Moterų klaidos sekso metu (I)

 
31 komentarai
Klysti žmogiška. Tačiau, jeigu kalba pasisuka apie seksą, kai kurių klaidų derėtų išvengti.
 • Manymas, jog bučiniai visada turi būti tik saldūs ir romantiški. Kartais stiprus, kone prievartinis bučiavimasis yra kur kas karštesnis.
 • Vyras nėra vienintelis asmuo, atsakingas už moters orgazmą. Tik ji vienintelė žino slapčiausias ir jautriausias savo kerteles bei tai, kas iš tikrųjų užveda. Partneris turi apie tai sužinoti. Priešingu atveju, jis po sekso ilsėsis palaimoje, o moteriai teliks krimstis.
 • Tikėjimasis, kad po gero sekso sesijos vyras užmigs stipriai apsikabinęs moterį. Dažniausiai tai yra tiesiog nepatogu, todėl damai nereikėtų prisigalvoti dramatiškų istorijų, jeigu tenka užmigti ne jo glėbyje.
 • Tikėti moteriškais žurnalais it sekso biblija. Didelė dalis ten – netiesa.
 • Kojų nesiskutimas.
 • Išsigalvojimas, kad seksas reiškia draugystę. Vienintelis santykis yra tas, kad vyriškas pasididžiavimas atsiranda moters viduje. Ir tai jokiais būdais ne visada turi reikšti bent šiek tiek rimčiau.
 • Tikėjimasis, kad vyras supras, kuo mėgaujasi moteris, vien tik iš jos skleidžiamo garso, kas yra visiškai neinformatyvu. Ar pastarosios kada nors girdėjo, kaip iš pašalies tai skamba? Jeigu sekso metu dailiosios lyties atstovių leidžiamų aimanų garso įrašas būtų duodamas pasiklausyti kitiems, 67proc. iš jų galvotų, kad moteris tiesiog bėgo laiptais, užsigavo kojos pirštelį ar aukštos spintos bandė užkelti vazą.
 • Galvojimas, kad prezervatyvais visada turi rūpintis tik vyrai. Tai – abiejų partnerių atsakomybė. Jeigu moterys galvoja, kad pačios turėdamos prezervatyvų, vyrams pasirodys laisvo elgesio, tegul pergalvoja dar kartą arba iš viso atsisako sekso.
 • Atsisakymas spontaniškumo. Nors kai kas gali net ir šokiruoti, bet juk seksas už miegamojo ribų yra toks smagus.
 • Galvojimas, kad vyras visada turi pats nurengti moterį. Kartais liemenėlės nusegimas – misija neįmanoma.Vyrai nori, kad moterys jiems padėtų, nes ne pastarieji kiekvieną dieną šį drabužėlį dėvi.
 • Nusirenginėjimas tik tamsoje. Jeigu moteris yra drovi, geriau ji šviesas tik prigesina ir vyrui bent kiek leidžia paganyti akis. Taip pat didelė klaida – nuolatinis noras palįsti po antklode.
 • Atsisakymas būti viršuje. Nėra jokios priežasties, dėl kurios visas darbas turėtų atitekti vienareikšmiškai tik vyrui.
 • Baimė vyrui parodyti pačias jautriausias kūno vieteles. Nepatinka tai, ką jis daro? Tereikia švelniai paimti jo ranką ir nuvesti ją ten, kur maloniausia.
 • Absoliučiai atsisakyti vyro kontrolės. Net jeigu moteris ir yra feministė, vadžių sekso metu atidavimas į džentelmeno rankas tokių pažiūrų iš moters tikrai neatims. Kodėl kartais tiesiog neatsipalaidavus ir neperleidus visos atsakomybės kažkam kitam?
 • Ignoruoti jo sėklides. Jos ten yra ir nereikėtų to pamiršti: moteris turėtų jas bučiuoti, laižyti, čiulpti, tik – ne ignoruoti.
 • Tikėjimasis, kad vyras su moterimi elgsis kaip su porcelianine lėle. Po aistringos sekso tikrai neretai ant šios kūno gali likti mėlynių, įbrėžimų ar nubrozdinimų. Beje, vėliau žiūrint į juos, galima prisiminti aistringą naktį.
 • Sekso metu neišleisti nė garselio. Moteriai derėtų ir dejuoti, ir šaukti jo vardą.
 • Nejudėjimas. Net ir misionieriaus poza nereiškia, kad moteris turi gulėti it lenta.
 • Melavimas, jog moteris patyrė orgazmą. Taip vyras tik įsivaizduos, kad viską daro tobulai, nors iš tikrųjų taip nėra, todėl negalvos apie jokius taktikos keitimus.
 • Atsisakymas naudoti lubrikantus, aliejus ar kitokius seksą paįvairinančius dalykus vien tik todėl, kad dabar apvilktoji patalynė kainavo nesuvokiamą sumą pinigų, yra iš užsienio ir dar – rankų darbo. Juk tokie dalykai tiesiog išsiskalbia.
 • Tvarkymasis po sekso. Šį bei tą nusišluostyti yra viena, tačiau nedelsiant po sekso pradėti viską valyti ar keisti patalus – tiesiog absurdas.
 • Nereikšmingų klausimų lavina, pasipilanti iš karto po sekso. Tai laikas tinkamas nusnūdimui ar gėrimui, bet ne pastarųjų atsakinėjimui. .
 • Greitukų atsisakymas, nes tai ne lėtas ir jausmingas procesas. Tačiau seksas yra dinamiškas reikalas, todėl visai smagu pasimėgauti intymiais malonumais teturint vos penkiolika minučių.
 • Nenoras kontroliuoti situacijos. Kartais vyrai tikrai mėgaujasi, kai moterys juos sugriebia, nustumia ant lovos, nurengia ir bemat atsiduria viršuje. Juk vyrui nėra privaloma viską visada pradėti pirmam.
 • Per rimtas požiūris. Seksas tiesiog smagus žaidimas, todėl nederėtų perdėtai reaguoti į tokias smulkmenas, kaip proceso metu iškritimas iš lovos, galvos sutrenkimas į stalinę lempą ar statulėlių nuspyrimas nuo spintelės. Iš to galima tiesiog pasijuokti.

Parengta pagal Mydirtyglove.com 

 
Komentarai (30)
Kaip galima rašyti straipsnius ir aiškinti, kaip kuri lytis turi/jai derėtų elgtis lovoj? Seksas yra tarp dviejų žmonių, ir jeigu abiem tinka - reiškia, taip ir reikia/dera daryti... Nemėgstu tokių straipsnių, rašo juos tik tam, kad žmones durninti ir jaudinti. Atsiuntė į pašto dėžutę :/
tiesiog superinis straipsnis,reiks merginai duoti paskaityti,gal susimastys?
naujoji mergina mano guli kaip lenta, ir visad tik misionierium. striptizo ne, oralinio ne, ant virsaus ne, masinoj ne, greituko ne, ir viskas taip toliau ne ne ne ne.
o mano ex atvirksciai, viskam taip! tai dabar galvoju kad mano dabartine irgi tuoj bus EX, nes vienuole turet miegamajam nera axujel :)
Aš manau kad nevisos moteris guli kaip lentos,priklauso ir nuo vyru jei jas pavarisi gerai,tai ir jos atsiligins tuo pačiu.
nieko naujo
kai kurie komentarai kvepia feminizmu..
Šiuolaikinė moteris, senai tuos dalykus žino ;)
keistos tos moterys isko internete tokiu staipsniu kai sis - skaito, o jei kas nepatinka is karto iesko kaltu ir teisinasi! Moterys, jei galvojate, kad mokate viska - nemokate nieko. Jei galvojate, kad seksas nera nuostabus del vyro kaltes - keiskite vyra.
nesąmonė
Dauguma moterų teisingai reagavo į straipsnį ir tas yra gerai. Juolab, dar ir nusišypsojo. Visai puiku :)
Sakes: manau, kad reikia skirti kritiką nuo subtilaus paaiškinimo, kas yra negerai. O jei imtume kritikuoti moteris, tai ir jūs labai neapsidžiaugtumėt. Manau, kad noras, supratimas ir pastangos turi būti abipusės, o šis straipsnis tik bandė patarti moterims, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Beje, tai padaryta visai nepiktai ir be kažkokios paniekos. Jei daugiau paskaitytum, tai rastum straipsnių, kur patarimų gauna ir vyriškoji giminė. Pats visada juos perskaitau su malonumu ir stengiuosi pasinaudoti, kad partneriai būtų kuo maloniau. Tad, priklauso nuo to, kaip priimsi gaunamą info ;)
na va, kaip tik kitas straipsnis pastabos sekso metu, patvirtina mano zodzius,kad vyrai egoistai citata"vyrai yra jautrūs pastaboms sekso metu. Kai jis girdi moters pasiūlymus ar prašymus- dažniausiai jaučiasi kritikuojamas ar taisomas, o su tuo susitaikyti sunku bene kiekvienam vyrui." vat todel gyvenime auginame netik savo vaikus, bet dar ir vyrus...
tesinys...geriau pamokytu kaip isties myleti moteri, cia butu gerai, kad be sekso paliestu dar ir dvasini rysi...o dabar kalba eina tik apie vartotojiska poziuri i moteri...
toks jausmas, kad verges tos moterys...ciulps laizys, glamones ir pan. vyrai is prigimties egoistai, jei ir yra kurie nori suteikti isties moteriai malonuma, tai juos pirstu galima suskaiciuoti, aimanuoti ir pan, viespatie kiek moteru vaidina prisiskaiciusios tokiu kvailu straipsniu ir prisiziurejusios filmu...na kaip kitaip pamaloninsi vyra, jei nesulysi jam i ana gala...o geriausia, kad dauguma tokiu straipsniu moko moteri buti prisitaikele, kad tik vyras jaustusi nekvailesnis ir super druper lovos erelis
o tai ka vyrai beturi daryti?:D guleti ,kaip lentos o mes viska turim padaryti...
matyt vuras rase sita straipsni, saunuolis kad veda kai kurias moteris i prota.
Na jei iskrisciau is lovos tai jau pradeciau zvengt is juoko kad galeciau likt labiau nesuprasta nei susiraukus budama
Bet turbut nualpciau is juoko po tokiu fintu.
tiesa sakant nustebau, kad daugelis mokinsis nedarytu kai kuriu klaidu..nustebau, kad tokios klaidos daromos, nejau tikrai saukiate bei rekiate sekso metu (juk tikrai kartais tenka paaimanuoti, taciau neretai, kai ypatingai gera, buname tylios ir ramios, todel riksmai - ne rodiklis, kad viskas gerai ir gera); visada maniau ir manau, kad tik moteris pati geriausiai zino, kaip pasiekti jai orgazma, todel ji turi tai savotiskai parodyti partneriui arba tenkintis pati pries partneri; nejau istiesu yra tiek nedaug moteru, kurios megtu, tiesiog tirptu nuo siek tiek grubesnio bucinio, kuri vyras "pasiima" kone per prievarta?? Kita vertus, retsykiais taip malonu savo mylimajam iskresti poksta ir "nukautuoti" ji tada, kai jis nepasiruoses, skuba, negali ar toje vietoje, kur atrodytu neimanoma :) Straipsnis realus, tik sakyciau del nusisukimo po sekso, tai jei vyrui gera, tai jis visada apkabins savo partnere uzmiegant...ir net nalti prabudus...bet gal kiek zmoniu, tiek savybiu...gal as mazai patirties turiu...kita vertus, galima tureti daugiau patirties per gyvenima turejus du partnerius, o galima buti visiskai vistai per savaite turint daugiau kaip du..Cia taipogi jau temperamento ir mentaliteto pozymiai ;)
Pritariu To Kurupira :) geru minciu prirasyta :D
Viskas kas parasyta lb gerai atitinka realybe, tik mes moterys nenorime pripazinti tai, kad ir mes darome klaidu pacios to nepastebedamos. Geriau perskaiciusios staripsny pasimokinkime is klaidu. Pacioms bus lengviau ir vyrams maloniau;)
Nu viskas cia ok, tik tas teiginys apie galvos sutrenkimus i stalines lempas biski...sorry, bet traumos kartais nebuna juokingos kai labai skauda
bandysim mokintis is klaidu :D
straipsnis geras:))))
kam leidiesi tada kad tave mulkiai twarkytu?nu pawarai!zinau ant kaktos neparasyta,bet zinai wistiek sirdute,ir skylute turi jausti ka isileist.
ola,turbut ir lovoj esi kaip ola,nepajudinama.kadanors jautei kai vyras velkasi nuo to kai liezuviu klaidzioji po kamuoliukus.nebent miegi su kiekvienu,tai pritariu kiekvieno b.neciulpk!as miegu tik su vyru,ir jauciuosi simta kart labiau pasitenkinus kai suteikiu malonuma.manau jis tajp pat.ir nieko cia fe.dazniau tegu tawo partneriai prausias.
nu tas komentaras su vyro seklidemis ,kad reikia zaisti ir ten viska su jomis daryti taip prajuokino ,kad negaliu...feeee lai patys jas ie ciulpas
Šiaip geras ir teisingas straipsnis :)
toks sakyčiau griežtokas straipsnis, bet geras :)
Su situo punktu, kad moteris turi saukti ir aimanuoti as nesutinku, nes kartais buna tokiu nevykusiu vyru, kai galvoji "greicau baik", o ne nori saukti:)
Na paskaicius is tikro daug tiesos yra.. :) daug ish cia parasytu dalyku vaikinai norime.. :)))
Naujas komentaras