yra pagirtina. Tad plačiau apie problemos priežastis ir galimus sprendimo būdus:
 

Minėjote, jog kai tik pradedate kažką jausti, atsiranda skausmas. Gali būti, jog ilgesnis ar agresyvesnis klitorio dirginimas sukelia diskomforto jausmą ir to pilnai pakanka, jog artėjantis malonumas dingtų. Išbandykite įvairias klitorio stimuliacijos technikas, neskubėkite , naudokite lubrikantą. Rinkitės lubrikantą ar kremą intensyvesniems pojūčiams. 
 

Be abejo, jog klitorio stimuliacija arba sekso pozų įvairovė yra tik maža dalis to, ką galite išbandyti kopiant į orgazmo paieškas. O ar bandėte šiuos du metodus sujungti tarpusavyje? Daugelis moterų patiria nuostabų orgazmą mylintis šuniuko poza tuo pačiu stimuliuojant klitorį. Nebijokite skverbties metu liesti savo ir partnerio kūno, stimuliuokite klitorio zoną pirštais ar išbandykite tam skirtus masažuoklius, kitus sex žaisliukus. Akto metu atsipalaiduokite ir pamirškite apie tai, kad negalite patirti orgazmo. Te jūsų  tikslas būna ne patirtas orgazmas, o mėgavimasis gaunamu malonumu čia ir dabar.  
 

Seksologai sutinka su nuomone, jog vien mintis apie negalėjimą patirti O, tik dar labiau apsunkina situaciją, nes akto metu yra jaučiama nereikalinga  įtampa ir stresas. Tad net jei aktyvios stimuliacijos metu galvosite apie tai, kaip patirti orgazmą arba sekso metu jausitės nepatogiai dėl partnerio bei nerimausite, kad jis dėl to išgyvena, vargu ar pavyks patirti tą neapsakomą malonumą. 
 

Atminkite, jog psichologinė moters būsena yra ne mažiau svarbi už fizinę stimuliaciją. Juk galima patirti kuo tikriausią orgazmą ir be jokios stimuliacijos, vien tik minčių pagalba (galite pabandyti ir tai! Atsipalaiduokite, užsimerkite, sutelkite dėmesį į savo intymias kūno vietas, mintimis pabandykite pajausti kūną.) Galbūt šis metodas jums padės lengviau atsipalaiduoti, padės pašalinti įtampą ir patirti malonumą. 
 

Kalbant apie atsipalaidavimą, siekite didesnio susijaudinimo. Galite išbandyti afrodiziakus, padėsiančius sužadinti didesnį geismą, patį sekso troškimą. 
 

Pati anorgazmijos sąvoka nereiškia diagnozės ir tik apibūdina orgazmo nebuvimą. Tačiau  jei jums dar neteko patirti šio malonumo, tai dar nereiškia, jog jo niekada taip ir nepatirsite. Nebijokite eksperimentuoti lovoje ir pasistenkite nekritikuoti, nekaltinti savęs, jog jums nepavyksta patirti to, dėl ko daugelis moterų pameta galvą. Vienus žmones laimingi dalykai aplanko anksčiau, kitus vėliau, o patys geriausi - ateina netikėtai. Panašiai yra ir su orgazmu, tad mėgaukitės meile ir intymumu, nebijokite naujų vėjų lovoje ir vieną kartą (tačiau tikrai ne paskutinį) būsite apdovanotos!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Saule matyt reik tau keist partneri ir pajausi orgazma
27m. jau nera visiskai kudikis, tam tikra patirtis jau sukaupta, bet, matyt, nepakankama. Blogiausia, kas atsitinka paskui, tai kad visai nebesinori bandyt toliau.
"Per 27 m. nesu patyrusi orgazmo. (Sauė, 27 m)" - Skamba kaip anekdotas, kai kūdikis tik gimęs bando patirti orgazmą.
Naujas komentaras