Moteriška ejakuliacija – ne tik pornografinių filmų elementas?

orgazmas-77370349(1).jpg
 
Jei reikėtų sujungti du žodžius pagal tam tikrą prasminį ryšį, radę terminą „ejakuliacija“, neabejotinai ieškotume žodžio „vyras“. Iš tiesų šis gebėjimas neturėtų būti laikomas išskirtinai vyriška privilegija. Ejakuliuoti gali ir...moterys. Tiesa, skiriasi išskiriamo sekreto turinys, o ir ne kiekviena dailiosios lyties atstovė gali pasigirti tokia patirtimi (bent kartą tai patyrė tik 10-40% moterų).

Vadinasi, tie egzotiški „fontanai“, kuriuos tikriausiai ne kartą esate matę suaugusiems skirtuose filmuose – egzistuojantis reiškinys, o ne dirbtiniai efektai, skirti didesniam žiūrinčiųjų įaudrinimui. Tiesa, nors ir vizualiai panašūs procesai, moterų ejakuliacija neturėtų būti tapatinama su vadinamuoju „auksiniu lietučiu“. Pastarasis reiškinys dažniausiai sukeliamas sąmoningai, siekiant patenkinti išskirtinius seksualinius poreikius, tuo tarpu moteriška ejakuliacija – natūralus, dažniausiai nekontroliuojamas procesas, lydimas stipraus orgazmo. Jei būti apšlapintas norėtų toli gražu ne kiekvienas vyras, tai moters ejakuliavimo mintis yra kur kas labiau viliojanti. Remiantis atliktų apklausų duomenis, net 80% moterų ir 90% vyrų teigia, jog ejakuliacijos patirtis turėjo teigiamą poveikį intymiam gyvenimui. Savotiška meilės žaidimų paįvairinimo forma bei akivaizdus įrodymas, jog abi pusės lovoje daro viską teisingai!

Moteriškos ejakuliacijos tema nagrinėjama ne tik už miegamojo durų. Apie šį procesą aktyviai diskutuota jau senovės Kinijoje. Tuomet buvo prieita išvados, jog tokį gebėjimą turi tik išskirtinės, nežemiškomis galiomis pasižyminčios moterys, o proceso metu išskiriamas skystis netgi buvo pavadintas „Dievų nektaru“. Kas iš tiesų įeina į to „nektaro“ sudėtį? Atlikti moksliniai tyrimai leidžia daryti išvadas, jog egzistuoja dviejų rūšių moterų ejakuliacija. Vienu atveju didžiąją dalį išskyrų sudaro šlapimas, kitu – Skeno liaukos pagamintas sekretas. Beje, pastarasis turi ir konkrečią funkciją: papildomai sudrėkinti terpę ir užtikrinti spermatozoidams palankesnes sąlygas kiaušinėlio apvaisinimui.

Nors patirti ejakuliaciją fiziškai gali kiekviena moteris, tačiau natūraliai tokia patirtis aplanko retą. Norite pajusti, ar orgazmas, lydimas analizuojamo reiškinio, iš tiesų yra stipresnis nei įprastai? Vadovaudamiesi žemiau pateiktais patarimais, kibkite į praktiką!

Atsipalaiduokite ir eikite iki galo. Gali būti, jog iki ejakuliacijos jums buvo likusi vos akimirka, tačiau pati užkirtote tam kelią, sumaišiusi šią su...noru šlapintis. Norint pajusti maksimalų malonumą mylintis, būtina atsipalaiduoti ir leisti kūnui elgtis taip, kaip šis nori. Siekiant, jog kojos nepakištų tokie praktiniai rūpesčiai kaip baimė ištepti čiužinį, galima iš anksto pasirūpinti šio apauga.

Atraskite ir puoselėkite G tašką. Tas stebuklingasis taškelis, kuris vis minimas kalbant apie moteris bei jų orgazmą, tai priekinėje makšties sienelėje esantis nedidelis, grublėtas, migdolo dydžio plotas. Teigiama, jog moters ejakuliacija būtent ir įvyksta intensyvios šio taško stimuliacijos metu. G taškas stipriausiai stimuliuojamas tuomet, kai moteris, partneriui atsukusi nugarą, yra viršuje. 

Nevenkite sekso žaislų. Nesvarbu, koks karštas ir meilės meną lovoje išmanantis jūsų partneris bebūtų, penis fiziškai nėra pajėgus pakankamai stimuliuoti G tašką taip, jog įvyktų ejakuliacija. Šią problemą išspręsti gali padėti plati sekso žaislų įvairovė: tereikia įsigyti vibratorių, kurio forma specialiai pritaikyta G taško stimuliacijai. 

Atraskite tinkamą partnerį. Tai – bene pagrindinis reikalavimas. Būtina atvira diskusija ne tik šia, bet ir kitomis intymiomis temomis. Savo moters geidžiantis vyras dievina kiekvieną jos kūno lopinėlį, tad natūraliai įvykusi pastarosios ejakuliacijos, jei ir nustebins, tai nebent maloniai. Kitas klausimas, ar reikia dėti pastangas to siekiant. Jei viena poros pusė dėl to abejoja ar šį procesą laiko nepriimtinu, rekomenduotina palaukti, kol bus priimtas kompromisas. 

Kalbat apie moters ejakuliaciją, pravartu prisiminti taisyklę, jog gyvename tik kartą, kodėl neišbandžius visko, kas teikia malonumą? 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras