Mažai girdėti faktai apie meilę ir seksą

pora-65849396.jpg
 
Seksas – dalykas nuostabus, tačiau dar nuostabiau, kai intymumas gali būti suderintas su meile! Bet kad ir kaip gražiai beskambėtų šie du žodžiai, ne visada meilės ir sekso rezultatas – abipusis pasitenkinimas. Manote, kad viską žinote apie meilę ir seksą, bet ar tikrai?

Atskleidžiame keletą įdomių faktų šia tema…

Vyrai tikrai nori suteikti savo moteriai orgazmą

Nepaisant to, jog moterims nebūtina patirti orgazmo kiekvieno akto metu, o visuomenėje plačiai  paplitusi nuomonė, jog vyrai nori tik gauti, vyrams yra svarbu suteikti savo partnerei orgazmą. Neurologas Oji Baba Ogas savo knygoje “Bilijonas klaidų” teigia, kad jei vyras negauna atsakymo iš moters apie suteiktą orgazmą, jis neišvengiamai ieško tos, kuriai šį malonumą jis galės padovanoti. Taip pat anot žymaus neurologo, negalėjimas seksualiai patenkinti moters yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl vyrai kaltina savo  mylimasias  neištikimybe ir “ėjimu į kairę”. 

Vyras, kuris savo moteriai gali suteikti orgazmą gina “savo teritoriją” ir taip pateisina savo gerą reputaciją, o negalėjimas to padaryti rimtai atsiliepia santykiams ir  pasitikėjimui.

Ovuliacija turi įtakos vyrų ir moterų seksualumui

Iš patirties daugelis dailiosios lyties atstovių galėtų patvirtinti faktą, kad ovuliacijos laikotarpiu sekso norisi labiau nei kitomis dienomis. Tačiau ar žinojote, jog ovuliacijos periodas vyrus veikia ne mažiau nei pačias damas, o ovuliacijos kvapas yra vienas stipriausių afrodiziakų. Vieno eksperimento metu, vyrams buvo skirta užduotis įvertinti moteriškų kelnaičių kvapą skirtingo mėnesinių ciklo metu. Rezultatai buvo vienareikšmiai. Moteriškų kelnaičių kvapas prieš ovuliaciniu laikotarpiu stipriai traukia potencialius alfa patinus. 

Akimirkos pakanka išsiaiškinti, ar tarp jūsų užsimezgė ryšys

Gydytojas Stephanie Ortigia atliko labai įdomų tyrimą, kuris atskleidė , jog mūsų smegenims pakanka pusės minutės tam, kad įvertinti galimo partnerio seksualinį potencialą. Kol mes sąmoningai nuspręsime, ar žmogus mums tinka, ar ne, pasąmonė tai jau bus padariusi gerokai ankščiau už mus pačius. 

Moterys meluoja geriau - mitas

Nepaisant to, kad moterys kur kas dažniau yra kaltinamos dirbtinumu ir melavimu, vyrai melu pranoksta dailiosios lyties atstoves. Gydytojas Luan Brezendin savo knygoje “Smegenys yra žmogus”, pažymi, kad vyrams meluoti yra kur kas paprasčiau, nes kalbėdami jie geba geriau atsipalaiduoti už moteris. Taip pat vyrai moka būti labiau užtikrinti tuo, ką sako, tad posakis “moterys meluoja geriau”, greičiausiai yra sugalvotas pačių vyrų, vien tam, kad damos jaustųsi  esą gudresnės.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras