Moters erogeninės zonos apie kurias nesate girdėję

couple_intimate_shutterstock_37454590_19g5ldt-19g5lfh.jpg
 
Moterys dažnai skundžiasi, kad vyrams svarbiausia tik krūtinė ir jos lyties organai, o kitos erogeninės zonos yra tiesiog pamirštamos. Tam tikrų kūno vietų stimuliacija gali atnešti didžiulį susijaudinimą.

Sužinokite apie intymiausius Jos kūno lopinėlius ir suteikite merginai ar moteriai neapsakomą malonumą.

Akių vokai. Akių vokai turi daugybę nervų galūnių.Atkreipkite dėmesį ir į zoną, esančią tarp akies kampučio ir smilkinio. Šis smilkinio kaulo plotas taip pat yra labai jautrus. Todėl po bučinio į lūpas išdrįskite ją pabučiuoti ir į šias vietas.

Ausys ir kaklas. Keista, tačiau posakis moterys myli ausimis gali įgauti kitą prasmę. Lyžtelkite jos ausį ir nebijokite liežuviu brūkštelti giliau į ausį. Toks gestas įaudrins ir kiekvieną damą. Nepamirškite bučiuoti kaklo. Kvėpavimas ir bučiniai į kaklą suteiks jaudinančių potyrių Jai.Kaklas ir pečiai. Labai malonią stimuliaciją suteiks bučiniai ir švelnus alsavimas einantis nuo kaklo link pečių. Ne tik bučiuokite, bet ir švelniai krimstelkite savo partnerės. Nepamirškite šios zonos lytėti ir pirštais.

Bamba ir pilvas. Bambos sritis taip pat yra labai jautri. Tačiau neužsižaiskite ties šia zona. Lyžtelėjimas ten tikrai sujaudins, tačiau nepagailėkite bučinių ir aplink bambą. Taip pat pirštų galiukais ar naudojant malonumų plunksnelę, švelniai lieskite šonus ir klubų zoną .

Zona "V" ir vidinė šlaunų pusė. Jei ruošiatės ją pamaloninti kunilingu, nepulkite stačia galva prie lytinių organų. Atminkite, kad daug nuostabių pojūčių atneš gaktos zonos ir vidinės šlaunų pusės bučiavimas.


Keliai. Glamonių metu nepamirškite paliesti ir jos kelių! Tikrai nereikia atlikti kelių masažo, tačiau atminkite, kad jai bus labai malonu, kada kunilingo ar glamonių metu prisiminsite  šią zoną.

Neverta pamiršti ir kitos, labai svarbios erogeninės zonos - vyro piniginės! Jei su partnere jau kurį laiką esate kartu, pabandykite stambią kupiūrą užkišti jai  už liemenėlės. Liksite maloniai nustebę, kaip mokestis už seksą gali pagerinti  visos preliudijos ir akto kokybę!

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras