Meilės aromatas, koks jis?

d5448a03-bb59-454b-90e7-d897750f18fc.jpg
 
1 komentaras
Sekso kvapų pasaulyje aromatas vaidina milžinišką vaidmenį. Jautrumas kvapams yra uoslės pamatas, o meilės jausmas ir aistringi žaidimai yra kuo puikiausiai užuodžiami. Anot mokslininkų 98 procentai mūsų minčių ir veiksmų priklauso nuo mūsų pasąmonės, o kvapai ir aromatai gali sukelti daugybę pačių įvairiausių jausmų, emocijų ir įspūdžių. Todėl drąsiai galima teigti, kad kvapas gali būti galingas viliojimo ginklas.

Aromatai

Uoslės svarbiausias organas - nosis.  Norėdami užčiuopti ryšį su mylimu žmogumi, žmogus  nesuvokdamas gali jo ieškoti pagal kvapą. Žinoma, tai nereiškia kad išvaizda nėra svarbi, tačiau dar prastai matydami naujagimiai motiną pirmiausia atpažįsta būtent pagal jos kvapą.

Taip yra ir suaugusiųjų pasaulyje. Kaip jau minėjome kvapo suvokimas susijęs su sudėtingais pasąmonės mechanizmais, todėl įvairūs kvapai mums gali sukelti aistros, nenuvaldomo geismo ar net gailesčio bei priešiškumo jausmą.

Kvapas - informacija. Jis iš karto apibūdina Jūsų asmenybę ir leidžia nesunkiai identifikuoti žmogų. Kvapai gali atidengti mūsų dvasinį ir seksualinį šydą ir atskleisti kiekvieno fantazijas, troškimus ir svajones. Ir visa tam nereikia jokių žodžių.

Feramonai mūsų gyvenime

Natūralūs kvapai gamtoje yra vos pastebimi, tačiau mes juos vis vien užuodžiame ir tas netikėtas kvapas iškarto reaguoja su mūsų pasąmone. Išvertus iš graikų kalbos “feromonai” reiškia “turintys įspūdžių”. Feromonai, tai biologiškai aktyvios medžiagos, kurios yra labai mažos koncentracijos, tačiau jos pilnai pakanka, kad veiktų kaip siųstuvas ir žmogus gautų atsaką. Feromonai yra gaminami endokritinėje liaukose, esančiose išangėje, šlapimo organuose, krūtyse, kojose, burnoje, pažastyse ir net ant odos. Yra duomenų, kad kai kurioms moterims vyro prakaito kvapas padeda sureguliuoti mėnesinių ciklą.

Amerikos mokslininkai atrado ryšį tarp susilpnėjusios uoslės ir seksualumo. Mokslininkai nustatė, kad yra glaudus ryšys tarp seksualinio elgesio ir tarp to, kaip sugebame suvokti, užuosti kvapus. Pasirodo, kad žmonės, kurie turi mažiau išvystytą uoslę skundžiasi seksualinėmis  ir psichologinėmis anomalijomis.

Moters kvapas

Čechovas yra pasakęs "Moterys kvepia ledais“, o vienas žymus XIX amžiaus  prancūzų gydytojas plačiau apibūdino moters kvapą. Pasak jo, blondinės kvepia ambrozija, trumpo kirpimo rudaplaukės – žibuoklėmis, o brunetės – rožių žiedlapiais, tamsia mediena ir muskatu“. Gydytojas teigė, kad kvapas puikiai atsiskleidžia per odą.

Įdomus faktas tas, kad Afrikoje tos gentys, kuriose savo partnerius renkamasi tik pagal kvapą, gyvena laimingą ir ilgą vedybinį gyvenimą.

Afrodiziakų galia

Naujų kvapų atradimas padėjo daugeliui moterų ir vyrų atrasti savo skonio paslaptį. Kvapu, kuriuo galėjo pritraukti priešingos lyties atstovus garsėjo geišos ir kurtizanės. Taip pat yra daugybė legendų apie afrodiziakų galią dar gilioje senovėje. Todėl nemažai įvairių afrodiziakų yra pavadinti deivių (pavyzdžiui, Afroditės) vardu arba jiems suteikiami tokie galingi pavadinimai kaip ispaniški meilės lašiukai. Ir žinoma, ne veltui.

Taigi, afrodiziakai – kvapai, kurie sukelia erotiškus jausmus ir padidina seksualinį potraukį. Puikiais afrodiziakais gali būti kvepalai, aliejai, įvairūs purškikliai. Juos galima tepti, purkšti ant riešų, kaklo, už ausų. Taip pat galima šias priemones naudoti ir darant atpalaiduojantį masažą.

Įkvepiant aromato į nosį patenka aromatinių medžiagų molekulės, kurios sąveikauja su uoslės receptoriais ir tokiu būdų sukelia nervinį impulsą, kurie prijungia kitus jutiminius receptorius ir visą šią informaciją identifikuoja, apdoroja mūsų smegenys. Nuo to ir priklauso kaip užuodę vienas kito kvapą elgsimės. Bet šie kvapai tikrai suaktyvins kraujotaką, sukels tam tikras asociacijas ir padidins lytinį potraukį bei aktyvumą.

„Žmogaus kvapas – visada kūniškas, taigi nuodėmingas“ (Kvepalai. Vieno žudiko istorija). Pasitelkite kvapų magiją ir pasinerkite į jaudinančius ir geismo kupinus meilės ir kvapų terapijos žaidimus!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
pasarykit be vip nemokamas pažintis p y d e r a s t a i!!!!
Naujas komentaras