„Moteris viršuje“ sekso pozų problemų sprendimai

couple_bed-1200x628-facebook.jpg
 
Jis turi per didelį penį? Jūs esate per aukšta? Nesijaudinkite – kiekviena problema turi savo sprendimą. Skaitykite ir sužinosite, ką daryti, kai iškyla problemų.

1. „Esu neaukšta mergina, kuri mėgsta kaubojės pozą, bet mano vaikinas tikrai labai aukštas. Ir vietoje to, kad žiūrėčiau jam į akis, matau jo... spenelius. Ką daryti?“ 

Kiek pakeiskite šią pozą ir perkelkite veiksmą nuo lovos ant sofos – jis sėdi, jūs jojate ir ūgio skirtumas nebetrukdys.

2. „Esu apvaloka, o jis – liesas. Ar netraiškau jo?“

Kaubojės poza tobulai tinka mylėtis su liesesniu vaikinu. Kai atsidursite viršuje, nuleiskite vieną koją ant žemės tam, jog jis nelaikytų viso jūsų kūno svorio. Ir tada imkitės veiksmo.

3. „Nesu atletiška. Kaip dėl ištvermės?“

Darykite pertraukėles atsiguldama ant partnerio. Nenustokite judinti užpakaliuko aukštyn ir žemyn – taip nenutrauksite akto. Kai pasijusite pailsėjusi, seksualiai išsirieskite ir grįžkite prie pradinio pozos varianto.

4. „Jo penis didelis. Padėkite!“

Naudokite lubrikantą! Ir leiskite jam įsiskverbti tiek, kiek jums patogu. Pirmasis vaginos trečdalis yra jautriausias. Be to, jam tikrai patiks, nes taip bus stimuliuojama jo penio galvutė.

5. „Jo penis nėra pats didžiausias... Ką daryti?“

Tiesiog šiek tiek pasilenkite į priekį būdama ant jo. Tik įsitikinkite, jog partneris be trumpikių (jei partneris dėvi trumpikes, jums bus sunku pasilenkti į priekį). Galite (ir turėtumėte) pasilenkti tam, kad klitoris trintųsi į partnerio kūną.

6. „Kaip turėčiau judinti klubus?“

Eksperimentuokite kaip sekso mokslininkė! Bandykite sukti ratus klubais prieš ir palei laikrodžio rodyklę, įtraukite visas abėcėles raides į žaidimą. Atkreipkite dėmesį į tai, kas suteikia jums ir partneriui daugiau malonumo.

7. „Ką daryti, jei nesu pakankamai koordinuota, kad galėčiau nuo įprastos kaubojės pozos pereiti į atvirkščią?“

Geriausias būdas tą padaryti taip, kad jo daikčiukas neiškristų kol apsisuksite, tai įsitikinti, jog esate pakankamai žemai atsisėdusi ant partnerio. Tačiau nesijaudinkite, jei tai nepavyksta: ne visi esame treniruotės porno žvaigždės. Tiesiog nulipkite ir apsisukite.

8. „Man nelabai patinka ta mintis, jog mano krūtys atsiduria tiesiai priešais jo veidą.“

Jei jis jus myli, reiškia myli ir jūsų kūną. Pacituosime vieną vaikiną: „Tu jaudiniesi, kad nereaguosiu pozityviai į tai, jog tavo krūtys bus tiesiai man priešais veidą? Mergyt, tu beprotė.“

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras