Maži pokyčiai, kurie pagerins poros intymų gyvenimą

pora-563f3aaebb052.jpg
 
Jeigu sekso metu nejaučiate pilnatvės bei malonumo, o iki jų, rodos, trūksta tiek nedaug – šis straipsnis tiks būtent jums. Keleto mažų triukų, gudrybių ir pokyčių dėka galėsite jausti ženklų tarpusavio intymaus ryšio pagerėjimą bei daugiau kūniškų malonumų. Nereikės nei didelių investicijų ar kardinalių pokyčių, jog tai suveiktų. Tad skaitykite ir pagerinkite intymų gyvenimą.

Šalin drabužius bei susivaržymus


Keista, tačiau bene dažniausias trikdis kelyje į gerą seksą yra susikaustymas bei susivaržymas. Jo atsikratyti padeda prisitaikymas prie vienas kito bei tai, jog jaučiatės patogiai savame kailyje. Pradėkite su partneriu(-e) po namus vakare arba net visą dieną vaikščioti nuogi arba tik su apatiniu trikotažu. Ne viena moteris duodama interviu arba kalbėdama apie santykius atskleidė, jog tai ženkliai padidina susiglaudimų ir glamonių skaičių.


Sekstingas


Ko gero Lietuvoje šis bendravimo būdas poroje nėra dar toks populiarus kaip vakaruose. Lietuviai jo dar tiek neįtraukia į savo santykius, o visai be reikalo, kadangi tai atitraukia nuo rutinos, leidžia nepamiršti mylimo žmogaus net ir vargų bei darbų apsuptyje ir sukuria tikrai seksualią atmosferą tarp mylimųjų. Truputis nepadorių žinučių bei pikantiškos nuotraukos net ir darbo valandomis gali sukurti geismą, kuris truks visą dieną.


Laiką kartu leiskite kitaip


Pokyčiai bei siurprizai visada jaudina. O nuo paprasto iki seksualinio jaudulio – tik vienas žingsnis. Jeigu įprastai einate pasivaikščioti po parkus, galbūt pats laikas imtis aktyvesnės veiklos arba tai pakeisti filmų vakaru patogiai susirangius lovoje arba ant sofos? Galbūt išvykti į spontanišką kelionę būtų pats sėkmingiausias žingsnis, atversiantis kelią į daugybę orgazmų ir malonumų... Spėlioti galima daug, bet su rutina taikstytis nereikėtų. Kad ir ką sugalvosite arba pabandysite, pasistenkite laiką kartu leisti kitaip nei tą darote įprastai. 


Kalbėkite sekso metu


Jeigu to nedarote, jūsų sekso kokybė tikrai kenčia. Nešvankūs pokalbiai sekso metu labai patinka moterims, tačiau ir vyrus labai jaudina, kai moteris sekso metu kalba nepadorius dalykus. Svarbu, kad tai nebūtų vien gašlu ir vulgaru, bet būtų ir „į temą“. Įdomus faktas, jog moteris labai jaudina kai joms į ausį vyrai kalba užsienio kalba (ypač prancūziškai). Tad, jeigu mokate kitą kalbą, nešvankios frazės, kurių suprasti nebūtina, tikrai ją sujaudina.


Lubrikantas


Lubrikanto niekad nebus per daug. Pabandymui galite įsigyti vos keletą eurų kainuojantį variantą, o vėliau, kai pradėsite maksimaliai mėgautis pagerėjusiu seksu – pasirinkti kitokį, prabangesnį lubrikantą. Jie turi aromatus, jais galima masažuoti bei visaip kitaip patobulinti įprastą seksą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras