Meilės pozos: iš kur semtis idėjų?

pozos(2).jpg
 
Ko gero, visi sutiks su nuomone, jog tai, kas kartojasi ilgą laiką, anksčiau ar vėliau pabosta, nebeteikia malonumo. Įdomu tai, jog tokia taisyklė galioja viskam: pusryčiams, kuriuos valgote, kavai, kurią geriate darbo pertraukėlių metu, pramogoms, kurias renkatės laisvą vakarą ir pan. Tačiau yra dar vienas dalykas, kuomet ši taisyklė taip pat yra svarbi. Tai – meilės pozos. Jei ilgus metus praktikuojate tik tą pačią pozą, tik laiko klausimas, kada viskas nusibos. Ką daryti tokiu atveju? Išeitis tik viena: ieškoti idėjų, kaip paįvairinti pabodusią kasdienybę. Tad pats metas leistis į naujovių paieškas. Na, o jei jūsų paieškos tikslas yra naujos meilės pozos, pateiksime keletą įdomių idėjų, kur jų ieškoti.

Interneto portalai suaugusiems

Vienas geriausių pasirinkimų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį tuo atveju, jei galvoje jau kurį laiką sukasi mintis, jog reikėtų išbandyti naują pozą, tai – interneto portalai suaugusiems. Tokiuose portaluose galima rasti visko, kas yra susiję su N–18 ženklu: nuo pikantiškų nuotraukų iki įdomių meilės istorijų, nuo naujausių sekso prekių iki įmantrių pozų aprašymo.

Kamasutra

Gerai visiems žinoma Kamasutra yra viena iš tų šaltinių, kurioje gausu pačių įvairiausių meilės pozų. Garantuojame, šioje meilės biblijoje sau tinkančią pozą ras net patys išrankiausi ir, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, viską išbandę žmonės. Ar jau savo miegamojo lentynoje turite šią knygą? Jei ne, pats metas keliauti į internetinį ar įprastą knygyną.

Moteriški žurnalai

Šiuo klausimu gali padėti ir moteriški žurnalai. Nors juose daug skiriama dėmesio tik tam, kas yra aktualu vien tik dailios lyties atstovėms, pradedant šio sezono tendencijomis ir užbaigiant patarimais, kokį plaukų kondicionierių rinktis, reikia pastebėti, jog būtent šiuose žurnaluose yra vietos ir tam, kas aktualu abiejų lyčių atstovams. Tai – skyrelis suaugusiems, kuriame gausu pačių įvairiausių patarimų: nuo to, kaip surengti afrodiziakišką vakarienę iki to, kokią naują pozą verta išbandyti.

Moteriški portalai

Moteriški portalai – puiki alternatyva moteriškiems žurnalams. Čia taip pat skiriama dėmesio tik suaugusiems asmenimis skirtoms temoms, o pasiūlymai apie tai, kokias naujas meilės pozas verta išbandyti, yra viena iš jų. Reikia pastebėti, jog kai kurias atvejais tokie portalai yra geresnis pasirinkimas nei žurnalas – nereikia laukti, kol pasirodys naujas numeris, galima skaityti neišleidžiant nei cento, be to, informacija yra visada paprastai pasiekiama.

Kaip matyti, pasiteisinimas, jog norėtumėte išbandyti naują pozą, tačiau nežinote, kur ieškoti idėjų, tikrai netinka – paiešką vykdyti galite naudodamiesi interneto portalais, skirtais suaugusiems, Kamasutra, moteriškais žurnalais ar portalais. Vis dėlto, nepaisant šios įvairovės, reikia paminėti, jog yra ir dar vienas, ne ką prastesnis šaltinis. Tai – jūsų pačių fantazija...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras