Mokslininkai išsiaiškino, koks yra seksualios moters charakteris

seksas3.jpg
 
Be abejonės, jog skirtingiems vyrams patinka skirtingos moterys, o seksualumo sąvoka yra labai individuali. Nepaisant to, daugelis moterų daugybę dėmesio skiria savo išvaizdai, grožiui ir valandų valandas praleidžia kirpyklose ar sporto salėse. Juk kiekvienai damai išvaizda yra labai svarbi. Tačiau išorės bruožai tikrai nėra mažiau svarbūs už vidinį moters seksualumą. Tad kokios vidinės moterų savybės taip traukia vyrus?

Visai neseniai lenkų mokslininkai  įvardino vidines seksualios moters savybes. Jogailos universiteto mokslininkai  išsiaiškino, kad vyrus labiausiai žavi tos moterys, kurių reprodukcinėje sistemoje dera trys savybės: polinkis manipuliuoti, narciziškumas (atvirai demonstruojamas seksualumas) ir asmenybės sutrikimas (asocialus ir visuomenės normų neatitinkantis elgesys). 
 

Lenkijos mokslininkai taip pat pastebėjo, jog daugelį vyrų žavi  moterų atšiaurumas ir nepasiekiamumas, tačiau daugelis apklausų atskleidė, jog vyrai taip pat vertina besišypsančias damas.


Tad jeigu norite užkariauti jums patinkančio vyro širdį, vien grožio ir atviro seksualumo neužteks. Manipuliuokite, juokitės, būkite pakrikusios psichikos ir drąsiai šypsokitės!
  www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras