Masturbacija

female-masturbation.jpg
 
7 komentarai
Ne, tai nėra seksas pagal gamybos instrukciją arba koks nors alinantis darbas. Tai rankomis atliekamas seksas, t.y. seksas be genitalijų kontakto su genitalijomis arba burnos kontakto su genitalijomis. Jį galite praktikuoti atskirai arba kartu su savo partneriu.

Ši sekso rūšis apima masturbaciją, taip pat seksą rankomis ir pirštais. Štai kodėl naudojame “sekso rankomis” sąvoką. Juk vis dėlto tai seksas. Daugelis linkę ignoruoti jas kaip prastesnes už lytinį aktą, laikydami tokį seksą priimtinu tik nepatyrusiems jaunikliams.

Gėda! Juk ignoruodami visus nuostabius dalykus, kuriuos galite daryti savo rankomis, esate priversti justi bereikalingą ir pavojingą sveikatai gėdą dėl masturbacijos, atsisakyti šio pobūdžio stimuliavimo, kuriuo gali kartu mėgautis suaugusiųjų pora.

Šiame straipsnyje aptarsiu po keletą kiekvienai lyčiai svarbių seksualinio gyvenimo aspektų, be kurių jis tampa skurdesnis, t.y. jo ir jos masturbaciją bei jo ir jos stimuliavimą rankomis.

Jos masturbacija

Prieš tapdamos geromis meilužėmis kam nors kitam, turite išmokti “mylėti” save. Kodėl? Atsakymas yra labiau susijęs su stereotipais, kurių reikėtų atsisakyti, o ne su argumentais, kurių reikėtų paisyti.

Yra nesuskaičiuojama galybė priežasčių, dėl kurių nuostabios merginos laikosi pasenusio supratimo, neva masturbuotis gėdinga. Galbūt jos mama užtiko ją beglostančią savo “nuodėmingąją vietelę”, kai ji buvo paauglė, susinervino ir pareikalavo nustoti tai daryti. Nuo to laiko masturbacija jai - socialinis tabu, kaip vogimas ar nosies krapštymas.

Arba dar blogiau, galbūt kažkas pasidalijo su ja kažkokia praėjusio šimtmečio “išmintimi”, pvz. klaidingomis pažiūromis, kad masturbacija netinka išauklėtiems žmonėms; kad besaikė masturbacija gali pažeisti vaginos nervų galūnes ar net reprodukcijos organus; arba kad masturbacija - vienišų nevykėlių užsiėmimas.

Vis dėlto dar daugiau priežasčių, dėl kurių ji turėtų save patenkinti. Visų pirma, jai paprasčiausiai naudinga. Pasauliniame seksologijos kongrese pažymėta, kad “seksualinis malonumas įskaitant autoerotizmą [masturbaciją], yra geros fizinės, psichologinės, intelektualinės ir dvasinės savijautos šaltinis”.

Ir atvirkščiai, susilaikymas gali būti ne naudingas, o žalingas. Masturbacijos metu išsiskiria endorfinai, t.y. cheminės medžiagos, kurios natūraliai svaigina ir padeda kovoti su liūdesiu. Orgazmas palengvina menstruacinius spazmus ir PMS.

Masturbacijos nauda niekur nedingsta, kai esate nebe vieniša. Geriau pažinusi savo kūną, tinkamiau galite nurodyti kryptį savo vaikinui.

Jo masturbacija

Daugumos vyrų nereikia drąsinti masturbuotis, nes jie tai ir taip daro. Jiems tai toks savaime suprantamas dalykas, kaip ir saulės patekėjimas. Svarbiausia to priežastis - masturbacija teikia gerų pojūčių.

Bet galbūt jūs nežinote visų kitų priežasčių, kodėl tai jums naudinga. Tyrimų rezultatai rodo, kad reguliarus prostatos liaukos praplovimas gali užkirsti kelią takų užakimui, infekcijoms ir galbūt net prostatos vėžiui. Masturbacija atpalaiduoja ir padeda užmigti.

Jei manote, kad sueities su partnere metu pasiekiate orgazmą per greitai, galite masturbuotis, kad išmoktumėte atpažinti ir valdyti kulminacinį tarpsnį ir neperžengti šios ribos. Masturbuokitės prieš susitikimą su savo partnere - taip sugebėsite atitolinti pasitenkinimą sueities metu.

Jūs jaudinatės, kad esate per daug įpratęs masturbuotis? Tol, kol tinkamai atliekate savo profesinį darbą, vykdote kasdienes pareigas, gyvenate seksualinį gyvenimą su savo partneriu, nekreipkite į tai dėmesio. Jei ne, apsvarstykite galimybę kreiptis į psichologą.

O gal dėl dažno masturbavimosi jums kyla abejonių, ar tai fiziškai nepakenks atitinkamam jautriam organui? Tol, kol masturbacija nėra skausminga ir jūs nepratrinate odos arba nedarote ko nors, dėl ko jūsų ejakuliate arba šlapime atsirastų kraujo, galite užsiimti ja ir toliau. Jei ne, kreipkitės į gydytoją.

