Mažos moterų orgazmo paslaptys

5ffcf565055c3ce44c-69635798.jpg
 
10 komentarai
Vyrai, norėdami suteikti savo moteriai didžiausią įmanomą malonumą, dažnai daro daug klaidų. Kaip iš tikrųjų reikėtų elgtis, kad mylimoji patirtų stiprų, šlapią, garsų ir iki pat sielos gelmių sujaudinantį orgazmą?

Didžiausia klaida, kokią vyrai daro lovoje, yra nusiteikimas būtinai suteikti partnerei didžiausią įmanomą malonumą. Jie imasi įvairiausių technikų, ypatingai stengiasi, tačiau dažnai užmiršta pačius paprasčiausius dalykus. Kame slypi moterų orgazmo paslaptys?

  • Nusiteikimas. Kai gulamasi į lovą su vieninteliu tikslu – kad moteris turi patirti orgazmą – tai griauna jo pasiekimo tikimybę. Dažniausiai vyrai stengiasi išbandyti ant savo partnerės visas žinomas technikas, kad tik ši užkoptų į aukščiausią malonumų viršūnę. Tačiau toks išankstinis nusiteikimas būtinai pasiekti tikslą yra labai blogas, užfiksuojantis jį kiekvieno galvoje, sukuriantis spaudimą, kad orgazmas privalo būti patirtas. Moteriai tai sukelia augantį stresą, nerimą, kas tik dar labiau sumažina arba iš viso atima bet kokius seksualinio išsilaisvinimo šansus.
  • Stresas. Kai stresas ir partnerio spaudimas yra per dideli, moteris taip ir lieka nepatenkinta. Tikslo, kad ji būtinai turi patirti orgazmą, pastatymas į pirmąją vietą bei jo nepasiekimas galiausiai suteikia nusivylimą abiem partneriams. Paradoksalu, tačiau, kad būtų išvengta tokios situacijos, prieš gulant į lovą visiškai nereikia galvoti apie orgazmo pasiekimo moteriai būtinybę. Tik taip galima sulaukti didžiosios palaimos. Vietoj tikslo siekimo, vyras turėtų didesnį dėmesį skirti paties proceso malonumui.
  • Bendravimas. Kas tinka ir patinka vienai moteriai, nebūtinai bus priimtina ir kitai. Išsiaiškinti šiuos aspektus yra privalu, o tai geriausia padaryti bendraujant. Verbalinė komunikacija yra pati aiškiausia. Tačiau jeigu mylimajai nedrąsu kalbėti, ypatingai jeigu klausiama tokiu momentu, kada vyro galva yra tarp jos šlaunų, tada reikia atidžiai stebėti neverbalinius ženklus. Rankų suspaudimų, kūno atsako dėka nesudėtingai galima atpažinti, kam pritariama, o kam – ne. Kalbėjimasis su partnere ilgainiui atneša daugiau malonumo ir garantuoja dažnesnius ir stipresnius orgazmus.
  • Skubėjimas – viena didžiausių vyro klaidų. Jeigu jis gali patirti orgazmą labai greitai, tai moteriai reikalingos kur kas ilgesnės preliudijos. Tik taip galima tikėtis, jog ši pakankamai susijaudins, visiškai atsipalaiduos ir galiausiai pasieks orgazmą. Beje, proceso metu, kiekviename įžangos žingsnyje vienokios ar kitokios stimuliacijos intensyvumas turėtų augti.
  • Susijaudinimas. Tik pakankamai susijaudinusi, moteris gali pasiekti orgazmą. Vyras turėtų atrasti tai, kas konkrečiai partnerei padovanoja didžiausius kūno šiurpulius ir malonumo bangas. Galima atlikti tokius veiksmus, kaip, pavyzdžiui, braukimas ranka šalimais karščiausiojo taško esančiomis kūno vietomis – vidinėmis šlaunų pusėmis, užpakaliu, klubais. Kiekvieną sekundę moteris tampa vis drėgnesnė ir iki skausmo laukia, kol galiausiai vyras į ją įsiskverbs. Tai – pats geriausias metas seksualinės energijos išlaisvinimui.
  • Atsipalaidavimas. Kad moteris galėtų patirti orgazmą, ji privalo būti visiškai atsipalaidavusi. Vyras turėtų pasistengti, kad iš galvos, būtų pašalinti visi mylimąją kamuojantys rūpesčiai. O tokių gali būti nemažai. Klausimai, kaip atrodo jos kūnas, ar patirs orgazmą bei kiti panašūs, dažnai verda moterų galvose. Tačiau dėka partnerio žodžių, prisilietimų, veiksmų, jie, kad ir laikinai, bet gali ištirpti. Abiejų žmonių galvose turi likti tik mintys, susijusios su seksu, o kūniška meilė – būti visiškai atpalaiduota ir laisva.
  • Duoti, o po to gauti. Vyrai, prieš trokšdami malonumo sau, visų pirma jį turi suteikti moteriai. Tai duos papildomos naudos kiekvienam. Stipriosios lyties atstovai gali patvirtinti, kad net ir oralinis seksas jiems būna geresnis tada, kai jį suteikia jau orgazmą patyrusios moterys. Taigi, ir su pačiu seksu yra tas pats.
     

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
ne ekspertė,orgazmas savaime ateina bet jeigu tu ji sulaikai tai blogai. Orgazma reikia pajausti visu kunu ir ji paroditi, kad partneris pajaustu ta pati ir matitu tavo palaimos virsune
Jurgika, tu neteisi, meile ne varomoji gyvenimo jega, meile yra tada, kai myli sirdimi, o kuniska meile tik sustiprina arba isskire zmones
Agnieška,as su tavim sutinku, meileje kaip ir gyvenime viska turim dalintis po lygiai.Jei vienas, ar kitas nedes jokiu pastangu tai ir meile bus nemaloni, o tik atliktas reikalas , del kurio paskui dauguma poru skiresi
Platoniška meilė geriau, o sexas yra purvinas reikalas.
Didžiausia vyrų pagrindinė klaida, kad jie per daug skuba ir siekia, kad pasitenkintų tik patys. Be to, dar nereiškia, kad tik vyras turi stengtis,jei pati moteris nieko nedarys - nieko gero ir nebus... Fifty/ fifty pasiekti rezultatai priklauso vienodai nuo abiejų. Nei vienas vyras negali žinoti kas tinka ir patinka būtent tai merginai...kartais juos pačius turime užvesti ant kelio ;)))
du vienas kita mylintys zmones nesuka sau galvu del tokiu dalyku. tai naturalus dalykas ir, beje, varomji gyvenim jega.
Durniai jus, perskaitykite straipsni ir nepiskit cia proto. "As" sumauta feministe! Ir savo bx turbut nepatenkinta merga. Jeigu greubei elgiasi ne vaikinas o vaikinai. Tai turbut esi... su kuria elgiasi kaip nori. Su normalia moterimi, kaip ir su normaliu vyru elgiamasi svelniai, jeigu jo/s poreikiai nera kitokie.
blogiausiai yra tai, kad visuose straipsniuose moterys mokinamos, kaip svelniai ir ka daryti su vyrais, ju organais, o tuo tarpu vyrai daznai daro ta klaida, kad viska daro lyg gerai, bet per greitai, per grubiai ir pan...Musu organai, kaip ir ju, yra jautrus, gyvi - ne guminiai, tai reikia juos moketi jausti, kaip mes jauciame ju organus, jausmus lovoje, kuno kalba...
kai tikrai myli vienas kitą, orgazmas tikrai nebūna pagrindinė siekiamybė ir būtinybė.
Jei tikrai myli vienas kitą, nereikia jokių patarimų, kad abu pasiektų palaimą.
Naujas komentaras