Moters psichologija: kodėl jos atsisako oralinio sekso

32072971963_061389478c_k.jpg
 
4 komentarai
Manoma, kad oralinis seksas - vienas geidžiamiausių malonumų vyrams ir moterims. Tačiau yra porų, kurių santykiuose oralinis užima karštas pozicijas. Ir visai ne gerąja prasme. Įprastai moterys atsisako palepinti jį burna, nes manoma, kad yra daroma kažkas negero ir pernelyg nuodėmingo. Tačiau psichologai pastebi ir daugiau priežasčių, kodėl kai kurioms moterims ši sekso rūšis tampa tabu.

Geros mergaitės kompleksas

Yra tokių moterų, kurios visada nori visiems įtikti ir patikti. Tuo pačiu jos trokšta džiaugtis gyvenimu, bet nežino kaip. Jei nuo pat vaikystės maža mergaitė net ir menkiausiu klausimu buvo įtakota tėvų nuomonės  ir ji neturėjo galimybės išsakyti savosios, gali būti, kad net ir subrendus jai bus sunku elgtis kitaip nei yra priimtina. Ypač tada jei  seksualiniu požiūriu tėvai buvo konservatyvus ir griežti. 

Priklausomybė ir atsiskyrimas

Kartais moterys nesąmoningai gali atsisakyti suteikti partneriui šį malonumą, nes bijo tapti nereikalingos, o dėl to kaltas neverbalinis bendravimo būdas! Santykiuose moterims vienas svarbiausių dalykų - bendravimas ir akių kontaktas. Kai to tarp partnerių nėra, atsiranda susvetimėjimas ir pasireiškia nerimo jausmas. Moterys bijo, kad vyras taps priklausomas nuo oralinio, ko pasekoje tarpusavio ryšys tiesiog nutrūks. 

Žemas savęs vertinimas

Jei mergina nepasitiki savimi ir mano esą neverta savo partnerio meilės, ji gali atsisakyti suteikti jam tokią dovaną. Darydama jam oralinį ji tik dar labiau sumenkins savo savivertę. 

Dėl šių priežasčių moterys dažnai ne tik atsisako pamaloninti jį blowjob, bet ir pačios linkusios atsisakyti kunilingo džiaugsmų. Tokiu atveju svarbu suprasti, kad seksualiniai žmogaus poreikiai yra tokie pat svarbūs kaip ir valgymas bei kvėpavimas. Jeigu sugebama identifikuoti problemas ir įsiklausoma į partnerio norus yra įmanoma atrasti dar intymesnį, dar atviresnį ir dar nuostabesnį bendravimą su mylimu žmogumi. Tiesa, tokiu atveju vertėtų priimti ir psichologo, seksologo ar terapeuto pagalbą. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Nesu sutikęs nei vienos, kuri būtų "atsisakiusi" :))
Pimpilui gamta sukūrė vietą moters pilvo gale, o ne burnoje. Po tokio malonumo moteriai galima suleist spermą į burną, nusispjaut ir ją pamiršt.
Nėra įvardintos pagrindinės priežasties - kai kurioms tiesiog bjauru tai daryti
nk nuostabaus kad ir atsisakoma kai taip pasiuloma
Naujas komentaras