Mažas penis: 5 taisyklės moterims

penis-length.jpg
 
Dydis yra svarbus. Taip visada buvo, yra ir bus. Kai kurie vyrai į šį faktą tiesiog nereaguoja, kiti bando spręsti problemą, treti - tyliai kenčia. Bet faktas lieka faktu – jis mažas. Kaip elgtis? Yra penkios taisyklės, kurių tiesiog privalo laikytis kiekviena moteris turinti vyrą, kuris negali pasigirti dideliu pasididžiavimu. Priešingu atveju, vargu ar pavyks išvengti psichologinių traumų ir erekcijos problemų.


1. Neguoskite ir nekomentuokite

Taigi, jūs žinote, kad jūsų vyro varpos dydis yra mažesnis negu vidutinis. Bet patikėkite, šį faktą jis puikiai žino ir jis bus labai imlus jūsų žodžiams. Tad pokalbiuose apie seksą griežtai venkite užuominų ir komentarų apie jo pasididžiavimą. Jei užsiminsite jam apie jo mažą lyties organą – sudaužysite mylimojo širdį amžiams. Tačiau nereikia ir jo guosti bei sakyti, kad jis turi dideli penį. Taip pasakydamos jo akimis pavirsite sarkastiškomis kalėmis ir vargu ar jis tebenorės jus vadinti brangiąją. 
 

2. Saugokite jo vyriškumą

Jeigu jūsų brangiojo savigarbą nepakankamai įvertino penis, nemanykite, kad jo nuotaiką pakelsite atkreipdama dėmesį į detales. Viena grubiausių klaidų, kurias daro moterys norėdamos jį paguosti, giria jo didžiausius kamuoliukus. Pavyzdžiui, argumentai apie tai, kaip ji juos galėtų susigrūsti sau į burną, gali tiesiog sunaikinti jo ego.
 


3. Atsargi  pažintis su sekso žaislais

Sekso žaislais lovos žaidimuose džiaugiasi daugelis porų, tačiau jei jūsų brangiojo pasididžiavimas nesiekia vidutinio dydžio, geriau venkite tokių  skambių frazių kaip: “Žiūrėk, ką aš turiu!”. Ypač tada, jei tas kažkas bus triušiukas ar didžiulis rožinis vibratorius. Tokie sekso žaislai su džiaugsmingu pristatymu, privers jį jaustis mažų mažiausiai nepatogiai ir greičiausiai jis atsisakys konkuruoti su žaislais iš „pragaro“.
 

4. Būkite dėkingos

Atminkite, ne viskas sukasi vien apie penį. Atkreipkite jo dėmesį į dalykus, kurie jums patinka. Pavyzdžiui, kai jis bučiuoja jums kaklą ar kojas, nebijokite jam to pasakyti. Tai paskatins jį labiau savimi pasitikėti sekso metu, o jums bus lengviau pasiekti orgazmą. 
 

5. Imkitės visų triukų, kurie leis pagerinti sekso kokybę

Manoma, kad mylintis su vyru, kurio pasididžiavimas yra mažas -  neįmanoma pasiekti orgazmo. Tai mitas. Patenkinti moterį pakanka ir nedidelio daikčiuko. Tačiau atminkite, jog gali prireikti kiek daugiau pastangų. Jei norite gauti orgazmą mylėdamiesi įprasta poza, kada jis bus viršuje, po klubais būkite pasidėjusios pagalvėlę. Taip jo varpai  bus lengviau pasiekti ir stimuliuoti G tašką. Taip pat gilesnės skverbties galėsite tikėtis mylintis naujos klasikos ar šuniuko pozomis. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras