Masturbacija: mitai ir realybė

b1c49391368fcf7e4b2e70ce23a92f2f.jpg
 
4 komentarai
Tikrai nekalbėsime apie tai, kad nuo dažnos masturbacijos delnai gali apželti plaukais, nes turbūt visi suprantate, kad tai nėra tiesa, taip pat kaip ir tai, kad mes per savo gyvenimą galime patirti ribotą orgazmų skaičių, ir masturbuojantis galime tai išnaudoti... Kartais gana sudėtinga susiprasti, kas yra mitai, o kas – tiesa, nes skirtinguose šaltiniuose pateikiama vis kitokia informacija. Išsiaiškinkime kartą visiems laikams: kas yra tiesa, o kas – tik mitai, kai kalbama apie masturbaciją?

98 procentai žmonių masturbuojasi, 2 procentai meluoja

Taip, tai tiesa! Tikrai nerasime nė vieno pilnamečio asmens, kuris nė karto nėra bandęs masturbuotis. Nebūtinai visi tai daro nuolatos, tačiau, kad tai yra bandę – faktas. Indianos universitete atliktas tyrimas parodė, kad, priklausomai nuo amžiaus, mėnesio laikotarpyje masturbuojasi 67 - 94 procentai vyrų (tyrime dalyvavo beveik 6000 amerikiečių) ir tik 21 - 43 procentai moterų, taigi, jos tikrai tai daro rečiau, jei, žinoma, apklausos metu nepamelavo.

Masturbacija gali pažeisti lytinius organus

Tikrai sunku įsivaizduoti, kaip tai gali nutikti: jei masturbuojatės rankomis arba naudojate vibratorių, taip tikrai nenutiks. Žinoma, jei naudojate kitokios paskirties daiktus, visko gali nutikti, todėl geriau to vengti. Kai kurios moterys baiminasi, kad naudodamos vibratorių gali pažeisti genitalijas, tačiau lytiniai organai yra elastingi, ir tikrai nieko nenutiks. Jei labai nerimaujate, patartina naudoti lubrikantą.

Masturbacija gali sukelti psichikos problemų

Tai netiesa. Jei nuo vaikystės girdite, kad tai – kažkas nenormalaus ir tai daro tik iškrypėliai, žinoma, ateityje galite jausti baimę tai daryti, nes manysite, kad tai – tiesiausias kelias į pragarą. Seksologai teigia, kad masturbacija – visiškai natūralus dalykas, ir kad tai netgi duoda naudos sveikatai.

Vibratoriaus naudojimas gali pakenkti lytiniams santykiams

Visiškai netiesa. Moterys tikrai visada teiks pirmenybę seksui su partneriu, o ne masturbacijai. Masturbacija gali padėti moterims geriau pažinti savo kūną, ir tai turės įtakos kokybiškesniam seksui. Be to, vibratorius gali būti naudojamas ir mylintis su partneriu. Taip pat netiesa ir tai, kad moterys gali tapti priklausomos nuo vibratorių. Masturbacija neturėtų būti sekso „pakaitalas“.

Jei esate įsipareigoję kitam asmeniui, neturėtumėte masturbuotis

Nebūtinai. Vyrams tai gali padėti sumažinti seksualinę įtampą, o moterims – analizuoti ir geriau pažinti savo kūną, išsiaiškinti, kas joms labiausiai patinka ir gali privesti prie orgazmo. Kai kurios poros yra išbandžiusios kartu masturbuotis, ir tai gali tikrai kaitinti. Kai kurios moterys pyksta ant savo partnerių dėl to, kad jie kartais masturbuojasi, tačiau tame tikrai nėra nieko blogo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
:D
Yra tiesos.
Taip, kad netinginiaukit visi :)
Naujas komentaras