Masturbacija - įdomūs faktai

moteris-65094247.jpg
 
4 komentarai
Masturbacija – kiekvienam puikiai žinomas ir ne kartą girdėtas žodis. Manote, jog apie šį intymų dalyką žinote viską ir niekas negalėtų Jūsų nustebinti? Klystate! Pateikiame keletą įdomių faktų apie masturbaciją, kurie nustebins net didžiausius žinovus.

1. Masturbuojasi daugiau moterų negu galite pagalvoti. Na, žinoma, moterys ir merginos tikrai nesimasturbuoja kasdien be paliovos. Tačiau tyrimų rezultatai byloja, jog net 92% dailiosios lyties atstovių masturbuojasi reguliariai. O kas įdomiausia, jog likę 8% tikriausiai meluoja, jog to nedaro. Be to net 60% moterų glamonėmis su savimi užsiima net 2-3 kartus per savaitę, 10% tai daro kasdien. Ar kada nors būtumėte tuo patikėję?

2. Moterys orgazmą gali patirti net mintyse. Silpnosios lyties atstovės save stimuliuoti gali malonumą patirti bei išgyventi mintyse. Tai neabejotinai galima įvardyti kaip vieną didžiausių talentų. Vieno garsiausių pasaulio universitetų mokslininkų atliko tyrimą, susijusį su moterimis, kurios gali patirti orgazmą neliesdamos savęs. Mokslininkas pastebėjo, jog kai kurios tyrime dalyvavusios moterys orgazmą lengviau pasiekia pačios, mintyse dirbdamos su savimi negu ''senovišku'' būdu, t.y stimuliuodamos lytinius organus. Tačiau nereikia jų teisti ar smerkti. Juk viskas buvo atliekama moksliniais tikslais.

3. Moteriškosios lyties gyvūnai taip pat masturbuojasi! Homosapiens moterys ne vienintelės būtybės, kurios gali save patenkinti. Gyvūnijos pasaulyje patelės taip pat turi tokią galimybę ir, žinoma, ja naudojasi. Įdomu tai, jog kai kurie gyvūnai kaip ir žmonės, ne kartą buvo pričiupti kompromituojančių situacijų metu ir kiekvienas iš jų turėjo ir naudojo savitus erotinius žaisliukus. Arkliai – nugarą trindavo į tvoras, paukščiai, malonumui patirti, pasitelkdavo savo uodegas, o beždžionės – lazdas. Ir juos naudodavo tikrai ne niežuliui numalšinti. Mokslininkai demaskavo, jog tarp gyvūnų tokiu būdu vyksta savotiška atranka.

4. Istoriniai faktai. Pirmasis istorinis radinys, įamžinantis moters masturbaciją buvo rastas saulėtoje Maltoje. Ji gulėjo, o rankose šalia savęs laikė lentgalį. Sakote, jog moteris tiesiog poilsiavo po sunkių dienos darbų? Nebūkite tokie naivūs! Jos siekė malonumo ir tenkino save!

5. Moterys nešvankiai kalba daugiau nei vyrai. O jūs dar manėte, jog nešvankybių pilnos tik vyrų galvos. Remiantis atliktų tyrimų duomenimis, jaunos moterys linkusios apie seksą kalbėti ir atvirauti žymiai labiau negu vyrai. Jungtinių Valstijų viename iš universitetų dirbanti mokslininkė atliko trijų mėnesių tyrimą, kuriame dalyvavo 124 moterys ir 81 vyras tarp 18 ir 25 metų amžiaus ir dėmesį skyrė seksualiniams pokalbiams tirti, kurie buvo vystomi tarp tos pačios lyties asmenų. Buvo nustatyta, jog moterys apie seksą ir masturbaciją tarpusavyje kalbėdavosi kur kas dažniau nei vyrai ir buvo žymiai atviresnės intymiais klausimais.

6. Masturbacija palengvina mėnesinių sukeliamus skausmus. Skamba neįtikėtinai, tačiau tai tiesa. Mokslininkai įrodė, jog susitraukinėdami raumenys išskiria tam tikrą hormoną, kuris palengvina net sunkiausius skausmus.

7. Pornografinius, erotinius filmus žiūri žymiai daugiau moterų nei iki šiol galėjote pagalvoti. Klausiate, galbūt tokie filmai jas įkvepia? Jungtinėse Amerikos Valstijose atlikti tyrimai byloja, jog net 21% amerikiečių moterų nevengia pažiūrėti erotinių filmų ir dar labiau pakurstyti savo seksualinių fantazijų. Moterys prisipažino, jog tuo metu nevengia masturbuotis.

8. Masturbacija – viena efektyviausių priemonių, padedančių saldžiai užmigti. Todėl nieko keisto, jog erotiniai žaidimai ne tik patenkina ir numalšina verdančias aistras, tačiau taip pat ir garantuoja saldų nakties miegą. Net 32% apklaustųjų tai daro ne siekdamos malonumo, o norėdamos kokybiškai išsimiegoti po to.

Kaip bebūtų keista ar apmaudu, tačiau beveik pusė apklausoje dalyvavusių moterų – net 41% iš jų teigia, kad vyrų joms visai nereikia! Masturbacija šioms moterims šimtą kartų geriau nei seksas, nes jos metu pačiai lengviau kontroliuosi savo seksualumą ir patenkinti visus poreikius!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Kad moteris masturbacijos būdu gali sau sukelti daug galingesni orgazma, nei su vyru
Tai nera labai normalu, ypac kai pasakoma, kad tai daryti vienam geriau nei su partneriu.
Ar masturbavimasis yra normalu?
Ar masturbavimasis yra normalu?
Naujas komentaras