Moteriškas dominavimas – petingas

dominante.jpg
 
12 komentarai
Petingas ilgą laiką buvo laikomas kaip BDSM santykių dalis, tačiau paskutiniuoju metu tai tampa svarbiu faktoriumi prieš lytinį aktą, ir netgi tam tikru fenomenu populiarioje kultūroje.

​Skirtingai nuo standartinės strapono naudojimo praktikos, kai jis gali būti naudojamas sekse tarp dviejų vyrų arba dviejų moterų, petingas reiškia analinį seksą, kurio metu vyras tampa pasyvia puse, o moteris – aktyvia.

Ilgą laiką buvo manoma, kad panaši praktika gali egzistuoti tik santykiuose tarp dominuojančiojo ir pasyvaus, nepereinant į rolių žaidimus. Tačiau dar šio amžiaus pradžioje straponas palaipsniui tapo gana legalus elementas heteroseksualiuose santykiuose.

Žinoma, kad anuso ir prostatos stimuliacija dažnai naudojama sujaudinti partnerį. Prostata yra laikoma moteriškojo taško G analogu, ir jos masažas gali vyrui suteikti orgazmą. Praktikoje jo pasiekiama dvejais būdais: manualiniu, pirštų pagalba, ir strapono pagalba. Petingas kaip tik ir tinka paskutiniajam atvejui.

Straponai nuo dildo skiriasi tuo, kad juos naudoja kartu su diržais, kurie tvirtinasi prie aktyvaus partnerio kūno. (Beje, diržus galima pritvirtinti kur tik jums patinka – kad ir prie baldų.) Diržai būna su dviem ir trim tvirtinimo elementais. Paprastas diržų sistemas (su dviem elementais) naudoti lengviau, tačiau jie nėra tokie patikimi sekso metu.

Paskutiniu metu atsirado daug analinio sekso patarimų, kuriuose yra pabrėžiama, kad naudojant straponą, būtina naudoti ir vandens pagrindo lubrikantus, o populiariausia siūloma poza – misionieriaus, garantuojanti intymesnius pojūčius bei poza „moteris iš galo“. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (12)
koks neismanelis rase si straipsni?
jei zodzio petingas reiksmes net nezino..
Galbūt, nesiginčysiu. Šiaip ar taip, strap-on patirtis domintų tik su pastoviu partneriu. Ne nuotykiams :)
Glorija, partnerį tam rasti daug lengviau, nei galvoji. Sunkiau yra rasti partnerę, kuri norėtų ar sutiktų tai padaryti
WTF?
As noreciau pabandyt Glorija, jei nori parasyk 868407151
Kas čia išradinėja "naujienas"?
Kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad straipsnius rašo ar verčia, neturėdami net mažiausio supratimo apie ką tai.
Petingas - tiesioginio seksualinio kontakto pakaitalas yra/:)
Petingas??? Kazkodel taip vadinasi tik glamone sper drabuzius iki apsibaigimo, bet be lytiniu santykiu, visuose seksologijos vadoveliuose. Pas kazka matyt problemos su anglisku vertimu. Pirma kart gyvenime girdziu, kad petingas, tai moters atliekamas vyrui analinis. Isiveskite i neta kas yra petingas. Vaje, su vyru ka tik juokemes.
O straponas geras dalykas;)
As karta maciau kai Kovaldas tai isbande… nekaska..
Aš jau seniai svajojau tapti tavo partneriu :) Paskambink.....:)
Labai seksualu. Tikiuosi kada nors turėti partnerį, kuris bus pasiryžęs ir tokiems malonumams.
Naujas komentaras