Miegamojo karalienė

30.jpg
 
Išaušo rytas ir Jums laikas keltis iš lovos? Jūsų laukia susitikimai su svarbiais asmenimis arba monotoniškas darbas prekybos centre? Jūsų vyras taip pat skuba keltis? Atsipalaiduokite ir rytą pradėkite kitaip!

Yra keli būdai, priversiantys vyrą sulaikyti lovoje. Jei įprastas seksas Jums jau pabodo ir norite naujovių, turėtumėte pasitelkti tris pagrindines taisykles: greitumas, romantika ir fantazijos. Pradedam?

Greitumas

Abiems su vyru žadintuvas ima skambėti 7.00? Pagudraukite ir iš vakaro vieną žadintuvą nustatykite pusvalandžiu anksčiau. Kai jis ims skambėti, pažadinkite mylimąjį bučiniu ir rytą pradėkite švelniomis glamonėmis. Nepamirškite įspėti vyrą, jog Jūs teturite vos trisdešimt minučių. Tad rytinis greitukas prieš sunkią darbo dieną – geriausias sprendimas. Visą dieną šypsosis ne tik Jūsų vyras, bet ir Jūs pati sulauksite nemažai komplimentų dėl skaisčios veido odos ar žibančių akių.

Romantika

Savaitgalio rytas – šventas laikas ir Jums, ir Jūsų mylimajam. Išjunkite mobiliuosius telefonus ir pradėkite rytą romantiškais pusryčiais į lovą. Paruoškite savo meilei gardžios kavos, iškepkite kiaušinienę arba omletą ir ilgai lepinkitės lovoje. Nepamirškite kartu išsimaudyti duše. Juk nėra nieko svarbiau už buvimą dviese, kai niekas netrukdo.

Fantazijos

Pats metas pasipuošti įspūdingo seksualumo apatiniu trikotažu, apsiauti aukštakulnius ir prietemoje, o gal net žvakių šviesoje sušokti mylimajam viliotinį! O kodėl gi ne? Juk Jūs puikiai žinote, kad vyrams patinka netikėtumai, o ką jau kalbėti apie tokias saldžias ir gundančias staigmenas, kaip individualus šokis tik JAM.

Reikia labai nedaug, tik šiek tiek fantazijų, kad Jūsų laikas, praleistas su mylimuoju, būtų pats puikiausias. Mylėkite, dalinkitės meile, džiaukitės vienas kitu ir kiekvieną dieną priminkite apie juntamą meilę. Gyvendami teigiamomis emocijomis greičiau sulauksite tikrojo pavasario. 

 
Komentarai
Naujas komentaras