Mažas penis – ne kliūtis malonumui

penis_pain.jpg
 
3 komentarai
Romantiškas pasimatymas, drugeliai pilve, jaudinantis artumas ir... metas nusimesti drabužius. Viskas vyksta tiesiog nuostabiai, kol neateina laikas pasirodyti jo pasididžiavimui visu gražumu. O tiksliau – visu mažumu. Vyrai, turintys mažą penį, šios akimirkos dažniausiai šiek tiek prisibijo. Daugybė moterų iš anksto nusiteikia, kad su tokiu „įrankiu“ malonumo tikėtis neverta. Ir vis dėlto tai – ne kas kita, kaip išankstinė nuomonė, kuri yra tiek pat teisinga, kaip ir teiginiai, kad nuo moters krūtų dydžio priklauso jos seksualumas. Tai taip toli nuo tiesos!

Svarbu ne ūgis

Kaip tikina daugybės moterų draugėms iš lūpų į lūpas perduodamos istorijos, vyrai mažu peniu dažniausiai būna kur kas švelnesni  ir išradingesni lovoje nei tie, kurių pasididžiavimas „kalba pats už save“ – paprastai „mažylių“ savininkai patys žino, kad gamta jų šiuo privalumu neapdovanojo, taigi stengiasi tai kompensuoti savo išmone ir glamonėmis, kurios moteriai gali suteikti kur kas stipresnį orgazmą, nei darbavimasis vien peniu, kad ir koks įspūdingas jis bebūtų. 

Tokie meilužiai labai gerai suvokia ir įžanginių glamonių svarbą, ir tai yra jų savotiška maža gudrybė: juk jei moteris bus nepakankamai susijaudinusi ir pamatys jų nepakankamai įspūdingus gabaritus – seksas gali apskritai nuplaukti. O štai susijaudinusiai moteriai dydis tampa nebe taip svarbu – ji paprasčiausiai trokšta sekso. Taigi pasiruošimas – šių vyrų koziris. Pridėkime dar ir pozų, glamonių įvairovę – ir gaunasi atominis mišinys, kurio joks įspūdingų gabaritų, bet riboto išradingumo meilužis nepralenks!

Kas leidžiama Jupiteriui – negalima jaučiui

Ši garsi romėnų sentencija idealiai tinka ir kalbant apie analinį seksą. Nesuklysime teigdami, kad absoliuti dauguma vyrų svajoja apie analinį seksą, ir tik pakankamai nedaug moterų ryžtasi tai pabandyti. Įvairios apklausos nurodo ir pagrindinę priežastį, kodėl dailiosios lyties atstovės to vengia: pamėginusios įsivaizduoti, kaip didelis penis skverbiasi į siaurą ir natūralios lubrikacijos neturinčią analinę angą, moterys praranda bet kokį ūpą išmėginti tokius žaidimus. Taigi iš čia – ir logiškas paaiškinimas, kodėl mažo penio savininkams tokia laimė nusišypso dažniau: moteriai ne taip baugu išmėginti analinius žaidimus matant, kad penis nesiskverbs pernelyg giliai.

Būtent mažo penio savininkai kur kas dažniau pamaloninami ir „gilios gerklės“ triuku: moteriai apžioti visą penį, kurio dydis – mažesnis nei vidutinis, nepalyginamai lengviau, nei išdarinėti pornografiniuose filmuose matytus supertriukus su gigantu. 

Pastebėta, kad vyrai, turintys mažą penį, rečiau kenčia nuo erekcijos sutrikimų, jie gali ilgiau tęsti lytinį aktą – kas vėlgi garantuoja jiems geresnių ir ištvermingesnių meilužių statusą.

Pozų anatomija

Dauguma įmantresnių sekso pozų kur kas geriau tinka tuo atveju, jei vyro penis nėra didelis: giliai skverbiantis dideliam peniui, moteris gali jausti diskomfortą. Taip niekada nenutiks jei penis nedidelis. Jei penis mažas, ypač tinka poza, kai vyras ir moteris sėdi veidu vienas prieš kitą – tokia poza garantuoja maksimalų įsiskverbimą, taigi užtikrinama visapusiška stimuliacija. Be to, taip patogu papildomai stimuliuoti moters klitorį. 

Nepamirškime ir taško G, kuris yra antroje moters makšties vidinės sienelės dalyje, bet ne pačiame makšties gale, mažas penis dažniau stimuliuoja kaip tik jį, tuo tarpu kai ilgesnis – tiesiog pro šį jautrų tašką praslysta ir nuslenka gilyn.

Visi šie išvardyti privalumai akivaizdžiai rodo, kad mažas penis – toli gražu ne problema, jis visai netrukdo patirti malonumą. Atvirkščiai – dažnai įkvepia išradingesniems lovos žaidimams ir užtikrina intensyvesnius, įvairesnius pojūčius. Svarbiausia – kad moteris nepultų lyginti, kokio ilgio penį turėjo jos buvęs meilužis, o kokį turi dabartinis. Beje, vyrui taip pat labai svarbu laiku liautis dėl to kompleksavus. Dydis – ne pats svarbiausias dalykas sekse, tai – įrodytas faktas.

Kad kirvis atitiktų kotą...

Išvardijome pakankamai daug privalumų, kuriuos sekse teikia mažesnis už vidutinį penis. Bet tai taip pat nereiškia, kad metas pulti į kitą kraštutinumą: mažesnis – tai dar nereiškia geresnis. Tai – tiesiog kitoks. Taigi į klausimą, koks penis geriau – didesnis ar mažesnis – vienareikšmiško atsakymo nėra, o objektyvi tiesa, kaip visada, tikriausiai yra ties aukso viduriuku.

Anatomiškai moters makštis gali pakankamai daug išsitempti ir susiaurėti, taigi kuo puikiausiai prisitaiko prie bet kokio dydžio penio. Susijaudinusios moters makštis siekia apie dešimt centimetrų – vadinasi, jai kuo puikiausiai tiks net ir visai nedidelis penis. Jei reikia – makštis gali pailgėti net du kartus, tad ir labai didelis penis tikrai tilps. Tiesa, šioje situacijoje būtina, kad moteris būtų labai susijaudinusi, o vyras turėtų skverbtis lėtai ir švelniai.

Kad moteris pajustų kuo didesnį malonumą mylėdamasi su nedidelių gabaritų partneriu, verta žinoti ir keletą niuansų:

•  Mylėkitės tokiomis pozomis, kurios užtikrina giliausią prasiskverbimą: šuniuko poza; poza gulint ant šono: moteris guli ant nugaros, dubuo pakeltas, kojos – partneriui ant pečių.

•  Kai moteris – viršuje, ji gali visiškai kontroliuoti įsiskverbimo gylį.

•  Jei norite kitokių pojūčių, laikiną penio padidėjimą galima sukelti specialiai tam skirtomis penio pompomis arba papuošti jį pailginimui skirtais sekso žaisliukais.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Penio didinimo tabletės - http://tonzes.com/penilt.htm
Naudoju jį dar tik 6 savaites. Mano penis tapo didesnis 2 cm.
Labai svarbus yra penio storis. As megstu didelius penius, ssu mazais peniais as nepatiriu orgazmo.
Nereikėtų lyginti įvaldžiusį sekso techniką ir taktiką mažo penio savininką su primytyviu nieko nemokančiu, išskyrus "pirmyn- atgal" vyrą su dideliu. Šiuo atveju beveik visada pirmasis bus vertinamas labiau, bet taip lyginti nėra korektiška. Reikėtų lyginti visiškai vienodų dvasinių, intelekto, fizinių, seksualinių savybių vyrus, kurie skiriasi tik savo "įrankio" dydžiu- tada dauguma moterų (bet ne visos) teikia prioritetą didesniems gabaritams (ypač storiui).
Tad teisingiausias, matyt, būtų pasakymas, kad dydis nėra svarbiausia dalykas sekse ir santykiuose, bet reikšmę turi.
Naujas komentaras