Meilužės kamikadzės

5258645(2).jpeg
 
2 komentarai
Šį kartą mes papasakosime apie dažniausias ir pavojingiausias vyrų fantazijas susijusias su moterimis. Mūsų pareiga Jus įspėti, o ar pasinerti į meilės romaną su moterimi kamikadze, spręskite patys.

Draugo žmona

Visiems žinoma taisyklė, labiausiai norisi to, kas yra draudžiama.  Todėl nebūtų nieko keisto jei vieną dieną save užkluptumėte svajojant apie seksą su draugo žmona. Tačiau žinokite, kad pasaulyje yra daug kitų gražių, intelektualių ir protingų moterų. Meilės romanas su draugo žmona viena pavojingiausių gyvenimo situacijų, todėl jei norite ekstremalių pojūčių geriau jau čiuožinėkite ant bangų kartu su rykliais ar šokinėkite nuo lyno. Tokios pramogos bent užtikrins, kad viskas baigsis greit ir skaudės trumpai. O savo gyvenimą perkelti į  naują “Santa Barbara” sezoną – nedėkingas uždavinys.
 

Teigiamas aspektas. Kai kurie rašytojai ir žymių knygų autoriai tokią patirtį su draugo žmona išgyveno ir taip jie pelnė pasaulinę šlovę. Vienas tokių rašytojų buvo Eugenijus Oneginas.

Labai turtinga moteris

Louis Vuitton rankinės, prabangūs vardiniai kvepalai ir žėrintys papuošalai. Tikrai nesunku įsimylėti turtingą moterį, kuri turi pakankamai pinigų kosmetologijai, soliariumams ir net plastikos chirurgijos klinikoms. Turtingai ir gan garsiai moterei nėra sunku užkariauti bet kurio vyro širdį. Tačiau draugystė, romanas ar meilės nuotykis su piniginga dama gali atnešti daug sumaišties tiek jos, tiek jo galvoje: 

  • Ją gali kankinti tokios mintys “Jis manęs nemyli, jam svarbūs tik mano milijonai”.
  •  Arba ji gali būti įsitikinusi, kad nusipirko puikiai dirbančius vyriškus lytinius organus už labai gerą kainą.

Teigiamas aspektas. Kada nors ji gali Jums palikti savo palikimą, tačiau tokios moterys dažniausiai būna ištekėjusios už gydytojų, teisininkų ir milijonierių.

Kaimynė

Žmona išėjo ir prasidėjo! Ryte pasikeičiate žaismingomis šypsenomis einant į darbą, o per pietus išgeriate puodelį arbatos, kol vieną kartą visai netyčia įvyksta eilinė buitinė avarija ir arbatos puodelis tiesiog išsilieja ant jūsų kelnių, o tada, o tada – liekate be jų. Žinoma, meilužė kaimynė labai patogus ir ekonomiškas variantas. Jums nereiks piltis kuro važiuojant pas ją, o akutė duryse taps viena geriausių apsisaugojimo priemonių, nes viską kas vyksta aplink galėsite ramiai sau stebėti. Tačiau, kas tada?

Tikriausiai nejaukiai jausitės kai ta pati kaimynė ateis kaimyniškai pasisveikinti su  jūsų mylimąja ir žiūrės viena kitai tiesiai į akis arba tiesiog  užsuks aplankyti Jūsų kada tik panorėjus.

Teigiamas aspektas. Nėra.

Seksas su bose

 

Kaip seksualu. Ateinate į darbą ir žinote, kad ta karšta, raudonai lūpas pasidažiusi moteris yra Jūsų. Tikrai smagu žinoti, jog galite palikti originalią žinutę ant jos darbo stalo ar kėdės. Taip pat nemažiau įdomu yra patenkinti savo smalsumą sužinant ką jūsų bosė mėgsta veikti lovoje. Tačiau tuo pat metu vyrai gali  šalintis seksualiosios viršininkės. Suderinti darbą ir intymius santykius ne tokia jau ir lengva užduotis, o tikriausiai ir patys suvokiate, kad ši situacija –  labai pavojinga.

Taigi, troškimas veltis į nuotykį su viršininke gali būti didžiulis. Tačiau prieš žengiant šį žingsnį gerai pagalvokite, kas jums svarbiausia, esamas darbas ar seksas? Juk dažniausiai tokie romanai būna laikini.

Teigiami aspektai. Jeigu Jums nėra didelio skirtumo kokioje kompanijoje dirbti ir esate pakankamai  lankstus žmogus, tuomet puiku. Mėgaukitės seksu su savo viršininke, o kai būsite laisvesnis, nepamirškite  nusiųsti savo CV įdarbinimo agentūroms.

Meilės nuotykis su būrėja

Ankščiau ar vėliau kiekvienas vyras savo gyvenime sutinka moterį, kuri imasi parodyti jam kelią į ateitį. Norėdama tai padaryti tokia moteris turi nemenką arsenalą taro kortų, energetinių virbulių, o taip pat moka burti iš kavos tirščių bei orgazmo metu sugeba bendrauti su aukštesnėmis kosminėmis jėgomis. Labai tikėtina, kad susipažinęs su neeilinių sugebėjimų turinčia moterimi pasikeisite į gerą. Galbūt mesite rūkyti, išmoksite skirti laiko  meditacijai ir kitiems įdomiems dalykėliams. 


 

Teigiamas aspektas. Jeigu nebūsite užkeikti galėsite džiaugtis pasibaigus šiam košmarui ir mokėsite burti iš arbatos lapelių.

Šešiolikmetė

 

Puiki figūra, graži oda, žvilgantys plaukai – jai nereikia jokio makiažo, ji visa kaip persikas, kaip gėlelė ir linksma kai paukštelis. Kaip Jūs galite likti sveiko proto bendraudamas su šešiolikmete? Pirmąją savaitę Jūs galbūt tiesiog linksmai bendrausite, vežiosite ją į vakarėlius ar kavinę, pramogausite ir žaisite nekaltus žaidimus. Antrąją savaitę jau kuo rimčiausiai galvosite apie baudžiamojo kodekso atsakomybę.

Teigiami aspektai. Jau minėjome, kad labiausiai geidžiama tai, kas yra draudžiama. Tačiau yra ir kitų jaunų žavių moterų pilnamečių.

Su kuria meiluže - kamikadze norėtumėte pasinerti į sekso nuotykį Jūs? O gal visų pirmiausia apsvarstysite visus pliusus ir minusus prieš gulantis į lovą su draugo žmona, bose ar nepilnamete? Puikiai suprantame, jog prieš gamtos šauksmą atsispirti sunku, tačiau nederėtų pamiršti, jog yra ir kitų meilužių, kurios linkusios į ekstremalius žaidimus. Ją nesunkiai galėtumėte surasti pažinčių portale suaugusiems, o svarbiausia -  gyvenimo malonumų neužtemdys jokie debesys.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Moterei :D
Eugenijus Oneginas Jums rašytojas???
Naujas komentaras