Jūs jaučiatės išduodantis savo partnerę? Skirtingi žmonės turi skirtingų seksualinių poreikių ir troškimų. Labai retai dviejų žmonių poreikiai visiškai sutampa. Tol, kol jūsų santykiai sveiki, pagrįsti atviru bendravimu ir kompromisais, o masturbacija nėra pasidariusi priemone intymioms problemoms ignoruoti, nesukite sau galvos ir ramiai tęskite toliau. Jei ne, kreipkitės į seksologą.

Jos stimuliavimas rankomis

Dauguma vyrų (ir pačios moterys) turi apsvarstyti iš naujo ir pakeisti savo požiūrį į moterų stimuliavimą rankomis (galbūt netgi labiau nei į bet kurią kitą techninę sekso sritį). Nieko nelaukite ir susidarykite naują nuomonę tuoj pat.

Visų pirma, moters stimuliavimas rankomis neturi būti laikomas preliudija; tai turi būti laikoma seksu. Be abejo, šis stimuliavimas dažnai jei ne visada, gali būti jai svarbiausias įvykis.

Daugeliui moterų stimuliavimas rankomis yra daug efektyvesnis būdas orgazmui patirti, negu lytinis aktas nenaudojant rankų: pagalvokite, kaip praplatėja judesių diapazonas, kai jūs stimuliuojate rankomis, o ne varpa; be to, atsiminkite, koks svarbus siekiant orgazmo jos klitoris ir galbūt G taškas.

Taigi, jei laikotės kokio nors senamadiško išankstinio nusistatymo apie orgazmą, kaip seksualinę nirvaną, patiriamą tik tradicinio lytinio akto metu, meskite jį iš galvos! Jūs taip pat turite išsiugdyti įprotį primygtinai reikalauti, kad ji orgazmą turi patirti pirmoji.

Galų gale jos postorgazminė vaginos būklė idealiai tinka tolimesniam stimuliavimui: ji yra įdirginta ir sustangrėjusi, todėl labai tikėtina, kad bus galima patirti malonumą ir galbūt daugiau orgazmų. Galite netgi pabandyti susilaikyti nuo sueities, kol ji nepasiekė orgazmo.

Kitas dalykas, kurį turite ypač gerai įsisamoninti: jos stimuliavimas rankomis nebūtinai turi būti nutrauktas kitokio (vaginalinio, oralinio arba analinio) sekso metu. Jei toks stimuliavimas jai patinka, tai tęsiant jį kitokio sekso metu suteiks jai daugiau malonumo ir orgazmo.

Jo stimuliavimas rankomis

Be abejo, jis tai darė pats nuo 14 metų ir geriau negu bet kas žino, ką mėgsta, tačiau tai nėra pasiteisinimas juo nesirūpinti. Be to, mūsų nuomone, jei jam reikėtų pasirinkti, ar daryti tai pačiam, ar leisti daryti jums, jis kiekvieną kartą pasirinktų “pagalbos ranką”.

Stimuliavimas rankomis - naudingas jūsų seksualinio arsenalo įrankis. Jei neturite noro veltis į ilgus žaidimus ir nusirenginėti, stimuliavimas rankomis gali būti per greitas, lengvas ir paprastas būdas jam patenkinti. Vis dėlto neatmeskite galimybės, kad pamačiusi, kaip jo daikčiukas ima didėti jūsų rankose, jūs greitai taip pat užsidegsite.

Tegul jo masturbavimosi sugebėjimai jūsų nebaugina. Ir nesijaudinkite, kad jūsų “meilės technika” nuo paauglystės dulkėjo drabužinėje. Jūs galite vėl (arba pirmą kartą) išmokti stimuliuoti rankomis.

Laikykite tai seksualiniu puodų žiedimo ekvivalentu: imate į rankas šiek tiek lanksčią, nors ir jautrią kūno dalį, kad sukurtumėte kažką gašlaus ir gražaus (be abejo, netrukus jis vėl virs mažu minkštu pakabuku, tačiau juk visas didis menas yra trumpalaikis).

Šis tekstas yra paremtas Em ir Lo nuostabia knyga “Seksas. Kaip visa tai daryti”. Ją išleido “Alma Littera” leidykla.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
O as megstu sita zodi:))
Cia straipsnis zmonems,kurie bijo zodzio masturbacija:)
Žaidimams lovoje - fantazijai nėra rybų :)
Laikykite tai seksualiniu puodų žiedimo ekvivalentu: imate į rankas šiek tiek lanksčią, nors ir jautrią kūno dalį, kad sukurtumėte kažką gašlaus ir gražaus (be abejo, netrukus jis vėl virs mažu minkštu pakabuku, tačiau juk visas didis menas yra trumpalaikis). cia tai ismintis, man patinka :)
Kaskart atrandi kažką naujo...:)
kad tenai nera ka pazinot :)
Kūno pažinimui gal gerai...
Naujas komentaras