Mažos dovanos dideliam O

02datemodel.jpg
 
Mini sekso žaislai – puiki kalėdinė dovana. Ir tiems, kas jau seniai plečia savo malonumų ribas žaisdamas suaugusiųjų žaidimus, ir tiems, kuriems dovanoti ar gauti tokią dovaną – drovumo persmelktas jautrus pirmas kartas.


Dydis – svarbu, ypač jei tai – mini 

Apie tai, ar vyriško pasididžiavimo dydis svarbu, ar nelabai, ginčijasi ir moterys, ir vyrai. Vieningos nuomonės šiuo klausimu nėra. O štai su sekso žaislų gabaritais viskas paprasčiau. Iš tiesų jų ilgis, skersmuo ir panašios charakteristikos gali būti labai įvairios priklausomai nuo to, kam ir kaip šie daikčiukai bus naudojami. Kaip tik todėl net ir visai nedideli žaisliukai gali sukelti ne tik visavertį malonumą, bet ir stipriausią orgazmą jūsų gyvenime: jie sukurti tam, kad būtų maži, patogūs, bet savaip galingi.

Artėjant šventėms mažų sekso žaislų  (vibruojančių kulkų, ben-va kamuoliukų, mini vibratorių ir kitų) paklausa pastebimai išauga. Kodėl? Ogi todėl, kad juos patogu dovanoti mylimam žmogui. Nedidelė daili dėžutė, o jos viduje – daikčiukas, galintis suteikti didžiulį erotinį malonumą: kas gali būti geriau, šventiškiau ir... subtiliau! Taip, taip, būtent kalbant apie pačius mažiausius erotinius žaislus žodis „subtilu“ kuo puikiausiai tinka. Tam tikrais atvejais kompaktiškas intymus aksesuaras yra daug parankesnis sprendimas nei kas nors didesnių ir įspūdingesnių gabaritų. Ir viena tokių sričių – žaisliukai kalėdinėms dovanoms. Žvilgtelėkime, kuo gi jie tokie geri?
 


5 priežastys dovanoti mažą erotinę staigmeną
 

Diskretiška. Jei norite savo dovaną įteikti diskretiškai net ir tada, kai aplink jus – daug žmonių, geriausia – kai ji ne itin didelė. Mini sekso žaisliukus kaip tik ir yra nesudėtinga supakuoti taip, kad dovana neužimtų daug vietos. Tai patogu ir dovanojančiajam, ir gaunančiajam. Mažas, dailiai supakuotas intymus daikčiukas idealiai tiks ir dovanojant ką nors iš suaugusiųjų repertuaro pirmą kartą, kai vis dar kyla dvejonių dėl partnerio (-ės) reakcijos: kai žaislas nedidelis, jis nesukels pernelyg daug nuostabos. Nebe naujokjams šioje srityje maži sekso žaislai pravers dar ir tuo, kad taps puikiu didesniųjų pakaitalu kelionėse ar darbe. Kaip tik tai ir yra antrasis jų privalumas – mobilumas.Vibro kulka Ace of SpadesMobilumas. Kraunantis kelioninį lagaminą atrasti vietos dideliam vibratoriui ar netgi visam BDSM rinkiniui – drąsu. Taigi ne visi tam ir ryžtasi būgštaudami: o kas, jei lagamino turinį pamatys bendrakeleiviai? O miniatiūrinį žaisliuką galima pasiimti kur tik norite: į atostogų kelionę, žygį, įsimesti į rankinę einant į darbą. Jis niekam nekris į akis ir garantuos malonias akimirkas jums kad ir kur bebūtumėte. 


Aptakių formų vibratorius Mimi


Nesukelia įtarimų. Mini žaislą bus patogu ne tik nešiotis, bet ir laikyti namuose – jį paprasta paslėpti net ir nuo smalsiausių namiškių. Paprastai šių žaislų forma bei dizainas ,apskritai, iš pirmo žvilgsnio nekrenta į akis, primena veikiau minimalistinio stiliaus suvenyrą nei erotinę prekę. 
Fifty Shades of Grey vibratorius Wickedly Tempting 

Efektyvu. Tokius žaislus lengva patogiai priglausti prie erogeninių zonų, įsiskverbę jie idealiai prisitaiko prie kūno linijų. Beveik visada nedidelio dydžio sekso žaislai išsiskiria efektyvumu. Esmė tame, kad dauguma jų turi tam tikrų režimų, leidžiančių maksimaliai stimuliuoti jautriausias kūno vietas. Ir tai nenuostabu – juk jie ir sukurti taip, kad minimaliomis apimtimis suteiktų kuo daugiau malonumo. 


Vibruojantis kiaušinėlis Caresse

 

Modernu ir stilinga. Dovana su netikėtumo elementu, tokia, kuri tikrai suteiks malonumą ir dar išliks maža (ir tiesiogine, ir perkeltine prasmėmis) judviejų paslaptimi – tiesiog tobulas žingsnis, leidžiantis tapti dar artimesniais!


Penio žiedas Dante

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras