Moters spintos reikalai: kaip apsirengti seksui?

Free-shipping22-X35-inch-Hot-Sale-erotika-devushka-nizhnee-bele-movie-Poster-Custom-ART-PRINT.jpg
 
Seksas dažnai yra spontaniškas, o ne suplanuotas veiksmas. Be to, jis dažniausiai siejamas su nusirengimu. Vis dėlto apranga yra labai svarbi jo dalis. Kartais nuo to, kaip esate apsirengę, apskritai priklauso tai, ar seksas šiandien bus.

Jei esate nusiteikę seksui ir kaip tik galvojate, ką apsirengti, pamėginkite įsivaizduoti, kaip tai, ką ketinate rengtis, lėtai ir erotiškai nusirengiate. Ar tai – įmanoma? Vadinasi, rūbas tinkamas. Kita vertus, kartais – jei esate nieko prieš greituką – labai svarbu, kad rūbą būtų galima nusirengti ir apsirengti greitai. Beje, ne visada tai, kas atrodo seksuali jums, patiks ir jūsų mylimajam. Pavyzdžiui, erotiškas korsetas su daugybe raištelių jums gali rodytis erotikos viršūne, bet vyras, mėginantis tarsi kokį galvosūkį išspręsti klausimą, kaip tuos raištelius išnarplioti, liks veikiau suirzęs nei susijaudinęs. Taigi kaip apsirengti taip, kad partneriui labiausiai norėtųsi jus „išlukštenti“?

Gundantys apatiniai ir nėriniai. Nenorite žaisti subtiliai? Ką gi, geresnio pasirinkimo, nei parodyti savo rūbais, kad iš tiesų esate nusiteikusi seksualiems žaidimams, nėra. Išsirinkite išties seksualius apatinius. Ypač tiks juodos ir raudonos spalvos. Vyrams sunku atplėšti akis net nuo plastikinių manekenų parduotuvės vitrinoje, jei jie papuošti nėriniuotais juodais ar raudonais apatiniais. Tad ką jau bekalbėti apie mylimą moterį – jai tikrai neatsispirs!


 

Permatoma palaidinė. Gundymo menas – neparodyti visko iš karto, bet žinoti, ką atskleisti ir ką pridengti, taip sužadinant norą pamatyti daugiau. Kai kitą kartą rengsitės seksui, rinkitės ką nors, kas atskleidžia viską, bet kartu ir neparodo nieko. Balta šiek tiek permatoma palaidinė, figūrą išryškinanti aptempta suknelė, ilgas sijonas giliu skeltuku daugumos vyrų aistrą užkuria akimirksniu. Jei tai verčia jus jaustis nejaukiai restorane – rinkitės panašaus tipo rūbus vakarui, kai esate tik dviese. Norite dar daugiau jo aistros? Tarkite liemenėlei „ne“ ir rinkitės tokį rūbą, po kuriuo aiškiai matysis išsišovę jūsų speneliai. Jo reakcija jūsų nenuvils!
 

Minkšti, švelnūs audiniai. Kas vyrus labiausiai žavi liečiant moterį? Jos odos švelnumas ir minkštumas. Lytėjimo malonumas gerokai pakursto jų aistrą. Pasistenkite, kad ji nenusloptų ir jums apsirengus. Dažniau rinkitės švelnaus, minkšto audinio rūbus. Ypač tinka satinas, šilkas, aksomas. Kaskart, kai jis jus palies, norės daugiau. Ypač jei rūbas nepaslėps jūsų kūno linkių.
 


Laisvi ir drapiruoti rūbai. Laisvai krintantis rūbas? Toks retai kada asocijuojasi su seksualumu. Ir vis dėlto daugelis moterų, ypač jei joms atrodo, kad jų kūno linijos nėra idealios, būtent su laisvesniais rūbais jaučiasi patogiau ir seksualiau, labiau pasitiki savimi. Pasirodo, laisvi rūbai seksualumui nė kiek neprieštarauja, netgi gali jį sustiprinti. Svarbiausia – žinokite, kokius pasirinkti. Maišo formos suknelė vargu ar bent vienam vyrui pasirodys seksuali. O štai kimono primenantis šilkinis apsiaustėlis ar tarsi saris drapiruota vasarinė suknelė gali tapti jūsų seksualios aprangos koziriu. Dar geriau – jei šie rūbai jums pasilenkus ar einant apnuogina dalį jūsų kūno: koją, nugarą, viršutinę krūtinės dalį. Tai akivaizdžiai didina erotinę įtampą ir skatina pamatyti, paliesti, pajusti daugiau. O juk toks ir buvo jūsų tikslas, tiesa?
 

Gera mergaitė. Geros mergaitės – seksualu. Ir miela. Vyrams jos patinka. Ne mažiau nei tos blogosios, kurioms žadama viskas. Tai nereiškia, kad būtinai turėtumėte apsirengti kaip animacinio filmo personažas ar Lolita, bet... šiek tiek elementų nepakenks. Trumpas languotas gimnazistės tipo sijonėlis, džinsiniai šortai, apnuoginantys dalį sėdmenų, ir žaismingai virš bambos surišti marškinėliai – tai jam tikrai patiks. Nebūtina taip atrodant eiti į gatvę, jei jums – kiek per 20. Bet pasisukioti namuose – tiesiog privalu!

Kostiumai vaidmenų žaidimams. Jei norite apsirengti išties seksualiai, įsiklausykite į savo vyro seksualines fantazijas ir... padėkite jas įgyvendinti. Išvydęs jus su tarnaitės prijuoste, baltu seselės chalatu ar juodu dominantės kombinezonu bei žudikiškais aukštakulniais, jis nė akimirkai nesuabejos, ką pasirinkti šiam vakarui – krepšinio rungtynes ar seksą! 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras