Masturbacija drauge

 
3 komentarai
Masturbacija – ne būtinai tik savarankiška, vieno žmogaus seksualinė veikla. Juk galima malonumu pasidalinti su partneriu! Daugybė žmonių mėgaujasi žiūrėdami, kaip jų antroji pusė masturbuojasi, vėliau pabando taip partnerį pamaloninti ir patys.

Tai gali būti iš tiesų puikus, jaudinantis užsiėmimas nakties pradžiai, tai, ką abu galite daryti net abipusio maloninimo metu.

Taip pat svarbu paminėti, jog masturbacija gali būti tikras išsigelbėjimas tiems partneriams, kurių seksualiniai poreikiai ar pajėgumas skiriasi. Tokiu atveju vienas partnerių gali masturbuotis atskirai, ar net prie mylimojo – tai palengvins tvyrančią seksualinę įtampą, patenkins  tada, kai kitas negali ar nenori to padaryti.

Kitas masturbavimosi drauge privalumas – taip parodote partneriui, kas jums iš tiesų patinka. Juk dauguma žmonių besimasturbuodami nesunkiai pasiekia orgazmą! Pamatyti, kokiu būdu pasiekiate Didįjį O -  nei vienam partneriui nepakenkiantis dalykas.

Kaip bebūtų, daugybė žmonių teigia negalį masturbuotis prie partnerio. Jie tiki, jog tai – intymus, paslaptingas dalykas, skirtas vieno asmens pasimėgavimui. Kiti drovisi. Niekada neturėtumėte spausti mylimojo daryti kažką, kam šis nepasirengęs. Jei norite pamatyti partnerio pasitenkinimą savimi – galite užsiminti, apie tai pasikalbėti, tačiau jokiu būdu ne versti. Juk jeigu nebus atsipalaidavimo, tai nebus ir malonumo...

Žinoma, kiekvienos poros santykiuose labai svarbus yra abipusis pasitenkinimas, tačiau dėl kažkokių priežasčių tuo metu nesant galimybei intymumą susikurti galima vienam ir... partnerio akivaizdoje.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Kartais smagu paįvairint vienas kitą masturbuojant. Galima vienas prieš kitą pradėti ir paskui perimti vienas kitą.. baigti įmonaoma kur tik pageidaujama. Verta išbandyt.
A MAN TAI PATINKA IR TINKA ...
Nieko doro iš to masturbavimosi drauge:) Vis tiek abu baigiam betarpiškam kontakte:)
Naujas komentaras