Masturbatoriai: viskas, ką apie juos reikia žinoti

 
Ko gero, būtų sunku rasti parduotuvę, kuri pirkėjų nestebintų nauju asortimentu. Ne išimtis yra ir sekso prekių parduotuvės – nepriklausomai nuo to, kur esate linkę lankytis – įprastose ar internetinėse, parduotuvė tikrai jus nudžiugins pasiūlydama galimybę rinktis tas prekes, kurių anksčiau nebuvo galima įsigyti. Viena iš paskutinių naujovių, kurias siūlo tokio pobūdžio parduotuvės, yra masturbatoriai. Įmantriai skambantis pavadinimas gali sudaryti įspūdį, jog tai yra ta prekė, apie kurią dar neteko girdėti. Na, o viskas, ką reikia žinoti apie šį gaminį, pateikiama šiame straipsnyje.

Kokybiškas masturbatorius suteiks puikią progą mėgautis sekso teikiamu malonumu. Rinkoje esantys marstubatoriai turi universalaus dydžio skersmenį, todėl idealiai tiks bet kurio dydžio varpai. Na, o jo viduje esantys grioveliai garantuos, jog patirtumėte dar daugiau malonumo. Siekiantiems dar didesnio malonumo, vertėtų naudoti varpos žiedus bei lubrikantą.

Kaip jau buvo galima suprasti iš straipsnio pradžioje pateikiamos informacijos, tokį gaminį galima įsigyti bet kurioje sekso reikmenų parduotuvėje. Tiesa, vertėtų pabrėžti, jog ši prekė nėra pati perkamiausia, todėl nemaža dalis įprastų sekso prekių parduotuvių gali pasiūlyti tik nedidelį masturbatorių asortimentą, tačiau tai dar nereiškia, jog nerasite to, ko iš tiesų reikia jums. Priešingai, paprastai šios parduotuvės gali užsakyti tą prekę, kurios pageidauja pirkėjas iš gamintojo. Taigi, viskas, ką tereikia padaryti, išsirinkti pageidaujamą prekę iš katalogo, informuoti apie tai konsultantę ir laukti, kol prekė jus pasieks. Tuo tarpu internetinės parduotuvės šiuo klausimu yra pranašesnės – jos nekvaršins jums galvos informacija apie tai, ar pageidaujama prekė šiuo metu yra sandėlyje – jums tiesiog tereikia išsirinkti prekę ir ją užsisakyti.

Jau prakalbome apie šios prekės pasirinkimą, tačiau klausimas, kaip tai padaryti, dar liko neatsakytas. Atsakant jį, reikėtų pabrėžti, jog nėra daug kriterijų, kuriais vertėtų vadovautis renkantis tokią prekę, mat visi masturbatoriai atlieka vieną ir tą pačią funkciją, o tokių masturbatorių, kurie galėtų atlikti kelia skirtingas funkcijas – nėra. Taigi, kokie bus tiek kriterijai, kurias vadovaudamasis rinksitės tokią prekę, lieka spręsti jums paties. Juo gali tapti gamintojos vardo populiarumas, kaina, išvaizda, ar medžiaga, iš kurios pagamintas masturbatorius.

Kalbant šia tema, taip pat yra svarbu turėti atsakymą ir į kitą klausimą, o tiksliau – žinoti, nuo ko priklauso tokios prekės kaina. Nors jau buvo minėta, jog nėra masturbatorių, kurie galėtų atlikti kelias funkcijas, reikia pastebėti, jog prekės kaina siekia nuo kelių dešimčių iki daugiau nei šimto litų. Savaime kyla klausimas: kodėl tuomet šios prekės kainos yra tokios skirtingos? Pasirodo, jog kainų skirtumams įtakos turi prekės išvaizda, forma, medžiagų kokybė. Maža to, kai kurias atvejais masturbatorius yra parduodamas su tam tikrais priedais, pavyzdžiui, varpos žiedais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras