Moters orgazmas: 5 faktai, kurių nežinojote

5braskes-67712400(2).jpg
 
3 komentarai
Niekam ne paslaptis, kad seksas mažina įtampą, stresą bei stiprina poros tarpusavio santykius. Mes pateiksime 5 faktus, kurių nežinojote apie moters orgazmą. Dar 5 priežastys dažniau mylėtis!

Mažina tikimybę susirgti krūtų vėžiu

Kai esate įsimylėję, organizme gaminasi laimės hormonas oksitocinas. Jis taip pat išsiskiria orgazmo metu. Oksitocinas ne tik padeda moterims jaustis gražesnėmis bei patrauklesnėmis, bet ir mažina riziką susirgti krūtų vėžiu!

Mažina skausmą

Pasirodo, skaudant galvai, nebūtina griebtis skausmą malšinančių vaistų - orgazmas  taip pat puikiai padeda įveikti skausmus. Jei naktį dažnai sutraukia mėšlungis, tai gali reikšti, kad... Jums tiesiog trūksta sekso!

Malšina... žagsulį

Kartais apima toks žagsulys, kad atrodo, jog jokios priemonės nepadeda: nei draugų gąsdinimai, nei vanduo ar cukrus. Pasirodo, nereikia bandyti daryti visokių akrobatinių triukų, kaip kad gerti vandenį aukštyn kojom. JAV mokslininkas, Ig Nobelio premijos (alternatyviosios Nobelio premijos)  laureatas įrodė, kad patirtas orgazmas gali numalšinti žagsulį!

Nepatiriate orgazmo? Palaukite!

Tyrimai bei apklausos rodo, kad vyresnėms moterims orgazmą patirti lengviau. Apklaustos 18-50 moterys, kurios turėjo atsakyti, ar patiria orgazmą. Dauguma jaunų moterų teigė, kad  nepatiria, tačiau beveik visos 30-50 moterys prisipažino, kad orgazmą patiria beveik kiekvieną kartą mylintis. Taigi, jei  Jums 20 metų, ir dar nepatyrėte orgazmo, nėra ko nerimauti, tai ateis su laiku.

Padeda ištverti PMS

Turbūt kiekvienas vyras pritars, kad nieko nėra baisiau už šį trijų raidžių trumpinį: moterys tampa irzlios, piktos, na, net visai ne tokios, kokios būna įprastai. Tyrimai parodė, kad reguliarūs lytiniai santykiai ir patiriamas orgazmas padeda moterims ištverti priešmenstruacinį sindromą. Orgazmas padeda ne tik ištverti pilvo skausmus, bet ir stabilizuoti nuotaikų kaitą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Susirasti su kuo arba tinkamas vibratorius iš suaugusiems.lt ;)
Taigi, o niekas nesneka ka daryt vienisoms moterims arba vyrams...
Paciai su savim
Naujas komentaras